70 درصد هندی ها برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی 62 درصد به خندق Ola حال بارگذاری با توجه به COVID-19: نظرسنجی

توسط سرپرستان

بنگلور: یک بار در این مستند به پایان می رسد بیش از 70 درصد هندی ها در جلوگیری از حمل و نقل عمومی در حالی که 62 درصد نشان داد برای جلوگیری از کابین-نقطه برنامه های کاربردی مانند Ola و بارگذاری یک بررسی جدید نشان داد در روز جمعه.

نتايج نشان داد که 71 درصد مردم کاهش خرید در مراکز خرید و سوپر مارکت ها و 80 درصد گفت: آنها ادامه خواهد داد تا با خرید آنلاین با توجه به تحقیقات بازار و تجزیه و تحلیل شرکت سرعت آقای

حداقل 50 درصد از مردم در هند پیش بینی افزایش نرخ بیکاری و به دنبال آن عدم امنیت شغلی در بخش خصوصی (53 درصد) با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“مطالعه ما نشان می دهد که در شش ماه آینده به یک سال 47 درصد در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در صندوق های متقابل و به دنبال آن سهام/سهام (33 درصد) و طلا (30 درصد)” گفت: Jasal شاه, مدیر عامل و مدیر عامل, سرعت, آقای

اینجا کلیک کنید برای COVID-19 روز رسانی های زنده

تقریبا 77 درصد مردم قصد استفاده از Arogya Setu برنامه و بیش از 57 درصد را حفظ اجتماعی فاصله و شستشو و بهداشتی دست ها در فواصل منظم به عنوان یک تغییر قابل توجهی در رفتار اجتماعی و حتی پس از پایان بیماری همه گیر.

پست مستند بانک همچنین می توانید یک افزایش عمده از طریق دیجیتال خود را پرداخت خدمات به عنوان نزدیک به 90 درصد از پاسخ دهندگان به احتمال زیاد به تغییر از پول نقد برای پرداخت دیجیتال.

“تقریبا 80 درصد از پاسخ دهندگان در نظر گرفته غیر دسترس بودن الکل و سیگار به عنوان یکی از مزایای عمده و 74 درصد در نظر گرفته شده کار از خانه مزیت است و نه یک نقطه ضعف” این نظرسنجی گفت.

انجام شده در مه با حجم نمونه 3,000 بررسی پوشش دسته ها از جمله خرید, عادات, عادات خرید, سفر, فعالیت های اجتماعی, سرمایه گذاری, مسئولیت اجتماعی در طول این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de