یک مجرم جنسی, یک مرد و دستگیر شده 138 بار, شوهر, متهم تهدید به شلیک همسرش — اینها یک تعداد انگشت شماری از کسانی که در زیر منتشر شد نیویورک را به قید وثیقه اصلاحات

  • دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تغییر دولت در سیستم عدالت در مارس 2019, ممنوعیت قضات از تحمیل قید وثیقه از زندان اتهام مجرم که نیست محکوم به جنایات خشونت.
  • فرماندار اصلاح سیستم از یک سال بعد از آن اجازه می دهد با قرار وثیقه به تحمیل بر 15 کلاس های خاصی از جنایتکاران مانند کودک molesters و کسانی که متهم به فضایی قتل نفس در علاوه بر این به خطرناک felons.
  • کومو را تغییر نمی ریشه تا ماه ژوئیه و پس از اصلاحات خود را به تبدیل شدن به قانون در دولت امپراتوری بی شماری خشونت آمیز و غیر خشونت آمیز اتهام جنایتکاران چپ زندان بی درنگ با وجود ارتکاب خاکستری جنایات.

نیویورک 2019 تعمیرات اساسی وثیقه قوانین اجازه داد کسانی که متهم به همه چیز از قاچاق جنسی کودکان به لحاظ مالی حمایت از تروریسم به راه رفتن در خیابان بدون ارسال وثیقه — یک سال بعد آنها تغییر قوانین, اما نه بدون انتشار کشت متهم مردان است.

دولت امپراتوری زیر جهت لیبریا اندرو کومو تایید جارو وثیقه اصلاحات در سراسر کشور در ماه آوریل 2019. این قوانین که در زمان اثر در ژانویه منع قضات از تحمیل قید وثیقه از زندان هر کسی که بازداشت خشونت آمیز جنایت — یک لیست گسترده ای از بیش از 90 درصد از مجرمان راه می رفت از یک سلول زندان در مدت کوتاهی پس از رزرو با توجه به شهر و ایالت نیویورک است.

بازداشت قاچاقچیان تروریستی هواداران مظنون به سرقت داخلی معتادان و دیگران اجازه داده شد برای قدم زدن به بیرون از زندان پیش از محاکمه بدون در نظر گرفتن توانایی های خود را به قید وثیقه آزاد است. کومو — میان واکنش — افزایش آستانه برای انواع جرائم قضات اجازه داده شد برای تحمیل پولی نگه داشتن قدرت در مارس اما این تغییرات نمی اثر را تا ژوئیه شهر و ایالت نیویورک گزارش شده است.

“این در واقع مانند انحصار است. مردم در اطراف هیئت مدیره و دریافت-خارج-از-زندان-رایگان کارت” معاون رئیس جمهور Sergeants خیرخواه انجمن وینسنت Vallelong گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد در مصاحبه.

NEW YORK, NY - JUNE 12: Governor Andrew Cuomo reacts during the daily media briefing at the Office of the Governor of the State of New York on June 12, 2020 in New York City. Gov. Andrew Cuomo signed the "Say Their Name" reform legislation, an agenda that calls for better policing standards in New York State in the wake of recent protests and in response to George Floyd's death. (Photo by Jeenah Moon/Getty Images)

فرماندار اندرو کومو واکنش نشان می دهد در طول روزانه رسانه ها جلسه ای در دفتر فرماندار ایالت نیویورک در ژوئن 12 سال 2020 در شهر نیویورک (عکس Jeenah ماه/گتی ایماژ).

“این فقط باعث می شود کار ما بسیار سخت تر دانستن این بچه ها خواهد شد حق بازگشت,” Vallelong اضافه شده است. “این یک کل زیانی به قربانیان این جنایات که احساس کاملا امن هنگامی که این بچه ها زندانی هستند. چگونه شما و یا اعضای خانواده خود را احساس می کنید دانستن این بچه ها دوباره در خیابان؟”

کومو را اصلاحات اضافه شده 15 جنایت دسته بندی که قضات می تواند تحمیل قید وثیقه از زندان. این خدمات عبارتند از قاچاق جنسی تشدید حمله و دزدی و اختناق و فضایی قتل نفس در میان دیگران. او در آوریل پیشنهاد نیز به گریز برای قضات به زندان تکرار مجرم که مرتکب جنایات و کسانی که با جرم نقض آزادی مشروط شهر و ایالت نیویورک گزارش شده است.

طرفداران وثیقه اصلاحات استدلال در برابر تغییرات اصلی لایحه خواستار آن را “نامعقول” و “عقب.”

