58 ساله COVID-19 مثبت انسان می میرد در پنجاب; 14 تازه موارد گزارش مجموع شمارش در 211

توسط PTI

CHANDIGARH: 58 ساله که تست مثبت برای coronavirus شد و تحت درمان در یک بیمارستان خصوصی در Ludhiana درگذشت در حالی که 14 بیشتر افراد آزمایش مثبت برای عفونت در پنجاب روز جمعه در نظر گرفتن تعداد کل COVID-19 موارد به 211 در دولت به عنوان در هر پزشکی بولتن.

در Ludhiana Gurmail سینگ که تا به حال آزمایش مثبت برای عفونت در یکشنبه شب در برابر این ویروس در روز جمعه.

Ludhiana مدنی جراح راجش Bagga گفت سینگ بود که درآمد رسمی پذیرفته شد و به بیمارستان پس از او شکایت تب و تنگی نفس در تاریخ 14 آوریل. با یک مرگ COVID 19 مربوط به مرگ و میر به 15 افزایش یافت در دولت است.

کلیک کنید در اینجا به دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده

اما پزشکی بولتن قرار داده و تعداد کل مرگ و میر در ساعت 14 به عنوان آن را شامل نمی شود مرگ گزارش شده در Ludhiana در روز جمعه.

در میان تازه موارد coronavirus پنج گزارش شده از پاتیالا چهار هر از Ludhiana و Jalandhar و یکی در Ferozpur هر پزشکی بولتن.

از 211 تازه موارد محلی منطقه ادامه داد: برای بالا COVID 19-چوب خط حساب کردن در پنجاب با مجموع 56 coronavirus موارد به عنوان در هر پزشکی بولتن.

Jalandhar گزارش 35 موارد به دنبال پتهنکت با 24 موارد 19 در Nawanshahr, 15 در Ludhiana, 11 هر در Mansa پاتیالا و امریتسار هفت در Hoshiarpur شش در پاتیالا چهار در Moga, سه هر در روپنگر, سنگرور و فریدکت دو هر در فتهگره صاحب کپورتهلا و برنلا و هر یک در موکتسر, Ferozpur و Gurdaspur پزشکی بولتن گفت.

یک بیمار بسیار مهم است و در ونتيلاتور پشتیبانی از هر پزشکی بولتن. از کل موارد 15 فوت کرده اند در حالی که 30 بیماران مرخص شده از بیمارستان. در مجموع 5,988 نمونه های گرفته شده تا کنون در دولت که 5,113 نمونه آزمایش منفی و گزارش 664 نمونه هنوز هم در انتظار.

وجود دارد 167 فعال موارد در دولت به عنوان در هر پزشکی بولتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de