تناسب اندام مشهور طرفدار صحبت حقیقت در مورد چاقی و بدن مثبت’ جنبش بود و نه خوشحال

نبود کامل بر عدالت اجتماعی دمدمی مزاجی. هیچ کس لغو کردم. آن را به تولید چند سرفصل ها و برخی از مردم در توییتر بودند کمی miffed. بیشتر نقل مکان کرد در چند روز.

بنابراین شما ممکن است از دست رفته زمانی که سابق “بزرگترین بازنده” ستاره Jillian Michaels زمان در قلب یک بحث است که بیشتر در رسانه ها از دست داده اند را به بحث در مورد: چربی مقابل مناسب است.

او این کار را Jan. 8 در طول پخش دیجیتال در Buzzfeed, از همه جا, یک خروجی است که در واقع یک “بدن مثبت” برچسب. بدن مثبت است و به تعبیری بیدار دیجیتال شهروندان به تصویب رسید در سال های اخیر به منظور ایجاد چاقی — علت اصلی مرگ در امریکا — به نظر می رسد کمتر مهلک در واقع حتی یک منبع غرور و افتخار است.

جالب اینجاست که به اندازه کافی اگر شما مطالعه این Buzzfeed برچسب مکرر featurette است Lizzo که فقط تا اتفاق افتاده است به موضوع گفتگو در طول مایکل Buzzfeed مصاحبه. Buzzfeed الکس برگ رفت و او حق را به آن را بیش از حد درخواست Michaels آنچه او فکر هالیوود جشن مردم با “بدن متفاوت است.”

“اما چرا ما جشن خود را بدن؟” مایکل پاسخ داد. “چرا این مهم است ؟ که من چه میگویم. مانند چرا ما جشن موسیقی خود را? علت آن است که نمی تواند عالی اگر او می شود دیابت است. من فقط صادق بودن. وجود دارد هرگز یک لحظه که در آن من مانند ” من خیلی خوشحالم که او اضافه وزن!'”

آن را کامل تلاقی واقعیت: مایکلز یک فن از Lizzo اما کشیده کوتاه از تماس با او سالم است. این نوع از نکات دقیق وظریف قدردانی است در woker recesses از اینترنت است. واکنش سریع بود. اما Michaels — یک مربی تناسب اندام حرفه ای — تمایلی به تکان دادن.

“وجود دارد هیچ چیز زیبا در مورد شریان های مسدود شده,” او گفت: به مجله مردم به زودی پس از. “من نمی گویم شما یک فرد زیبا, من نمی گویم شما از لحاظ جسمی اما من میگویم چاق بودن است نه یک چیزی که آن را در واقع یک چیز غم انگیز.”

در حالی که بسیاری از افراد در زمان ارتکاب جرم به راه مایکلز صحبت در مورد Lizzo ظاهرا مرض چاقی, هر کس قابل پیش بینی رفت و در نادیده گرفتن یک بزرگتر گفتگو. مگر اینکه میشل اوباما, تبادل, وعده های غذایی سالم برای مدرسه بچه ها, رسانه ها هیچ علاقه ای به شدت پوشش چاقی است.

چاقی همراه است با افزایش خطر ابتلا به برخی از علل مرگ از جمله بیماری های قلبی سکته مغزی دیابت و سرطان به گفته CDC. یک دانشگاه کلمبیا مطالعه منتشر شده در سال 2013 دریافتند که چاقی عامل یک پنجم مرگ و میر ناشی از بزرگسالان آمریکایی در سن 40-85.

مایکل تصمیم به تمرکز بر روی Lizzo استعداد به جای آن از بدن و به نوعی مصلوب شد توسط رسانه ها برای آن است.

نظرات او زده وتر با افرادی که موعظه خود پذیرش اما نباید تناسب اندام بخشی از پذیرش بدن خود را? ما نباید نگران سلامت افراد دیگر ؟

“ما باید به دنبال در تناسب اندام, تناسب اندام و شامل کل فردی و کسی می تواند overfat و هنوز هم مناسب” دیکسی Stanforth گفت: روزانه تماس گیرنده.

