45 تازه انتخاب Rajya سبها نمایندگان مجلس را سوگند رئیس Venkaiah Naidu خواستار آنها را به رعایت قوانین

توسط PTI

دهلی نو: Rajya سبها رئیس M Venkaiah Naidu خواست 45 تازه-انتخاب اعضای مجلس که در زمان ادای سوگند در روز چهارشنبه به رعایت قوانین و روش در حالی که تخلیه وظایف خود را به عنوان قانونگذاران و طعمه به اختلالات.

45 عضو از جمله 36-تایمر سوگند یاد از دفتر در Rajya سبها اتاق در حالی که به دنبال فیزیکی فاصله هنجارهای. در مجموع 61 عضو انتخاب شده است به خانه که 43 برای اولین بار-تایمر.

دوازده نشسته Rajya سبها members who have been re-elected از جمله Sharad Pawar Harivansh, Ramdas Athawale, Digvijay Singh, Bhubaneswar Kalita Prem Chand گوپتا و Biswajit Daimary همچنین در زمان سوگند.

BJP رهبر Jyotiraditya Scindia و کنگره Mallikarjun Kharge در میان اولین اعضای این خانه که در زمان سوگند. Scindia که انتخاب شده است Rajya سبها از Madhya Pradesh, استقبال خود را قوس رقیب Digvijay سینگ و Kharge قبل از سوگند خود را گرفتن.

Scindia و سینگ بود تفاوت بزرگ و این یکی از دلایل Scindia ترک این کنگره است. Scindia نیز استقبال رهبر مخالفان در Rajya سبها غلام نبی آزاد. آن دسته از کاربرانی که نمی تواند سوگند در روز چهارشنبه انجام خواهد شد بنابراین در طول متعاقب آن موسمی جلسه.

پس از سوگند گرفتن مراسم Naidu خواست نمایندگان مجلس به سقوط طعمه به وسوسه و اخلال در مجموعه مقالات خانه “منافع کوتاه مدت”.

رئیس پیشنهاد اعضای سوال خود را اگر آنها به حال عمل کرده و به منظور ارتقاء منزلت نهاد در پایان هر روز در طول جلسه و اینکه آیا آنها انجام شد اخلاقی در بین جلسه دوره است. “پاسخ به این سوال ساده را راهنمای شما در مسیر درست” او گفت:.

“تضمین حاکمیت قانون است که روح ما قانون (قانون اساسی). آن را باید شروع خود را با رعایت قوانین و روش این خانه” Naidu گفت.

او گفت: به عنوان قانونگذاران برای ملت و نمایندگان مجلس باید اطمینان حاصل شود که انجام آنها در خانه است و در انطباق با قوانین و رویه ها. “زمان و صرف یک زندگی خوب زندگی می کردند. در حالی که در خانه است در جلسه بود در خانه و با مردم در طول اینتر-جلسه دوره” رئیس گفت.

Naidu پیشنهاد برای اولین بار اعضای Rajya سبها به منظور افزایش دانش خود را در مورد تاریخچه و سهم از خانه طی 68 سال با خواندن کتاب استاندارد.

او گفت: طرح خود را به اداره سوگند یا تاکید قبلا به توان را در خود نگه دارد با توجه به کروناویروس ناشی از محدودیت های مسافرتی و کاملا چند به تازگی اعضای منتخب ابراز نگرانی بیش از سفر در مسافت های طولانی برای سوگند گرفتن.

با اشاره به تلاش های هماهنگ شده توسط مرکزی و دولت های ایالتی و سایر ذینفعان شامل همه گیر Naidu ابراز امیدواری کرد که زندگی عادی خواهد بود متوسل به زودی. اعضای جدید از جمله سه زن در زمان ادای سوگند در تلوگو, Bodo کانادا Manipuri, Marathi, اوریا, تامیل, بنگالی هندی و انگلیسی.

در میان کاربرانی که در زمان سوگند می Priyanka Chaturvedi و Rajeev Satav از ماهاراشترا; سومر سینگ Solanki از مادها پرادش; Nabam Rebia از آروناچال پرادش; Biswajit Daimary از آسام; Vivek Thakur از بیهار; shaktisinh می Gohil, Abhay Bharadwaj, Ramilaben باره و Narhari امین از گجرات.

Deepinder سینگ Hooda و رم Chander Jangra از هاریانا; صنعت Goswami از هیماچال پرادش; Deepak پراکاش از Jharkhand; Ashok Gasti و Iranna Kadadi از کارناتاکا; Udayanraje Bhosale و Bhagwat کاراد از ماهاراشترا; Leishemba Sanajaoba از مانیپور; K Vanlalvena از Mizoram; و راجندرا Gehlot از راجستان علاوه بر ایودیا رامی ردی آلا, Pilli Subhaschandra بوز و Venkataramana رائو Mopidevi از آندرا پرادش نیز در زمان سوگند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>