“اعطای قضات خطرناکبودن خواهد بود بدترین سناریوی ممکن است. اما عقب اصلاحات در تمام طول یک زمان مثل این است که واقعا فقط نامعقول توجه به این که هر حرکت صعودی به قید وثیقه اصلاحات معنی خواهد بود که بیشتر مردم برگزار می شود پیش از محاکمه,” از کون McCants یک مدیر مبارزات انتخاباتی در, رنگ, تغییر, یک نژادی سازمان عدالت گفت: شهر و ایالت نیویورک است.

“در حالی که ما می توانیم جشن می گیرند که آن را بدترین چیزی که ما تا کنون دیده می شود, آن را هنوز هم نشان دهنده یک گام به عقب زمانی که ما نیاز به حرکت به جلو,” او اضافه شده است.

این منطقه کانون وکلای ایالت نیویورک مخالف در بیانیه ای با توجه به DCNF.

“امید منطقه وکلای انجمن ایالتی نیویورک که این تغییرات به قید وثیقه اصلاحات است که اثر را در ماه جولای خواهد جلوگیری از تکرار مجرم … از منتشر شده در [خود] التزام خود را به” منطقه وکلای انجمن ایالتی نیویورک در بیانیه ای گفت.

نیویورک از حزب دموکرات با اصلاحات به اصل جرم تعمیرات اساسی پس از مجرمین در زمان مزایای استفاده از نقاط ضعف در قانون است. در اینجا چند از felons منتشر شده توسط دولت امپراتوری پس از فرماندار اصلی اصلاحات صورت گرفت:

فرانک بت پرست, 55, حرفه ای جنایتکار و مجرم جنسی

فرانک بت پرست نیز دستگیر شده 24 بار پس از آوریل تا هشت که برای جنایات. 55 ساله مجرم جنسی منتشر شد از یک Empire State زندان در 19 نوبت جداگانه با توجه به قید وثیقه اصلاحات با توجه به New York Post.

تکرار مجرم متهم شده بود از تهدید به قتل همسر سابق خود پس از ترک پست صوتی جزئیات است که او را “رو نارنجک” و “تفنگ” بود و به دنبال او شلیک در سر و سوزاندن خانه او پایین پست گزارش شده است. دستگیری اخیر او می آید و پس از او بسر برده به اتهام سرقت موتور سیکلت و تلاش به آن را در یک NYC subway پست گزارش شده است.

“وجود دارد یک قربانی در پشت هر یک از این جنایات و این است آنچه او را دستگیر و به — شما می توانید تصور کنید آنچه که او را نه بازداشت برای” NYPD رئیس Michael LiPetri گفت: پست.

بت پرست نیز به سرقت رفته از یک رزمناو پلیس و دستگیر چندین وسایل نقلیه دیگر در یک زمان چند ماه به گفته مقامات.

نیویورک منطقه وکلای انجمن با استفاده از 55 سال گذشته جنایی به دفاع از اصلاحات قضایی در بیانیه خود با توجه به DCNF.

“فرانک بت پرست است از یک مثال روشن از چرا قضایی تشخیص مورد نیاز است برای برخی از متهمان بر اساس شرایط فردی مرتبط با این جنایات است که گفته می شود متعهد” ارتباط گفت.

رشید Brimmage, 31 گفته هل زن مسن به شیر آتش نشانی

رشید Brimmage گفته می شود تحت فشار قرار دادند 92 سال سر اول را به منهتن شیر آتش نشانی در هفته گذشته. زن مسن خونریزی در پیاده رو پس از این حادثه بود که در ویدئو, تا زمانی که اطرافیان به نام 9-1-1 با توجه به New York Post.

Brimmage — که همچنین یک محکوم مجرم جنسی — دستگیر شد و منتشر شد به سرعت برای سه قبل از جرایم قبل از او متهم شده بود از تنه زدن مردم بی گناه را به زمین منابع پلیس گفته فاکس نیوز.

NYPD گفت: DCNF هفته گذشته که 31 ساله دستگیر شده است و حداقل 65 بار از سال 2005.

“او در حدود 65 قبل از دستگیری گفت:” بیانیه ای از نیویورک معاون کمیسر اطلاعات عمومی ، “برخی عبارتند از: حمله جنایی در اختیار داشتن ماده کنترل های زشت و جنایتکار فساد مقاومت در برابر دستگیری, رابطه جنسی, سوء استفاده, OGA, جنایی, تجاوز, جنایی در اختیار داشتن ماری جوانا.”