معلوم داشتن قدرت و استقامت معنا نیست که اگر خیلی شما چاق با شاخص توده بدن (BMI) استاندارد. در ایالات متحده شاخص توده بدن 30 یا بیشتر در نظر گرفته شده است چاق. کسی که overfat اما مناسب یک NFL lineman برای مثال هنوز هم در معرض خطر بالا برای توسعه بیماری های قلبی.

به طور متوسط شما offensive lineman در NFL چاق است اما هیچ سوال در مورد قدرت و استقامت. آنها ورزشکاران حرفه ای به طور کلی. هنوز هم آنها رنج می برند و خطرات مشابه که به طور متوسط آمریکایی ها را وقتی که می آید به چاقی و کارشناسان به ما بگویید.

بازیکنانی که مقابله با گارد, مرکز یا پایان دفاعی موقعیت خود را در NFL, بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از بیماری های قلبی عروقی در مقایسه با جمعیت عمومی با توجه به مطالعه منتشر شده توسط مجله آمریکایی قلب و عروق است.

CDC همچنین مطالعه پدیده و به این نتیجه رسید که بازیکنان بود که شاخص توده بدنی 30 یا بالاتر در حالی که بازی در NFL دو برابر احتمال مرگ ناشی از بیماری های قلبی در مراحل بعدی زندگی. در واقع دفاعی linemen تا به حال 42 درصد بیشتر در خطر مرگ ناشی از بیماری های قلبی از جمعیت عمومی است.

این ایده که کسی می تواند مناسب حتی در حالی که اضافه وزن پرداخته شده است به شدت در رسانه ها. برخی از محققان استدلال می کنند که چه مقدار از وزن که شما را حمل بر بدن شما تاثیر نمی گذارد از سلامت خود را. در حالی که برخی می گویند این درست ترین مطالعات نشان می دهد که آن را بسیار بعید است.

“اقدامات تناسب اندام و چاقی هستند و هر دو تحت تاثیر قرار چقدر وزن شما,” Tammy چانگ, M. D., and Caroline M. Richardson, M. D. نوشت با هم در یک مقاله منتشر شده توسط بهداشت و درمان دانشگاه میشیگان آزمایشگاه. “از آنجا که از راه تناسب اندام محاسبه شده است برای دو نفر با همان اکسیژن-انتقال قدرت به وزن بیشتر به طور معمول پایین تر به معنی تناسب اندام است.”

بالاتر BMI شده است به طور مستقیم متصل به خطر بيشتری برای ابتلا به سکته مغزی و حملات قلبی و فشار خون بالا, با توجه به مطالعه منتشر شده توسط مجله اروپایی قلب در ماه مارس سال 2018 است. مطالعه تماشا 300,000 افرادی که به بیماری های قلبی است که با وزن طبیعی دارای اضافه وزن یا چاق با BMI استاندارد.

“در واقع آنها کشف کردند که خطر افزایش چربی بیشتر از یک فرد حمل در اطراف خود و یا کمر” مقاله ای منتشر شده توسط دانشگاه هاروارد سلامت چاپ و نشر مجله نوشت.

“برای مثال در میان مردان است که آغاز شده و با 32 اینچ دور کمر و BMI بین 22 و 23 (که در نظر گرفته شده است سالم) کسانی که اضافه شده پنج اینچ به اندازه دور کمر خود را مطرح خطر بیماری های قلبی با 16 درصد” در مقاله خود ادامه داد.

Michaels’ نظرات باید شروع به گسترده تر گفتگو در مورد چاقی اما در عوض رسانه های حافظه-holed این ایده که شما می توانید بحث در مورد نگرانی های بهداشتی در راه مثبت.

