پاکستان است که از معاشرت بهداشت عمومی فاجعه از ابعاد حماسی است. داشتن رسما آلوده بیش از 160000 افراد گرفته و 3,265 زندگی که از ژوئن 18, coronavirus بیماری همه گیر در حال گسترش است در یک نرخ نمایی.

حتی منابع رسمی پیش بینی 1-1.2 میلیون عفونت تا پایان ماه ژوئیه ما صرفا هفته از ورود یک فاجعه فاز است که در نتیجه از دست دادن ده ها هزار نفر از قیمتی زندگی – غیر قابل تصور ترسناک.

ما نباید در اینجا. پاکستان ماه برای آماده سازی. در عین حال آنچه که تبدیل به یک متاسفانه قابل پیش بینی الگوی گفتمان ملی دوباره تبار به سیاست متناقض اظهارات سیاسی نقطه به ثمر رساند و در زمان آشکار مبهم و تاریک کردن. در میان سخن نامفهوم گفتن ما از دست داده و چشم از اقدامات است که می تواند هر دو بالا مهار اثر خواهد بود و منطقی قابل دوام. ماه از دست داده اند در یک تفرقه بحث است که دارای حفره دار سلامت شهروندان در برابر اقتصاد نما یک دوگانگی کاذب است که به تاخیر انداختن دیگر اعمال سیاست های با پتانسیل برای متوقف کردن گسترش ویروس.

در حالی که بحث در مورد مستندات هوشمند و یا در غیر این صورت باید خود را جای تک پارامونت اندازه گیری است که می تواند به تصویب بدون تاخیر جهانی است ماسک-پوشیدن. ماسک می تواند به شدت کاهش گسترش ارزان می تواند به راحتی تولید توزیع و حتی ساخته شده در صفحه اصلی. آنها را به قطع انتقال در شلوغ مناطق شهری به خصوص اگر همراه با متفکر فاصله اقدامات است.

“ماسک های موثر در کاهش ویروسی بارهای حتی زمانی که آنها ناقص” ایالات Dr Siddharta موکرجی برنده جایزه پولیتزر نویسنده و نیویورک بر اساس محقق است که تاکید ماسک-پوشیدن به خصوص در جمعیت فضاهای بسته و نزدیک-تماس با تنظیمات. Dr Mukherjee بخشی از 100 برجسته دانشگاهیان دعوت از استانداران سراسر ایالات متحده برای ایجاد ماسک-پوشیدن اجباری از طریق #masks4all مبارزات انتخاباتی.

مبادا بیشتر زمان از دست رفته برای بحث وجود دارد دو سوال مهم جواب دهند. اول, آیا پوشیدن ماسک کاهش Covid-19 گسترش در بالا جمعیت-تراکم کشورها ؟ تاکید بله. ماسک-با پوشیدن یک بخش کلیدی ویروس تاکتیک های جنگی در کشورهای شرق آسیا مانند کره جنوبی و ژاپن که در بالا تراکم جمعیت و در عین حال برخی از پایین ترین عفونت و مرگ و مير. در ژاپن با وجود هیچ مستند همانطور که از مه 8 وجود دارد شده بود کمتر از 600 مرگ و میر.

برکلی کامپیوتر دانشمند د و کای maksim شبیه سازی مدل محاسبه است که با 80 درصد از جمعیت با استفاده از ماسک Covid-19 عفونت قطره با یک بازی در حال تغییر یک دوازدهم تعدادی از عفونت.

هر گونه شک و تردید باقی مانده را می توان کنار یک خواندن از ‘ماسک بالماسکه’ توسط جهان شهرت و ریاضی, آمار, Nassim Nicholas Taleb. در این داغدار نظر او امتیاز از شش خطا در استدلال در مورد چهره و پوشش. برای اولین بار در میان این کم بها دادن به قابل توجه ترکیب اثر آن تعلق گیرد که اکثریت ماسک ، متاسفانه بیمار مطلع بین المللی بحث شده و حتی این ساده اندازه گیری مورد بحث است. آن را نمی باید.

با این فرض پذیرفته شده سوال می شود یکی از بهترین روش برای اطمینان از جهانی نزدیک تصویب شود. در حال حاضر تصویب و در پاکستان است, بهینه, برای قرار دادن آن ملایم است. یکی می توانید به آماری استنتاج اما شما تنها نیاز به درایو به یک بازار در هر شهر بزرگ است – آن است که یک آرامش دید. در زیر ده Kai ‘s مدل بالا جذب خواهد شد مورد نیاز برای رسیدن به مطلوب عفونت کاهش – در 30-40 درصد مزایای نخواهد بود اساسی.

در پاکستان این را می توان از طریق چند جانبه رویکرد – آموزش تجهیز و اجرای. اولین ماسک پوشیدن باید رانده تک تفکر از طریق منسجم مبارزات ملی در هماهنگی با دولت های استانی جامعه مدنی و رسانه ها. بخش دولتی می تواند منابع خود را از طریق همکاری با پاکستان جامعه مدنی اعمال نفوذ عمیق خود را تجربه در توسعه جامعه و اطمینان حاصل کرد که این پیام می تواند رسیدن به هر خانواده روستا و شهری خانه.

برای پوشیدن ماسک برای تبدیل شدن به غریزی آنها نیاز به مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه طبقات اجتماعی. ملی فرماندهی و عملیات مرکز در حال حاضر دارای حکم برای PPE ارائه. آن نیاز به دو برابر کردن در حصول اطمینان از تامین و موثر تحویل زنجیره ای در محل قرار داده است. به راحتی قابل شناسایی کیفیت استاندارد نیز کمک کند. این می تواند انجام شود از طریق بخش دولتی و خصوصی همکاری با استفاده از مشوق های مالی برای تحریک تولید صنعتی که در آن لازم است. تحویل اولويت باید از بالاترین خطر/کمترین استفاده و پس از آن کار بیرون. اگر شرکت های خصوصی ارائه می نوشابه های گازدار به دورترین روستاهای کوهستانی مطمئنا این است که فراتر از جمعی ما قابلیت.

این مراحل را به تنهایی نمی خواهد ما وجود دارد; بخش بزرگی از مردم ادامه خواهد داد به بی اعتنایی مشاوره به ماسک بدون اجرای. در اینجا دولت اداری و دستگاه امنیتی باید با اتخاذ یک موقعیت دشوار و دستور اجباری ماسک-پوشیدن در. بالا بازدارندگی القا جریمه باید در اعمال هر کسی به عمد غیر سازگار.

بسیار وجود دارد اتاق را به بحث های مختلف از دیگر اقدامات موثر اما جهانی ماسک پوشیدن ارائه می دهد یک عمارت که بر اساس آن این می تواند لایه. باید آن را نقل مکان کرد و از توصیه می شود به موضوع اجباری. عدم فعال عمل تنها اطمینان حاصل شود که بسیاری از هزاران نفر از با ارزش پاکستانی زندگی می کند از دست خواهد رفت یک فاجعه است که نباید اجازه داده شود به تصویب. جهانی ماسک پوشیدن می تواند به نوبه خود جزر و مد کاملا به معنای واقعی کلمه muzzling ویروس. ساعت از اقدام قاطع در حال حاضر.

نویسنده یک رقابت اقتصادی متخصص.

توییتر: @arsalanalif


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو