A Discovery of Witches، فصل 3، تاریخ انتشار، خلاصه و به روز رسانی بازیگران

[ad_1]

فصل 3 “کشف جادوگران” قرار است ماه آینده منتشر شود. طرفداران بسیار هیجان زده و دیوانه هستند، زیرا فصل سوم A Discovery of Witches به صورت آنلاین منتشر شده است. خبر خوب این است که فصل 3 این فانتزی بریتانیایی بالاخره اتفاق می‌افتد، اما خبر بد این است که این آخرین فیلم است. سه کتاب در یک فصل وجود دارد و هر کتاب در یک فصل اقتباس شده است. همه چیز با Discovery of Witches شروع شد که ما را با دایانا بیشاپ و متیو کلرمونت در دوران مدرن آشنا کرد.

فصل دوم ما را به گذشته برده است و اکنون زمان بازگشت به زمان حال است. کتاب سوم، با عنوان کتاب زندگی، زندگی دایانا و متیو را در ادامه جستجوی اشمور 782 و صفحات گمشده آن، که در فصل 3 قابل مشاهده است، نشان می دهد. مکاشفه جادوگران، فصل 3، فصل 8 است.شما ژانویه 2022 در SKY.COM

CAST در فصل 3 “کشف جادوگران” باز می گردد.

برخی از چهره‌های جدید و آشنا تضمینی برای بازگشت به این فرنچایز هستند، مانند ترزا پالمر و متیو گود که در نقش دایانا و متیو بازخواهند گشت. اوون تیل در نقش ناکس، اد بلومل و آدل آیوت در نقش مارکوس و فیبی باز خواهند گشت. چندین بازیگر جدید برای این فصل معرفی شدند، از جمله اولیویه هوبا و فرناندو گونسالوز، نوعی پدر دوم برای گالوگلاس و چیزی شبیه داماد متیو.

توبی راگبی از دوران سلطنت آخرین پادشاهی در نقش جک، پسر خوانده دیانا و متیو به این سری می‌پیوندد. این کتاب شاهد دویدن دایانا و متیو به زمان حال است، جایی که آنها با چندین نفر از گذشته روبرو می شوند. به لطف جاودانگی آنها، آنها به جستجوی اشمور 782 و صفحات گمشده آن ادامه می دهند.

آنها همچنین از این واقعیت آگاه هستند که تهدید واقعی برای آینده آنها هنوز فاش نشده است. آنها از دانش باستانی و علم مدرن با هم استفاده خواهند کرد تا در مورد همه چیزهایی که جادوگران صدها سال پیش کشف کرده اند یاد بگیرند. البته تمرکز زیادی روی عشق، اشتیاق و خانواده خواهد بود. این پایان حماسی یک سه گانه زیبا است که طرفداران منتظر آن بودند.

خلاصه – داستان تا اینجا در فصل 2

فصل دوم «کشف جادوگران» با دایانا آغاز می‌شود، که در نهایت قدرت خود را با گره زدن ریسمان‌ها به هم مهار می‌کند. اما این کار صمیمی تارها ناگهان به وجود می آید که بینایی می درخشد. بافنده دیگری در لندن وجود دارد. آمدن آنها تصادفی نیست، اما در حال حاضر گودی به دیانا می گوید که صبر کند و بگذار آنها به سمت او بیایند. دایانا و متیو سپس در خیابان قدم می زنند، اما وقتی بوی قهوه می دهند توقف می کنند.

آنها عجله دارند که تحقیق کنند و به موقع قدم بزنند. دایانا بلافاصله او را به عنوان استفن پروکتور، پدرش می شناسد. ظاهراً او را برای مشاهده این بازه زمانی و تأمین بودجه Ashmore 782 که البته کتاب زندگی است به عقب فرستادند. دیانا و متیو صفحات را به او نشان می دهند. استفن نیز نمی تواند آن را بخواند و در نهایت متوجه می شود که پیتر ناکس نیز به دنبال کتاب است و به او داده شده است تا وسواس او را با هنرهای تاریک یادآوری کند. استفن هشدار می دهد که اگر کتاب را به دست آورد، ممکن است برای همه آنها مشکل بزرگی باشد.

استفن هر دوی آنها را متقاعد می کند که کتاب را در گذشته نگه دارند و به زمان حال بازگردند، جایی که در واقع پاسخ سوالات خود را خواهند یافت. آگاتا در حال حاضر به همراه ناتانیل و سوفی به اسقف هاوس می‌رسند. مارکوس با فیبی و ملاقات این چهار نفر ظاهر می شود. اتفاقاً همه آنها زیر یک سقف هستند. هنگام شام، مارکوس از همه آنها می خواهد که تعصبات خود را کنار بگذارند و برای پیشرفت از این مشکلات قدیمی عبور کنند. فیبی بعد از شام توجه ایزابو را به خود جلب می کند و آن دو با هم گفتگوی صمیمانه ای با هم دارند. این مکالمه کوتاهی بین آنها بود، اما مطمئناً برای تحت تأثیر قرار دادن مادربزرگ مارکوس کافی بود، که بعداً به او گفت که انتخاب بسیار خوبی داشته است.

در ونیز، هربرت و ناکس یکدیگر را در حال بحث در مورد صفحات می بینند و تصمیم می گیرند از یک جادوگر قدرتمند برای بازیابی آنها استفاده کنند. در حالی که هربرت ناکس را تماشا می کند، به او می گوید که یکی بیاورد. در سال 1591، متیو به گالوگلاس گفت که به زودی به زمان کنونی خود بازخواهد گشت. همانطور که آنها صحبت می کنند، دایانا و استفن در مورد زمان صرف شده برای راه رفتن و سطحی که جادوی او تا کنون رشد کرده است، صحبت می کنند.

