44 جدید کروناویروس موارد در بالا تعداد در حال حاضر 278; نیمی از آنها مربوط به جماعت جلسه

توسط PTI

لکنو: چهل و چهار coronavirus موارد ظاهر در اوتار پرادش و پنج به تعداد 278 رسمی گفت.

حدود نیمی از کل مرتبط به Tablighi Jamaat جماعت در دهلی Nizamuddin از جایی که شرکت کنندگان در زمان این ویروس به نقاط مختلف کشور است.

نه از 44 تازه موارد از Ghaziabad هشت از مرتا هفت از لکنو سه هر از آگرا لخیمپور خری و شمالی دو هر از بنارس هاپور, غازیپو و رائه برلی و هر یک از بربنکی, اوریا و Banda.

گوتام Buddh نگر منطقه که شامل دهلی نو حومه Noida باقی مانده بدترین ضربه با 58 coronavirus موارد مثبت با توجه به بیانیه یکپارچه نظارت بیماری برنامه (IDSP) مشترک مدیر Vikasendu Agrawal.

آگرا شرح زیر است با 47 مورد تا کنون مرتا 33 Ghaziabad 23 لاکنو 17, سهرنپور 13, شمالی 9, Kanpur 7, Varanasi 7, Banda 6, Bareilly 6, Basti 5, غازیپو 5, لخیمپور خری 4, فیروزآباد 4 و ہاتھرس 4 در میان دیگر مناطق.

همچنین بخوانید: COVID-19 زنده

سه نفر فوت کرده اند در این دولت تا کنون هر یک از ضلع بستی Meerut و بنارس.

در مجموع 21 بيمار را بهبود یافت و از بیمارستان مرخص شد – هشت هر یک از آگره و Noida سه از Ghaziabad و هر یک از لکنو و Kanpur.

زودتر اصلی وزیر (پزشکی و سلامت) Amit موهان پراساد گفت: 138 موارد در حدود نیمی از کل مرتبط به Tablighi Jamaat رویداد در دهلی نو.

او گفت: بسیاری از جماعت های مربوط به موارد شناسایی شده در آگرا (29) Ghaziabad (14), مرتا (13), شمالی (8), Maharajganj (6), کنپور (6) و غازیپو (5).

این مقام گفت: تا کنون 31 مناطق متاثر شده اند شیوع کروناویروس.

سوم coronavirus مربوط به مرگ در کشور گزارش شده در بنارس در روز جمعه.

پراساد گفت: بیمار مبتلا به دیابت است.

“در زمانی که او آمد به BHU بیمارستان وضعیت او وخیم شده بود,” او گفت: اصرار مردم به خود را تست اگر آنها نشان می دهد علائم این بیماری است.

“عمومی می توانید فایده نفع وزارت بهداشت خط تلفن 18001805145. به کارکنان آموزش دیده به شما خواهد گفت که آیا شما نیاز به خودتان را پذیرفته و یا وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی است.”

او گفت: وجود دارد بدون نیاز به وحشت.

“مردم باید پایبند به اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها به درستی. استفاده از ماسک بهتر است زمانی که شما رفتن به یک محل عمومی,” او گفت:.

زودتر Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath در گفت: این مستند شامل coronavirus برداشته خواهد شد در آوریل 15, اما نام برای یک مکانیزم برای جلوگیری از ازدحام مردم ،

در یک ویدئو کنفرانس با اعضای مجلس از دولت گفت: تمام تلاش ها هدر خواهد رفت اگر این اتفاق می افتد پس از مستند برداشته شده است.

سه هفته در سراسر کشور مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی به پایان می رسد در مارس 14 نیمه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>