‘ثبت اختراع دروغ’: فعال حقوق مدنی توضیح می دهد که خطرات پشت NYT ‘1619 پروژه’

باب Woodson, یک فعال حقوق مدنی و بنیانگذار 1776 ابتکار خطاب به Daily Caller مورد چگونه پروژه خود را با هدف مبارزه با نیویورک تایمز “1619 پروژه است.”

NYT پروژه مواجه شده است و عمده واکنش از بالا مورخان. آن را تلاش “به reframe تاریخ این کشور” نشان می دهد آمریکا “true موسس” بود که برای اولین بار بردگان وارد 1619.

Woodson, که همچنین تاسیس Woodson مرکز در گفتگو با Daily Caller رسانه خبرنگار شلبی Talcott در مورد چگونگی این پروژه در واقع لطمه می زند آمریکایی های سیاه و سفید. او در سال 1776 ابتکار تلاشی است به مجموعه ای از رکورد مستقیم به عنوان او معتقد است 1619 ثابت خواهد کرد که “ویرانگر” به این جوامع است. (مرتبط: عنوان بالا مورخان حلقه زنگ هشدار در مورد NYT را 1619 پروژه مبارز مدارس دولتی حاضر به پاسخ به سوالات)

“آنچه که پاسخ خود را? آنها یکی نیست” Woodson توضیح داد. “آنها فقط می گویند غرامت. خوب است که پاسخ نیست و این چیزی است که واقعا خطرناک 1619 است ارائه هر گونه راه حل است.”

“کسانی از ما در سال 1776 ما در حال ارائه راه حل های مبتنی بر آنچه نژادهای قادر به انجام 100 سال پیش در پاسخ به ظلم و ستم و آنچه پوستان هستند قادر به انجام امروز به انجام این سنت از خود به کمک خود توسعه و توانمندی.”

تماشا کنید:

اتمام TheDC فوق العاده, فیلم و اشتراک به کانال یوتیوب ما برای جلوگیری از از دست رفته.

اشتراک!

در حال حاضر اتمام Daily Caller محبوب ترین نشان می دهد:

منحصر به فرد: Kevin McCarthy تیکه حزب دموکرات می گوید پلوسی ‘تسلیم سوسیالیست’

Coronavirus رسما اعلام کرد همه گیر در اینجا چیزی است که ما می دانیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de