80 از 300 عضو از ازدواج در بیهار تست مثبت

بیان اخبار سرویس

پتنا: در یک چنین نمونه 80 از حدود 300 مهمان, که بخشی از یک جشن عروسی-تقدیر-تابع در پتنا را Paliganj منطقه باید آزمایش مثبت ارسال کل سلامت بال دولت به tizzy.

تکان دهنده, داماد بود و زندگی خود را از دست یک زن و شوهر از روز پس از ازدواج که در ماه ژوئن برگزار شد 15.

داماد, کار در Gurugram به عنوان یک نرم افزار متخصصین و اهل فن به حال وارد شده در ژوئن 12 روز عروسی خود را در ژوئن 15, اما درگذشت یک روز پس از ابتلا به تب و دیگر علائم شبیه به COVID-19.

وحشت غالب پس از آن در سراسر روستا و نمونه 250 نفر از جمله اعضای خانواده و تازه wed-عروس گرفته شد برای آزمون میان شک و تردید از COVID-19.

نمونه 80 از حدود 350 نفر دارای آزمایش مثبت ارسال به تمام مناطق در وحشت در حال حاضر.

“چنین گردهمایی بزرگ بوده است باید اجتناب کرد ولی هیچ اداری حرکت برای بررسی چنین گردهمایی اجتماعی است و تشدید این بیماری همه گیر در حال حاضر”, اظهار, رسمی, دولت, پایتخت, از ترس این که همه گیر رفتن هیولا می تواند فشار دولت جمعیت در معرض خطر اگر نه بررسی می شود در حال حاضر و دوباره.

در بیهار با ازدواج فصل رفتن اکثریت barats (مراسم ازدواج) فراتر از ثابت شماره 50.

در حال حاضر با توجه به Paliganj BDO Chiranjivi Pandey بسیاری از مناطق آن مردم با حضور در جشن عروسی-تقدیر-تابع شده اند مهر و موم شده و مایع آثار را آغاز کرده اند.

نمونههای حتی آشپز سبزی فروشندگان و تمام کسانی که در ارتباط با این بد بخت رویداد عروسی در ژوئن 15 نفر جمع آوری شده و آزمایش شده است.

در ضمن تعداد COVID-19 موارد مثبت تا یکشنبه صبح رفته به 9,618 با 63 مرگ و میر در بیهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>