‘پانچ روده’, ‘ما فقط احساس رها’: پلیس اتحادیه Execs صدا خاموش در مورد عدم روحیه است که آنها می گویند ناشی از سیاستمداران

سه مدیر اتحادیه پلیس از سراسر کشور به DCNF گفتند که روحیه در حال کاهش است و آنها فکر می کنند بخش عمده ای از آن را می توان در سیاستمداران در هر دو تئاتر محلی و ملی سرزنش کرد. ناآرامی های مدنی پس از تيراندازی پليس به جيکوب بليک در کنوشا، ويسکانسين تا حد زيادی شدت گرفته است. هر سه رئیس اتحادیه ورود به میدان اجرای قانون در آب و هوای فعلی را توصیه نمی کنند. رئیس انجمن خیرین گروهبان های مستقر در نیویورک وینسنت والونگ ناآرامی های ناشی از ماه مه پس از مرگ جورج فلوید را یک «پایین راک» در دوران ۳۰ ساله اش نامید.

سه مدیر اتحادیه پلیس از سراسر کشور در مصاحبه های تلفنی به بنیاد خبری دیلی کالر گفتند که روحیه بخش به دلیل اقدامات یا انفعال هر دو سیاستمدار محلی و ملی در حال کاهش است.

DCNF با معاون رئیس انجمن خیرین گروهبان مستقر در نیویورک وینسنت والونگ، معاون رئیس جمهور واشینگتن، اتحادیه بین المللی انجمن های پلیس مستقر در دی سی دنیس اسلوکومب و رئیس انجمن افسران پلیس سیاتل مایک سولان مصاحبه کرد.

هر سه پیام مشابهی را به اشتراک گذاشتند: افسران احساس می کنند که توسط شهر و رهبران ملی به طور یکسان ناامید شده اند.

ناآرامی ها، شورش ها و تماس ها برای کاهش بودجه اجرای قانون به دنبال مرگ ماه مه جورج فلوید بوده است که پس از آن که یک افسر پلیس بیش از هشت دقیقه به گردنش گره زد، جان خود را از دست داد. ناآرامی های مدنی تا حد زیادی با تیراندازی افسر درگیر به جیکوب بلیک در کنوشا، ویسکانسین به سلطنت رسیده است.

والونگ به DCNF گفت: روحیه در بخش های مختلف در سراسر کشور وحشتناک است. “شما بچه هایی که قرار است هر روز فقط برای مبارزه با شب پس از شب کار می کنند و هیچ پایانی در دید وجود دارد.”

او ادامه داد: «این شورای شهر [نیویورک] است که از روز اول که این اتفاق برای اولین بار رخ داد، مخفی شده است. “هیچ کدام از این رهبران برای حمایت از چیزی غیر از هرج و مرج که در خارج وجود دارد بیرون آمده اند.”

“آنها اظهارات کوچک خود را – هیچ یک از آنها چهره خود را در نور خورشید نشان داده است. این افراد بلافاصله در حال قضاوت و هیئت منصفه هستند، احتمالا نیم ساعت پس از حادثه ای اتفاق می افتد فقط برای بیرون آوردن نام شان برای اظهار نظر سیاسی و منزجر کننده است.»

اسلوکومب این پیام را انعکاس داد و ادعا کرد که بخش عمده ای از سرزنش کاهش روحیه از خطابه های نامزد دموکرات جو بایدن می آید.

اسلوکومب گفت: «ما فقط احساس رها شدن می کنیم.»

“من می گویم که اگر [جو بایدن] باید صبر کنید تا نظرسنجی ها به او بگویند که وقت آن رسیده است که شورش، آتش سوزی، یورش به کارمندان دولتی را محکوم کنید، تلاش برای کور کردن افسران پلیس و آتش نشانان – اگر باید منتظر نظرسنجی ها باشید تا به شما بگویید وقت آن رسیده است که آن را محکوم کنید، پس فکر نمی کنم شما مناسب باشید که رهبر PTA محلی باشید چه رسد به نشستن در دفتر بیضی کاخ سفید وی افزود:

Solon، که به تازگی با اوباش معترضان تجمع در خارج از خانه اش مواجه شد، شورای شهر سیاتل را به دلیل “پاندرینگ سیاسی” در تلاش های خود برای بازپرداخت اداره پلیس منطقه کوبید. وی گفت: اتفاقات اخیر در این شهر یک «مشت روده» است.

مایک سولان، رئیس انجمن صنفی افسران پلیس سیاتل (SPOG)، تاکلن بزرگ را دوست دارد اما با EDM گفتگو نخواهد کرد. #seattleprotests pic.twitter.com/TeZthAQO8w

— سیندی لو | اصلاح را لغو نکن. (@CindayLouHoo) یدلایمخیرات 2020 اوت 28

Solon گفت: “در حال حاضر آنها می خواهند به ما بازپرداخت، بدیهی است به دلایل پاندرینگ سیاسی،” Solon گفت. “این فاحش ترین نمونه از عدم حمایت این سران صحبت سیاسی است که ما بیشتر نگران آن هستیم.”

او ادامه داد: «این شورا از طریق توییتر حکومت می کند و به گروه بلند [یک] دست و پنجه نرم می کند تا یک دستور کار نامعقول را در کل شهر سیاتل تحت فشار قرار دهد و آنها از پلیس به عنوان سرباز در مبارزه قدرت سیاسی استفاده می کنند – این یک مشت روده است.»

به گزارش کومو نیوز، شورای شهر در ۱۰ اوت طرحی را برای بازپرداخت SPD بیش از ۳ میلیون دلار تصویب کرد و به طور بالقوه می تواند شغل بیش از ۱۰۰ افسر را کاهش دهد. Solon همچنین رهبری مقاومت در برابر این حرکت با ایجاد یک وب سایت به نام stopdefunding.com، که بیش از 170،000 امضا از سیاتل و فراتر از آن، او به DCNF گفت.

روسای اتحادیه در بیان تنش های مجدد و ماه ها ناآرامی های قبلی گفتند کسانی که به دنبال شغل در اجرای قانون در این مقطع هستند باید به جای دیگری نگاه کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید