5-Year-Old Boy دزد مامان و خودرو پس از او حاضر به خرید او یک لامبورگینی

5-year-old boy کشیده شد و بیش در ایالات متحده بزرگراه در راه به کالیفرنیا برای خرید یک لامبورگینی پس از مادرش حاضر به خرید او را به یکی.

یوتا پلیس انجام ترافیک متوقف بر من-15 پس از افسر مشاهده آنچه که او معتقد به یک “اختلال” راننده, با توجه به آزادی مطبوعات ارسال شده در سه شنبه توسط یوتا بزرگراه گشت.

“داستان این است که او خانه را ترک کرد و پس از بحث با مامان, که در آن او گفت که او نمی خواهد او خرید یک لامبورگینی” یوتا گشت بزرگراه توییتی. “او تصمیم گرفت او را از ماشین و رفتن به کالیفرنیا به خرید خود را. او ممکن است کوتاه بر مبلغ خرید به عنوان او تا به حال تنها 3 دلار دلار در کیف پول خود را.”

پسر افسر گفت: او در راه خود را به کالیفرنیا به یکی از بستگان خانه که در آن او در نظر گرفته شده برای خرید لامبورگینی. پسر کوچک قادر به گرفتن خانواده خودرو در حالی که خواهر و برادر بزرگتر که قرار بود او را به تماشای خواب رفته بود. (مرتبط: ضرب و شتم به مرگ پس از اقدام به سرقت یک خودرو با کودکان داخل)

این بچه یک افسانه است. مامان می گوید نه شما می توانید چیزی ندارد تا شما را و شما آن را به خودتان. پس از داستان رفت, ویروسی, یک همسایه و حتی اجازه دهید بچه برای joyride در Lambo, با توجه به گزارش منتشر شده توسط ایمیل های روزانه. این بچه است که به طور جدی رویای زندگی در حال حاضر.

“شاید او را مجازات شاید او مبتنی شاید او هم برخی از کارهای به انجام” لامبورگینی مالک جرمی Neves گفت: در مورد اجازه دادن به پسر برای سوار شدن در ماشین خود را. “من می تواند مربوط به آن است. در همان زمان من فکر کردم این امر می تواند واقعا سرد می گویند, ‘رویاهای خود را ندارد به عنوان دور به عنوان شما فکر می کنم آنها.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im