یک روز پس از آزمایش مثبت فرماندار سند مطالبات سهولت در coronavirus محدودیت

برنامه/فایل

کراچی: Sindh فرماندار عمران اسماعیل در روز سه شنبه گفت که دولت “ممکن است به دریا رفته اند در مستند محدودیت” .

در حالی که تاکید بر نیاز به کاهش محدودیت او گفت: پاکستان در شرایط اقتصادی هستند و چنین نیست که مقاومت در برابر سخت مستند.

فرماندار اظهارات یک روز پس از او تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

او گفت که او تا به حال تجربه شده است COVID-19 علائم دو یا سه روز پیش اما آیا علائم دیگر هیچ.

“همه کارکنان همراه با خانواده من تست شده اند برای coronavirus و نتایج منفی” اسماعیل گفت.

“نخست وزیر عمران خان نظارت بر اقدامات انجام گرفته در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس […] من احساس می کنم ما به دریا رفته اند با مستند” او گفت:.

او گفت که در ماه رمضان وجود دارد, چند نفر که نیست برای درخواست کمک و مستند محدودیت بودند موثر بر آنها. “ما باید در ذهن داشته باشیم مشکلات خود را به عنوان به خوبی.”

اسماعیل گفت که سند را تست ظرفیت و همچنین این که این کشور به عنوان یک کل کم است.

فرماندار گفت که پاکستانی ها را مجبور به یادگیری برای زندگی همراه با ویروس ها و که در حال حاضر کشور نیاز به وحدت ملی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

PTI-رهبر در حال حاضر در انزوا پس از او آزمایش مثبت برای ویروس.

قبل از او رفت و به انزوا فرماندار در حال صرف 10 بسیار شلوغ روز که در آن او با یک میزبان از مردم و با حضور در جلسات مهم است.

اسماعیل تا به حال یک برنامه گیج کننده قبل از انقباض COVID-19

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط کاخ فرماندار اسماعیل برگزار می شود نشست جداگانه با هیئت های از جواهرات و انجمن تولید کنندگان و سالن زیبایی انجمن در آوریل 24. این آرایشگران ” هیئت متشکل صباح انصاری نادیا حسین و NG مارشال.

در همان روز فرماندار با حضور در مراسم رسمی در زمینه جداسازی مرکز برای اهدای 3,000 دنده محافظ.

دو روز قبل از آن در آوریل 22, اسماعیل صرف یک روز شلوغ در حیدرآباد و جامشورو همراه با پاکستان تحریک-e-Insaaf رهبران حلیم عادل شیخ جمال صدیقی, Sidra عمران و بلال Ghafaz جایی که آنها در جریان شدند توسط معاون کمیسر حیدرآباد فواد سومرو و DG Ehsaas برنامه.

در همان روز سند فرماندار در بازدید از یک Ehsaas مرکز در یک کالج در کوٹری که در آن او داده شد یک جلسه در دفتر معاون کمیسر جامشورو.

او همچنین با حضور در یک تابع به افتخار او در Matiari.

قبل از آن در آوریل 21, اسماعیل ملاقات کراچی معامله گران در مورد نگرانی های خود را در از سرگیری کسب و کار و بعد از آن در روز 25-عضو هیئت شناخته شده صنعتگران به نام او در ” را.

یک روز قبل از آن در مارس 20, اسماعیل در دیدار با یک هیئت از Anjuman-e-Tajiran سند و بعد از آن بازدید Faizan مدینه یک مدرسه مذهبی در شهر پیر سبزی مندی منطقه است. در همان روز فرماندار اسماعیل همچنین شرکت در یک ساعت در اتاق جلسه با مفتی تقی عثمانی, مفتی Salah-ur-Rehman و علامه Shehenshah Hussain Naqvi از طریق ویدئو.

قبلا در آوریل 16 فرماندار در دیدار با هیئت کراچی الکترونیکی بازار و معامله گران دیگر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de