زن مسن به او گفته پرتاب به پیاده رو گفت که او از ترس به پیاده روی محله او را صرف 50 سال گذشته در. (مرتبط: مرد متهم با تنه زدن 92 سال بازداشت شده است حداقل 65 بار: NYPD)

“این سر در گم پسر من را در یک وضعیت که در آن من با ترس به راه رفتن در خیابان تنهایی,” او گفت: پست. “بنابراین من فوق العاده را در تلاش برای پیدا کردن کسی که می خواهد راه رفتن من به یک پارک در نزدیکی و یا به سوپر مارکت که نوع از چیزی. به طوری که مشکل است.”

چارلز بری, 56, بازداشت بیش از 138 بار “وثیقه اصلاحات آن را روشن!”

چارلز بری دستگیر شد و پس از آن منتشر شد پنج بار در پنج هفته پس از شروع کومو را به قید وثیقه اصلاحات. هر بار که او راه می رفت خارج از زندان مرتکب جرم دیگری نیویورک دیلی نیوز گزارش داد در ماه فوریه است.

بری — که گزارش شده است در پشت میله های زندان 138 بار — سریال جیب بر مترو دزد و کارت اعتباری شکارچی دزدکی. قضات بودند به صراحت ممنوع از levying وثیقه در برابر او از ماه ژانویه با توجه به نیویورک خروجی.

بری bragged او نجس به نیویورک دیلی نیوز خبرنگار در گزارش پیگیری. “من معروف! من را به $200, $300 روز از پول خود را ترقه! شما نمی توانید من را متوقف کند!” او فریاد زد و خبرنگار.

“وثیقه اصلاحات آن را روشن!” بری ادامه داد. “آن را دموکرات ها! دموکرات ها می دانند و خواهان ترس من. شما می توانید به من دست نزن! من نمی تواند متوقف شود!”

56 ساله به اتهام مطرح شده به عنوان یک حمل و نقل عمومی و اقتدار و سرقت پول از یک شهروند ارشد در فوریه. او صرف شش باقی می ماند در زندان فدرال و قفل شده است تا برای فروش مواد مخدر در سال گذشته است.

دستیار ارشد جرالد Dieckmann از نیویورک حمل و نقل سازمان سرزنش کومو را به قید وثیقه قوانین در مصاحبه ای با خروجی.

“حداقل قبل از اینکه او می تواند بازگردانده شدند و پشت میله های زندان برای یک زن و شوهر از روز. او نمی خواهد بود قادر به قربانی مردم او گفت: New York Daily News.

Dana M. Goodman, 34, متهم تجاوز به یک کودک

دانا گودمن دستگیر شد روز پس از کومو را به قید وثیقه اصلاحات ریشه گرفت به گفته مقامات. 34 ساله متهم شد تجاوز و به خطر انداختن یک 13 ساله در پنهانی نیویورک با توجه به سنکا شهرستان کلانتر دفتر مطبوعاتی.

مرد قطع شد سست در مدت کوتاهی پس از او آورده بود به زندان — وثیقه رایگان — در هر فرماندار سفارشات جدید در زمان.

“گودمن انتشار در انطباق با وثیقه اصلاح قوانین به عنوان حداقل محدود غیر پولی شرط اعمال شده توسط دادگاه” آزادی مطبوعات به عنوان خوانده شده.

NYC پلیس خیرخواه (PBA) بزرگترین اجرای قانون اتحادیه در دولت امپراطوری وحشت زده شد که 34 سال منتشر شد.

یوجین Webb, 26, اتهام حمله منتشر شد و سپس متهم به ضربه زدن زن دندان منتشر شد

یوجین Webb گفته پانچ یک زن در دهان در سپتامبر. 3 و منتشر شد به بعد از بازگشت در مقابل یک قاضی. او را نشان نمی دهد برای او در دادگاه تاریخ; در عوض, او گفته زدم یک زن دندان و انداخت یکی دیگر از زن به زمین در دو رویداد جداگانه در ماه ژانویه با توجه به New York Daily News.

26-ساله — که بی خانمان — بنا به گزارش ها منتظر بودند که او در سمت چپ این دادگاه پس از انتشار دوم. منهتن دا به دنبال اجرای وثیقه ندارد اما ممکن است در زیر کومو محدودیت, اخبار روزانه گزارش شده است.

شهرستان نیویورک مدافع ارائه خدمات مشاوره حقوقی به صورت روزنامه و اصرار داشت بدون وثیقه تصمیم مناسب بود تماس بگیرید.

“این مورد می گوید بیشتر در مورد شهر ما کمبود سیستم برای برخورد با بی خانمانی و بیماری های روانی جدی و چگونه آنها همدیگر را قطع از آن را مورد وثیقه اصلاحات” یک سخنگوی دادستان سازمان گفت: اخبار روزانه.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de