یک ‘مینی سوئیس’: داکوتای جنوبی وضعیت به عنوان پناهگاه مالیاتی تاکید کرد با مشخصات بالا در مورد طلاق

داکوتای جنوبی دریافت کرده است بسیار کمی از توجه به تازگی به دلیل طلاق از اد و ماری Bosarge که برجسته آن را به عنوان یک مالیات پناه.

اد Bosarge تاسیس Quantlab یکی از موفق ترین فرکانس بالا شرکت های تجاری در جهان است. ماری Bosarge وکلای “را شناسایی کرده اند تا به 2 میلیارد دلار آنها ادعا می کنند برگزار شد در اعتماد” گزارش عمارت جهانی. مدت کوتاهی قبل از او طلاق Bosarge قرار می گیرد مقدار زیادی از پول در داکوتای جنوبی تراست با توجه به CNBC. خود را وکیل در حال حاضر بنا به گزارش ها ادعا می کنند وجود دارد تنها 12 میلیون دلار در اموال جامعه.

“او همیشه می گفت تنها خنگ مردم پرداخت مالیات” ماری Bosarge گفت CNBC از شوهر سابق. همان CNBC داستان پوشش Bosarges طلاق اشاره به مزایای متعدد برای کسی مثل اد.

“اعتماد در داکوتای جنوبی در حال همیشگی معنی یک خانواده ثروتمند می تواند قرار داده دارایی را به یک اعتماد است که برگزار می شود در ابد و نه برای یک دوره محدود از زمان” از CNBC داستان اشاره کرد. “دولت همچنین به اعتماد گسترده حریم خصوصی و دارایی-حمایت در برابر طلبکاران شرکای کسب و کار, پرونده های حقوقی و یا همسران سابق.” (مرتبط: در اینجا $1.07 میلیون نیوهمپشایر خانه که در آن Ghislaine ماکسول بود و پنهان شده)

در مصاحبه با Daily Caller دموکرات داکوتای جنوبی سناتوری نامزد دن Ahlers گفت: یکی از مزیت های ارائه شده توسط داکوتای جنوبی برای کسی مثل Bosarge کم هزینه.

“ما نمی مالیات هر چیزی به غیر از هزینه بیمه که در آن وجود دارد; آنها نمی پرداخت هر چیز دیگری. این راه کم هزینه برای محافظت از دارایی های خود را,” Ahlers گفت.

و اد Bosarge است که نه تنها فرد با استفاده از داکوتای جنوبی اعتماد ،

“داکوتای جنوبی است که به سرعت تبدیل شدن به یک مینی سوئیس برای جهان غنی” به CNBC قطعه اشاره کرد. “تحلیلگران و سیاستمداران محلی تخمین می زنند که 250 میلیارد دلار به $900 میلیارد دلار است که در حال حاضر stashed در داکوتای جنوبی تراست توسط امثال میلیاردرهای چینی به دنبال برای حفظ ثروت خود را از دسترس دولت اروپایی ها به دنبال اجتناب از مالیات ها و آمریکایی ها به دنبال سپر ثروت از زن و شوهر است.”

زمانی که روزنامه نگار Wayne Dolcefino بررسی Bosarge طلاق او متوجه شد که داکوتای جنوبی تراست کنترل $3.2 تریلیون.

“فکر می کنم در مورد آن پول از مالیات و پول مربوط به سرمایه گذاری خارجی” Dolcefino گفت. “چه کسی می داند آنچه که می گذرد پول مورد استفاده قرار گیرد برای چیست؟”

Ahlers گفت که او نیز دیده نشده و بسیار سود برای داکوتای جنوبی. او گفت که تماس گیرنده است که آخرین گزارش او نشان داد اعتماد شرکت ها ایجاد کرده اند بیش از 450 شغل. او اضافه کرد که در حالی که این باقی می ماند تا حد زیادی یک دولت موضوع وجود دارد نیز ممکن است دلیلی برای مداخله فدرال.

“این می تواند چیزی است که ما نیاز به نگاهی زیرا این مسئله ای است که در حال حاضر عبور از خطوط دولت است. آن را نه تنها یک دولت است,” او گفت:. “این می تواند داکوتای جنوبی قانون جایگزین قانون تگزاس?’ بنابراین وجود دارد می تواند در نهایت یک سوال ملی.”

او گفت: یک قانون فدرال ممکن است نیاز به ایجاد که هیچ اعتماد شرکت یا قانون در هر کشور “می تواند جایگزین و جلوگیری از هر گونه تعهدات مالی در دولت دیگر.”

Ahlers گفت که داکوتای جنوبی شروع به اصلاح آن اعتماد قوانین در سال 1996 اما استدلال می کند که چه آغاز شده به عنوان یک تلاش برای محافظت از دارایی های چند داکوتای جنوبی در خانواده ها تبدیل به یک صنعت.

“من می توانم به یاد داشته باشید در شهادت است که آنها پرسش وe صحبت کردن در مورد شاید 20 کوچک خانواده” Ahlers گفت: “و تمرکز بود واقعا ساخت آن آسان برای آن دسته از خانواده ها به … محافظت از زمین های خود را محافظت از دارایی های خانواده و … باید این اعتماد همیشگی که فراتر از یک نسل به نسل بعدی است.”

“هرگز قصد ما هنگامی که ما تغییر قوانین — حداقل نه زمانی که من وجود دارد — قصد ندارد برای ایجاد یک کل صنعت اما برای خدمت به مردم داکوتای جنوبی” Ahlers ادامه داد. “من می خواهم گفت, من نمی دانم که در طرح بزرگ آغاز شد, اما من می دانم که به طور سیستماتیک در طول سال این تغییرات و به روز رسانی قوانین قطعا ساخته شده آن را آسان تر — و شاید که این طرح در تمام طول.”

Ahlers گفت: تبلیغات از این داستان محدود به ارسال یک پیام در مورد داکوتای جنوبی است که او می یابد در مورد.

“این مورد خاص بدست رسمیت شناختن ملی و که در آن شما شروع به نگران بودن شناخته شده است که راه چون در حال حاضر شما رو مردم رفتن ‘هی شما می دانید که این تصمیم دادگاه در حال رفتن به یک معامله بزرگ است.’ چه اتفاقی می افتد با این و چگونه داکوتای جنوبی پاسخ می دهد در حال رفتن به ارسال یک پیام در سراسر کشور” Ahlers گفت.

“من نگرانی بزرگ این است که این مورد از جمله مشخصات مورد است که آن را به انجام بسیاری از تبلیغات برای داکوتای جنوبی است.”

یک ایمیل به اد Bosarge در وب سایت خود را در سمت چپ بود unreturned.

پیدا کردن کامل مصاحبه با دن Ahlers زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im