50 سند مدارس صادر شده نشان می دهد علت اعلامیه برای نادیده گرفتن دولت سفارشات در هزینه کاهش

فایل

کراچی: Sindh وزارت آموزش و پرورش در روز سه شنبه صادر شده نشان می دهد علت اعلامیه به 55 مدارس خواستار هزینه به طور منظم پس از دولت دستور داده بود یک کاهش 20 درصدی وزارت سخنگوی گفت.

“مدارس پرداخت نمی کند کارکنان خود را و نه کاهش هزینه های خود را با 20 درصد” این سخنگو افزود که این وزارت فرستاده بود نشان می دهد علت اعلامیه به 30 خصوصی مدارس دو روز پیش برای نقض دولت سفارشات.

“تا کنون ما ارسال اعلامیه به 85 مدارس” رسمی اشاره کرد.

سخنگوی هشدار داد مدارس خصوصی به پرداخت کارکنان خود را در عرض یک هفته و یا دیگری سختگیرانه عمل خواهد بود علیه آنها گرفته شده.

دولت تصریح کرد که مدارس خصوصی بودند به کارگردانی بریده بریده هزینه های خود را با 20% در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

در آوریل 6, در دستورالعمل وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی اداره بازرسی و ثبت نام از موسسات خصوصی, Sindh (DIRPIS) صادر کرده است یک هشدار از طریق و آن را اجباری برای همه مدارس خصوصی و متوسط کالج ها به منظور کاهش هزینه های کمک درسی 20 درصد برای ماه های آوریل و مه.

به همین ترتیب مدارس خصوصی نیز دستور داد به پرداخت حقوق آموزش و غير کارکنان آموزش کامل و خاتمه خدمات خود را در طول زمان مستند. این تصمیمات گرفته شد به منظور کمک به پدر و مادر و همچنین کارکنان در بخش خصوصی آموزش و پرورش بخش.

تا آوریل 11, اما, اداره دریافت برخی از 834 شکایت از مناطق مختلف استان است. چهره های صادر شده در روز دوشنبه نشان داد که 631 شکايات ثبت شده در کراچی بخش 59 در حیدرآباد, 47 در Sukkur, 33 شهید در Benazirabad, 29 در Mirpurkhas و 35 در لارکانه.

این شکایات واصل شد توسط معلمان و عدم آموزش کارکنان همه از آنها مطلع اداره که مدرسه خصوصی صاحبان مایل نیست به پیروی از دولت استانی سفارشات.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im