77 ساله با جو بایدن در حال حاضر جوانترین مرد در سمت چپ دموکراتیک اولیه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر جوانترین مرد هنوز ایستاده در 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

بایدن تمایز می آید به عنوان 38 ساله پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, کاهش یافته است را پیشنهاد ریاست جمهوری در روز یکشنبه پس از یک ضعف نشان دادن در کارولینای جنوبی در روز شنبه. که مسابقه نیز ادعا کرد که نامزدی میلیاردر مدیر صندوق پرچین تام Steyer که 62.

از مردان باقی مانده در سمت دموکراتیک سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ و مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز هر دو 78 اگر چه بلومبرگ تولد بود ماه گذشته و ساندرز را به نوبه خود 79 در ماه سپتامبر.

دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری (از ل) سابق شهردار نیویورک Mike Bloomberg, ورمونت, سناتور برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن راه رفتن به دور از جایگاههایی در طول یک استراحت در دهم دموکراتیک اولیه بحث است. (عکس از جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

زن نامزدها هنوز در این زمینه عبارتند از هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard, 38, مینه سوتا بهداشت ، ctq, 59 و ماساچوست ایالت Elizabeth Warren, 70. (مرتبط: Ocasio-کورتز حملات بایدن سن)

در 70 سال و 220 روز در روز مراسم تحلیف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دارای رکورد قدیمی ترین رئیس جمهور به فرض ، مگر اینکه Gabbard یا Klobuchar بیرون محتمل پیروزی که رکورد مطمئن است به شکسته در ژانویه 2021 یا با تهمت خود و یا یک septuagenarian دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>