960 Tablighi خارجی در لیست سیاه, لغو ویزا توسط MHA; متحده گفت به اقدام قانونی

توسط PTI

دهلی نو: دولت در روز پنج شنبه لیست سیاه 960 خارجی و خود را لغو ویزا بعد از پیدا کردن که آنها درگیر شدند در Tablighi Jamaat فعالیت های خود نقض ویزا شرایط.

صفحه اصلی وزیر را خواسته پلیس دهلی و روسای پلیس کشورهای دیگر که این خارجی ها در حال حاضر زندگی به اقدام قانونی علیه آنها را تحت خارجی عمل می کنند و مدیریت بحران عمل می کنند.

“خانه وزارت در لیست سیاه 960 خارجی و هندی ویزا را نیز لغو شده و خود را برای دخالت در Tablighi Jamaat در حالی که فعالیت های آینده در ویزای توریستی” خانه وزیر ترکیه در توییتی در هندی.

اقدام علیه خارجی Tablighi Jamaat اعضا گرفته شد پس از بیش از 2,300 فعالان از جمله 250, خارجی, اسلامی, سازمان پیدا شد به زندگی در مقر آن واقع در دهلی Nizamuddin با وجود 21 روز مستند.

بیش از 300 از این Tablighi Jamaat فعالان شد تست مثبت برای COVID-19 در حالی که دیگران قرار داده شد و در های مختلف مراکز قرنطینه.

همچنین به عنوان خوانده شده | باید قرنطینه خودم پزشکان مشاوره: Tablighi Jamaat رهبر مولانا سعد Kandhalvi

حداقل 9,000 مردم شرکت کرده بود در یک جماعت در Nizamuddin مرکز در ماه گذشته و پس از آن بسیاری از آنها سفر به نقاط مختلف کشور برای مبلغ کار می کند.

تا کنون در مجموع حدود 400 COVID-19 موارد و حدود 12 مرگ و میر در کشور را متذکر شد که لینک با Nizamuddin مرکز.

این وزارت روز سه شنبه گفته بود که در حدود 2100 خارجی آمده بود به هند از ژانویه 1 و زیاده روی در Tablighi فعالیت در بخش های مختلف کشور است.

روز پنج شنبه وزارت گفت: بیش از 1300 خارجی Tablighi Jamaat فعالان از جمله کسانی که از آمریکا و فرانسه و ایتالیا شناسایی شده اند در نقاط مختلف کشور و بسیاری از آنها قرار داده شده است در قرنطینه.

بسیاری از این خارجی ها به هند آمد با ویزای توریستی که منع دخالت هر گونه فعالیت مذهبی.

همچنین به عنوان خوانده شده | مجمع روحانی مسائل “فتوا” درخواست مسلمانان برای آزمایش برای coronavirus

دولت همچنین تصمیم برای صدور ویزای توریستی برای هر خارجی که بخواهد به هند سفر و در Tablighi فعالیت است.

کابینه وزیر راجیو Gauba بود نیز گفت: آمریکا و UTs به اقدام علیه خارجی ها که به شرکت در فعالیت های تبلیغی از Tablighi Jamaat برای نقض شرایط ویزا.

از سوی دیگر دهلی آتش خدمات پرسنل در روز پنج شنبه اسپری 20,000 لیتر مواد ضد عفونی کننده در چهار ساعت عملیات در Nizamuddin منطقه است .

با توجه به دهلی خدمات آتش (DFS) مدیر Atul Garg, دو آتش مناقصه سرنشین دار توسط نه پرسنل انجام وظیفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>