9,000 Tablighi Jamaat اعضای اصلی تماس قرنطینه در کشور: MHA

توسط PTI

دهلی نو: حدود 9000 Tablighi Jamaat اعضای اصلی تماس شده اند قرنطینه تا اکنون در این کشور پس از دولت متعهد “تلاش های گسترده” به عنوان بخشی از مراحل به بررسی گسترش این رمان coronavirus ارشد وزارت خانه گفت: در روز پنج شنبه.

Punya Salila Srivastava مشترک در اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, همچنین به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه که از حدود 2000 چنین Tablighi Jamaat اعضا در دهلی نو 1,804 منتقل شده به مراکز قرنطینه در حالی که 334 علامتی افراد بستری شده در بیمارستان.

او گفت: در میان آنهایی که در دهلی نو 250 خارجی هستند.

“این وزارت خانه به همراه آمریکا و اتحادیه سرزمین های راه اندازی یک تلاش عظیم و حدود 9000 Tablighi Jammat کارگران و اصلی خود تماس بودند شناسایی و قرنطینه. در این میان 1,306 افراد خارجی هستند” Srivastava گفت: در جلسه.

نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد 21-day مستند از مارس 25 برای جلوگیری از گسترش coronavirus که ادعا کرده است زندگی می کنند و افراد آلوده.

او گفت: وزارت امور (MHA) به طور مداوم بررسی مداوم مستند در کشور و افزود که دبیر خانه (آجی Bhalla) به نوشته متحده و اتحادیه سرزمین که “مستند باید اقدامات در متن و روح”.

دبیر خانه گفت: در ارتباطی که نقض مستند اقدامات مجازات جرم تحت مدیریت بحران عمل و جزا Srivastava گفت.

دبیر خانه نیز گفت: در ارتباطی که با مقامات دولتی در همه کشورها باید اطمینان حاصل شود که این مقررات از قانون هستند “کثیرالانتشار” برای آگاهی عمومی به طوری که مستند موثر است, او گفت:.

Srivastava گفت: به عنوان اطلاعات صحیح تغذیه “بسیار مهم” در طول حوادث و اخبار جعلی و یا شایعه اذهان عمومی می تواند ایجاد وحشت دبیر خانه درخواست کرده بود با همتای خود در اطلاعات و رادیو و تلویزیون (I&B) وزارت برای ایجاد یک پورتال وب که در آن مردم می توانند با بررسی موقعیت واقعی اخبار و اطلاعات vis-a-vis COVID-19.

I&B, وزارت او گفت: ایجاد یک واحد ویژه به ریاست مدیر کل سطح افسر و مردم می توانند به آن در [email protected] برای روشن شدن شک و تردید خود را در مورد هر گونه اخبار تایید نشده.

مطبوعات اداره اطلاعات را COVID-19 واقعیت بررسی واحد (FCU) عملیاتی شد در روز پنج شنبه و واحد است به ریاست دفتر مدیر کل Nitin Wakankar یک بیانیه صادر شده توسط PIB گفت.

دبیر خانه نیز خواسته رئیس دبیر که آنها ایجاد چنین ساز و کاری در سطح دولت بیش از حد Srivastava گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>