64 پرواز در 12 کشور: دولت برای بازگرداندن 14 ، 800 زمین سرخپوستان از پنج شنبه

توسط اکسپرس سرویس خبری

کوچی: اتحادیه دولت chalked از یک برنامه ریزی دقیق به تخلیه غیر مقیم سرخپوستان رشته در کشورهای مختلف با توجه به تعلیق پروازها در نظر COVID-19 شیوع.

با توجه به منابع تخلیه شروع خواهد شد در روز پنج شنبه با دو پرواز از امارات متحده عربی حمل و نقل 409 مسافران به کرالا.

در همین حال نیروی دریایی هند روز دوشنبه شب اعزام سه کشتی برای تخلیه عملیات.

در حالی که دو کشتی – حمل و نقل دوزیست حوض فهم Jalaswa و جنگ رگ فهم Magar مجموعه بادبان برای مالدیو یکی دیگر از کشتی فهم Shardul متصل به جنوب فرماندهی نیروی دریایی مجموعه بادبان برای دبی.

“نیروی دریایی مستقر شده سه عروق – دو به مالدیو و یکی به دبی سه شنبه شب ، فهم Shardul رود و به حوض در دبی روز پنج شنبه و جزئیات تخلیه خواهد شد تصمیم توسط کنسولگری. آن را به مدت دو روز برای کشتی برای رسیدن به کوچی از دبی. جزئیات طرح تخلیه و استقرار کشتی های بیشتری شد و امروز بعد از ظهر” سخنگوی نیروی دریایی گفت: TNIE.

در همین حال وزارت حمل و نقل هوایی عمران پرده برداری کرده است یک برنامه ریزی دقیق برای تخلیه NRIs از کشورهای مختلف.

به عنوان در هر برنامه 64 پروازهای عمل خواهد شد با هدف را 15000 سرخپوستان از مه 7 آوریل 14.

اولین پرواز حامل 209 مسافر از ابوظبی در امارات متحده عربی خواهد لمس کردن در فرودگاه بین المللی کوچین در مارس 7.

یکی دیگر از پرواز و حمل و نقل خواهد شد 200 مسافر از دبی به کالیکوت در کرالا در همان روز.

پروازهای عمل خواهد شد از امارات متحده عربی, ایالات متحده آمریکا, انگلستان, سنگاپور, مالزی, فیلیپین, عربستان سعودی, قطر و بنگلادش و بحرین کویت و دیگر کشورهای مختلف شهرهای هند تسهیل صاف تخلیه گفت: منابع.

هند شده است تحت یک مستند از مارس 25 برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و آن را ادامه خواهد داد تا مارس 17.

همه پروازهای مسافربری تجاری متوقف شده برای این دوره است.

وزارت امور اعلام کرد در روز دوشنبه آن را تسهیل بازگشت بدون علامت هند اتباع رشته در خارج از کشور از مارس 7 به بعد در یک روش مرحله به مرحله از طریق هواپیما و کشتی های نیروی دریایی در صورت پرداخت.

ممکن است بین 7 و 13 و هند به احتمال زیاد به انجام 10 پرواز به امارات متحده عربی از هفت پرواز به آمریکا و انگلستان پنج به عربستان سعودی پنج به سنگاپور و دو پرواز به قطر, مقامات گفت PTI.

همچنین به احتمال زیاد برای انجام هفت پرواز به مالزی و بنگلادش پنج به کویت و فیلیپین هر دو به عمان و بحرین مقامات اشاره کرد.

از 64 بازگشت پرواز 15 خواهد بود از کرالا 11 در هر مورد خواهد بود از دهلی نو و تامیل نادو هر هفت خواهد بود از ماهاراشترا و Telangana و باقی مانده پرواز خواهد بود از پنج کشورهای دیگر, مقامات گفت.

“حدود 14 ، 800 زمین اتباع هند به احتمال زیاد به بازگشت به کشور از طریق این 64 پرواز در طول دوره هفت روزه. دولت اجرا خواهد شد بیشتر پروازهای بازگشت پس از 13 مه” یکی از مقامات گفت.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de