93 سال سابق کار اجباری نازی ها اردوگاه گارد به اتهام کمک به قتل 5,232 مردم در دادگاه اطفال

سابق نازی ها اردوگاه گارد به اعدام محکوم شد که یک وسیله جانبی به هزاران قتل در هولوکاست و محکوم به دو سال زندان و پنج شنبه توسط یک دادگاه اطفال در هامبورگ آلمان.

93 سال شناسایی شد به عنوان برونو دی و متهم شده بود با کمک و معاونت در جرم در قتل حداقل 5,232 مردم سی ان ان گزارش شده است. او مواجه دادگاه اطفال زیرا او تنها 17 سال زمانی که او یک اردوگاه گارد.

دی شد و گزارش شده است که به عنوان یک افسر اس اس بین اوت 1944 و 1945 در اردوگاه کار اجباری اشتوتهاف شدند در واقع پس از آن-آلمانی شهر دانزینگ در حال حاضر لهستانی شهر گدانسک با توجه به اخبار بی بی سی.

HAMBURG, GERMANY - JULY 23: Bruno Dey, 93-year-old former SS security guard from the Stutthof concentration camp near Gdansk sits in a courtroom behind a plexiglass window in the regional court on July 23, 2020 in Hamburg, Germany. The district court of Hamburg sentenced the former security guard to two years' suspended sentence. The Juvenile Criminal Court found him guilty of murder aid in 5232 cases and for attempted murder. Dey was a member of the Waffen-SS during World War II and was a guard at the Stutthof concentration camp, where an estimated 65,000 people, including Jews, resistance fighters, political opponents and prisoners of war, died. Prosecutors charge Dey as accessory to the murder of 5,230 people. (Photo by Daniel Bockwoldt - Pool/Getty Images)

برونو دی 93 ساله سابق اس اس گارد امنیتی از اشتوتهاف شدند اردوگاه در نزدیکی گدانسک نشسته در یک دادگاه پشت پلکسی گلاس پنجره در دادگاه منطقه ای در 23 ژوئیه سال 2020 در هامبورگ آلمان (Daniel Bockwoldt – استخر/گتی ایماژ)

به عنوان بسیاری از 100 ، 000 نفر تبعید شدند به اشتوتهاف شدند و حدود 60,000 نفر کشته شدند در اردوگاه های کار اجباری با توجه به U. موزه یادبود هولوکاست. همچنین این اولین اردوگاه کار اجباری ساخته شود در خارج از آلمان مرزها و آزاد شد توسط ارتش اتحاد جماهیر شوروی 9 مه 1945.

دادستان تحت تعقیب دی در آوریل 2019 در طول محاکمه از جان Demjanjuk سابق اس اس گارد مستقر در اردوگاه مرگ سوبیبور. دی شد و گفته که باید آگاهانه به حمایت از “موذی و بی رحمانه به قتل” در اشتوتهاف شدند سی ان ان گزارش شده است.

محاکمه آغاز شد و در اکتبر 2019 و دی را از دفاع تیم اتحاد از آنجا ادعا کرد که او نسبتا بی اهمیت شکل در اردوگاه و نه به طور مستقیم درگیر در هزار مرگ و میر با توجه به اخبار بی بی سی. دی این گزارش گفت: در بیانیه نهایی خود را قبل از صدور حکم است که او “متزلزل” توسط بهاییان و آگاه بود و نه از “میزان جنایات است.”

This picture taken on September 2, 2016 shows the former German Nazi concentration camp Stutthof in Sztutowo, northern Poland. - A former SS guard, aged 94, goes on trial on November 6, 2018 in Germany charged with complicity in mass murders at a Nazi concentration camp during World War II, in a case bearing symbolic and moral weight. (Photo by Mateusz Ochocki / KFP / AFP) / Poland OUT (Photo credit should read MATEUSZ OCHOCKI/AFP via Getty Images)

داخل سابق نازی ها در اردوگاه های کار اجباری اشتوتهاف شدند (Mateusz Ochocki/خبرگزاری گتی ایماژ)

شرکت شاکی بن کوهن با سی ان ان گفت در بیانیه ای که دی به صدور حکم یک اقدام “نمادین عدالت است.” کوهن مادر بزرگ جودی Meisel زندانی شد در اشتوتهاف شدند و یکی از حدود 40 نفر از سراسر جهان برای شهادت در دادگاه در دادگاه.

“از طرف مادر بزرگ من و خانواده ما این حکم را می فرستد یک پیام قدرتمند است که یک نگهبان در هر اردوگاه را انکار نمی تواند مسئولیت برای آنچه اتفاق افتاده است” کوهن نوشت: در این بیانیه است. (مرتبط: لهستان به دنبال جبران برای اشغال نازی ها — اعداد متناوب)

در این مورد انتظار می رود که یکی از آخرین موارد از سابق نازی در دادگاه داده شده است که در جنگ جهانی دوم به پایان رسید 75 سال پیش و تعدادی از بازماندگان و عاملان تا حد زیادی کاهش با توجه به اخبار بی بی سی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de