80% از مرز Crossers پشت در کمتر از دو ساعت DHS معین می گوید

هشت در 10 غیر قانونی کسانی که در این مرز در حال تبدیل شده به سرعت به دلیل سیاست های اجرا شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس سرپرست معاون وزیر وزارت امنیت داخلی (DHS) گفت.

کن Cuccinelli دوم-بالاترین DHS, رسمی, واکنش به آخرین اجرای عمل داده ها از مرز ایالات متحده و مکزیک. مارس دلهره اعداد رسیده کم دیده نمی شود در چند سال بسیاری از بیگانگان که به نظر می رسد غیرقانونی در مرز بودند بلافاصله ارسال به مکزیک بازگشت.

“فقط نگاه آوریل — 80 درصد از مردم [گمرک و حفاظت از مرزها] دستگیر و در مرز بازگردانده شدند در طول مرز به طور متوسط کمتر از دو ساعت. که شگفت آور,” Cuccinelli گفت KTAR, اخبار 92.3 FM “آریزونا اخبار صبح” در روز جمعه.

او ادامه داد: “در شش هفته گشت مرزی شده است اجرای سلامت به منظور به جای قانون مهاجرت.”

US Border Agents Patrol Rio Grande Valley As Migrant Crossings Drop

ایالات متحده ماموران مرزبانی می ایستد در نزدیکی بخش خصوصی ساخته شده است مرز دیوار در حال ساخت در 11 دسامبر 2019 در نزدیکی ماموریت, Texas. (عکس توسط جان مور/گتی ایماژ)

وجود دارد 16,789 اجرای اقدامات ایالات متحده در مرز جنوبی در ماه آوریل با توجه به آخرین داده های ارائه شده توسط CBP. که تعداد علائم 50 درصد کاهش دغدغه نسبت به ماه مارس و یک قطره از بیش از 109,000 اقدامات صورت گرفته در آوریل 2019.

این “اجرای اقدامات” عبارتند از دغدغه های ساخته شده توسط این سازمان ها و افراد که تبدیل دور در مرز. زمانی که شکسته CBP و ماموران مرزبانی در ماه آوریل انجام شده 15,862 دغدغه و تبدیل دور 927 اتباع خارجی که به نظر می رسد در مرز جنوبی.

CBP قادر است به سرعت روند بازگشت مهاجران به دلیل اخیر قدرت اعطا شده به علت تهمت و دولت بسته شدن در جنوب و شمال مرزهای. کاخ سفید هر یک سفارش از سی دی بسته مرزهای کردن برای همه غیر ضروری ترافیک.

قدرت عنوان, 42, اجازه می دهد تا عوامل به سرعت به نوبه خود بازگشت مهاجران, کاهش خطرات ناشی از عفونت ویروسی است.

نتیجه این شده است یک شیب افت در گذرگاه های مرزی و کاهش در تعداد بازداشت شدگان در گشت مرزی امکانات. Cuccinelli در مقایسه با آنچه coronavirus همه گیر می خواهم که اگر در این کشور هنوز هم در مواجهه با یک بحران انسانی در مرز مانند آن را در سال 2019. (مرتبط: ملی مکزیک به طور غیر قانونی از مرز عبور برای Coronavirus مراقبت های پزشکی)

“یک سال پیش وجود دارد روز ما تا به حال به عنوان بسیاری از 20 ، 000 نفر در گشت مرزی بازداشت,” او گفت:.

وی افزود: “تصور کنید که آوردن یک COVID مثبت فرد به آن محیط زیست است. که خوب است برای کسانی که مهاجران آن را نمی خوب برای ماموران مرزبانی که در کار وجود دارد و نه جامعه که به دلیل آن که جامعه را در سیستم مراقبت های بهداشتی است که جذب این افراد زمانی که آنها بیمار است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de