Witch Discovery فصل 3 هربرت و ناکس

استفن به دیانا کمک می کند تا با ذکر این که چگونه برخی جادوگران برای چنین قدرتی می کشند، قدرت خود را هدایت کند. گودی با دانستن اینکه این بر گذشته او تأثیر می گذارد، در حالی که استفن و او از صمیم قلب صحبت می کنند، اتاق را ترک می کند.

استفن با علم به اینکه از این نبرد جان سالم به در نخواهد برد، باردار شدن دخترش را تبریک می گوید و در نهایت در حالی که این جمع عاطفی را پایان می دهد، آنجا را ترک می کند. با این حال، این تنها پایان نبود، زیرا دایانا و متیو با جک خداحافظی کردند. دایانا می خواهد مطمئن شود که پسر آینده درخشانی دارد و رابرت را به مراقبت از کودک در غیاب او می برد. او همچنین خون خود را برای امضای قرارداد به او پیشنهاد می کند. او شرایط او را می پذیرد و قطره ای از خون او را می گیرد که بعداً به او اجازه می دهد تا کل داستان او را بخواند. او قول می دهد که از کودک مراقبت کند و خداحافظی کند و مطمئناً هنگام رفتن نام کامل او را صدا می کند.

همچنین بخوانید: سال نو مبارک 2022: آرزوی وضعیت دستگاه های تلفن همراه و واتس اپ

دیانا با همه کارشان تا اینجای کار گره خورده، با گودی خداحافظی می کند و مهره شطرنج را به سوزانا می دهد – همان مهره ای که طبق انتظار در زمان حرکت می کند. در نهایت، در حالی که دایانا کتاب را به جک می دهد، همه خداحافظی می کنند. حالا ساتو بالاخره پس از یک وقفه یک فصل توسط پیتر ناکس بازگشته است. او پیشنهاد می‌کند که از مردانش کمک بگیرد، اما ناکس متکبرانه امتناع می‌کند و تصمیم می‌گیرد که به او نیازی ندارد و می‌خواهد به جای آن از یک قلعه استفاده کند تا آنها را دور کند.

کشف جادوگران، داستان فصل 3

سپس ساتو به او هشدار می دهد که اعتماد به نفسش برایش مضر خواهد بود. سپس پیتر ناکس را می بینیم که به سمت دریاچه می رود و شروع به خواندن جادو می کند. در حین انجام همین کار، Em خود را بیرون می بیند و دوباره روح شبح ربکا را به چالش می کشد. او از ربکا برای کمک درخواست می کند زیرا کتاب قول می دهد که پس از تکمیل کتاب، او هدف واقعی خود را آشکار خواهد کرد. متأسفانه ناکس قبل از اینکه ربکا بتواند ادامه دهد ظاهر می شود.

Em صفحه کتاب را پنهان می کند. ربکا ناپدید می شود و ناکس بازجویی خود را آغاز می کند. در بازگشت به خانه، ایزابو روحیه قوی ای را در همان نزدیکی حس می کند که مارکوس و سارا برای نجات ام عجله دارند. وقتی ناکس می رود، ام بیهوش مانند توده ای روی زمین دراز می کشد. او سپس راه مارکوس را دنبال می کند که او را در رکابش متوقف می کند. آن دو بلافاصله برخاستند، اما نبرد کوتاه بود. در همین حین، دومنیکو خون آشام را پیدا می کند که از خون عصبانی است، اما به سمت او شلیک می کند و شروع به پاره کردن سینه اش می کند. در حالی که دایانا و متیو سعی می کنند به زمان حال برگردند، سارا Em را فشار می دهد و از او می خواهد که دوباره بیدار شود. ایزابو نشان شوالیه را در دست دارد در حالی که هربرت به فراتر از افق نگاه می کند و فصل 2 را تمام می کند.

چه اتفاقی می تواند در کشف جادوگران، فصل 3 بیفتد؟

پایان فصل 2 با تعدادی سوال بی پاسخ به پایان رسید. با این حال، طرفداران انتظار دارند که بتوان به این سوالات در فصل 3 پاسخ داد، زیرا بر اساس آخرین کتاب این سه گانه است. ستاره ترزا پالمر گفت که اگرچه کتاب چهارمی وجود دارد، اما شانسی وجود ندارد که در فصل چهارم توسعه یابد.

این بدان معناست که داستان دایانا و متیو در آن حل خواهد شد “کشف جادوگران، فصل 3” و یه سری سورپرایز دیگه طرفداران همچنین معتقدند که عضو جدیدی از خانواده وجود خواهد داشت، زیرا دایانا در پایان فصل دوم متوجه می شود که باردار است. طبق این کتاب، این زوج نیز سفری انتقام جویانه را آغاز خواهند کرد. این سفر تضمین می کند که آنها عدالت را برای همه جادوگران و خون آشام هایی که در گذشته به آنها آسیب رسانده اند به ارمغان می آورند. هواداران نفس خود را حبس کردند و منتظر بودند تا دوباره به دنیای جادویی جادوگران و خون آشام ها نگاه کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort buy instagram followersşişli travestikusadasi escortgüvenilir takipçi satın almabetroadbet365