“ابراز نگرانی در مورد چاقی یک نوع تعصب برخی از شجاع حقیقت گفتن” Vox نویسنده Katelyn Esmonde نوشت: به عنوان یک subheadline در مقاله ای با عنوان “چه تالارهای مربی جیلیان مایکلز رو اشتباه در مورد Lizzo و بدن مثبت.”

در حالی که وزن تعصب وجود ندارد ما نمی توانیم خجالتی و دور از گفتگو در مورد سلامت. داشتن نگرانی برای سلامت فرد یک چیز بد نیست و وجود دارد راه هایی برای نگه داشتن dialogue مثبت است.

“از آنجا که ما نمی خواهیم به اتهام گرایش به ما پاسخ می دهد, شما می دانید, ما بیش از, محافظت, و ما بیش از نگهبان هر چیزی است که ما ممکن است می گویند” Stanforth گفت. “این دشوار است. آنها پرسش های دشوار به دلیل فیزیکی ما است تا از نزدیک با هویت ما است که آن را واقعا به چالش کشیدن گفتگو داشته باشند.”

“مکالمه ما نیاز به داشتن مورد است که مردم در حال,” او اضافه شده است. “ارزش آنها است و نه اندازه و یا شکل خود را به دلیل آنچه که اتفاق می افتد زمانی که شما دریافت سرطان و شما واقعا بیمار است و می رود که دور؟”

بدن مثبت شامل بهداشت ، این شروع می شود با پذیرش خود و پس از آن باید حرکت به سوی سلامت با توجه به فیزیولوژیست و پاسخگویی مربی عمری برنارد.

“هنگامی که ما قبول و پذیرش ما بدن ما قادر به حرکت به جلو و می گویند:” در حال حاضر چه تغییراتی do I wanna را در بدن من?'” برنارد گفت: روزانه تماس گیرنده.

رسانه ها به نظر نمی رسد که موضوع را با صحبت کردن در مورد چاقی در دوران کودکی. ما باید گفتگو در مورد بچه هایی که دچار اضافه وزن هستند اما ما مجاز نیست که گفتگو در مورد بزرگسالانی که اضافه وزن دارند. هیچ کس می خواهد به حمله.

هنوز چاقی هزینه های آمریکایی تقریبا 190 میلیارد در هزینه های مراقبت های بهداشتی در هر سال با توجه به مطالعه منتشر شده توسط دانشگاه کرنل.

“کودکان چاق بزرگسالان چاق تبدیل,” Stanforth گفت.

“من فکر می کنم که من فکر می کنم ما را بهره مند از یک تغییر به دور از تمرکز بر خارجی و در ادامه به بحث در مورد چاقی به عنوان یک سلامتی نه زیبایی, نگرانی,” او اضافه شده است.

“من اهمیتی نمی دهند چه کسی به نظر می رسد اگر آنها سالم و مناسب و بنابراین اگر ما فقط می توانیم که شیفت من فکر می کنم ما می توانیم در مورد آن را از طریق طول عمر و ما نمی خواهد به راه رفتن بر روی پوسته زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد بزرگسالان چاقی” Stanforth توضیح داد. “من فکر می کنم برخی از تعصب مسائل قطعا می تواند به کاهش. ما می تواند به ترک بودن متمرکز شده است که خارجی زیبایی رویکرد است.”

برنارد گفت: Michaels’ نظرات “بد تعبیر کردن.”

“آنچه او گفته بود” بیایید جشن موسیقی او را چرا که او یک استعداد انسان گسترش عشق و پذیرش و قدرت به زنان است که ممکن است احساس شرمندگی,'” برنارد گفت. “من فکر می کنم آن را بد تعبیر کردن. من فکر می کنم او فقط گفت که این دو چیز متفاوت است و من موافق با جیلیان است که سلامت مهم است و آن را باید به آنها رسیدگی شود و ما نمی تواند نشستن در اینجا و مانند دروغ به خودمان که سلامت یک مسئله نیست چرا که اگر شما به اطراف نگاه چاقی و بیماری باعث می شود هزاران چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im