45 خانواده در زاغه در نزدیکی ورزشگاه میزبانی ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد خدمت اخراج اعلامیه

توسط اکسپرس سرویس خبری

احمدآباد: حداقل 45 خانوار ساکن در یک حلبی آباد در نزدیکی خانه های تازه ساخته شده Motera ورزشگاه در احمدآباد اند در خدمت اخراج اعلامیه توسط شهرداری شرکت جلوتر از برنامه ریزی سفر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر نارندرا مودی در فوریه 24.

در حالی که مقامات هرگونه ارتباط با پیشنهاد بالا مشخصات بازدید و صدور اعلامیه ساکنان زاغه باید مورد سوال زمان حرکت که آمد روز پس از AMC شروع به ساخت یک دیوار گفته برای پوشش یک زاغه در یک مسیر است که رئيس جمهور ایالات متحده است به احتمال زیاد به هنگام بازدید از شهر”.شما باید تجاوز بر یک قطعه زمین متعلق به AMC (احمدآباد شهری شرکت). روشن شدن این طرح در یکی دیگر از هفت روز با کالاهای خانگی خود را در غیر این صورت یک دپارتمان اقدام خواهد شد برای پاک کردن زمین. اگر شما را به هر نمایندگی شما می توانید انجام این کار در فوریه 19 در 3 بعد از ظهر” می خواند متوجه.

زاغه واقع شده است در کنار یک جاده اتصال احمدآباد به گاندینگر حدود یک و نیم کیلومتر دور از Motera ورزشگاه.یک زاغه نشین, Shailesh Bilwa ادعا کرد که روز سه شنبه مقامات AMC سفر کرده اند آنها را چندین بار در طی هفت روز است.”ما در اینجا زندگی کرده پس از بیش از یک دهه. ما تا به حال هرگز در خدمت هر اخطار اخراج در گذشته است. چرا متوجه شده است به ما خدمت کرده در حال حاضر ؟ ” سوال دینش Adravani روزانه-حقوق و دستمزد کارگر چه کسی گفت که او خواسته شده بود برای تخلیه کلبه خود را در فوریه 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر