43 درصد کودکان معلول mull رها کردن بیش از مشکلات در e-آموزش و پرورش: بررسی

توسط PTI

دهلی نو: حدود 43 درصد از کودکان معلول در حال برنامه ریزی برای رها کردن از مطالعات به دلیل مشکلات توسط آنها در آموزش آنلاین, با توجه به بررسی های انجام شده با 3,627 پاسخ دهندگان.

بررسی های انجام شده توسط Swabhiman یک سازمان مبتنی بر جامعه برای حقوق افراد با ناتوانی در Odisha, Jharkhand, Madhya Pradesh, تریپورا چنای هند, Nagaland, هاریانا و جامو و کشمیر در ماه مارس.

در مجموع 3,627 مردم از جمله دانش آموزان ، والدین و معلمان شرکت کننده در مطالعه. با توجه به بررسی 56.5 درصد از کودکان معلول در تلاش بودند و در عین حال حضور در کلاس های نامنظم در حالی که 77 درصد از دانش آموزان گفت که آنها قادر نخواهد بود برای کنار آمدن و سقوط در یادگیری با توجه به عدم توانایی خود را برای دسترسی به آموزش از راه دور روش.

این بررسی نشان داد که 56.48 درصد دانش آموزان در ادامه مطالعه خود را در حالی که بقیه 43.52 درصد در حال برنامه ریزی برای رها کردن. سی و نه درصد بینایی دانش آموزان قادر به درک درس با بسیاری از دانش آموزان صحبت کردن به طور همزمان آن را گفت.

این بررسی گفت که حدود 44 درصد کودکان معلول شکایت کرده است که هیچ نشانه ای مترجم زبان در حال حاضر در آموزشی.

پدر و مادر از 86 درصد کودکان معلول (CwD) گفت: آنها نمی دانند که چگونه به استفاده از تکنولوژی و حدود 81 درصد از معلمان گفت: آنها در دسترس مواد آموزشی با آنها.

“معلمان نیز گزارش داد که 64 درصد از دانش آموزان (CwD) آیا گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر در خانه است. به عنوان بسیاری از 67 درصد از دانش آموزان (CwD) گفت: آنها نیاز زبانه و یا کامپیوتر و یا قابل مقایسه دستگاه به صورت آنلاین آموزش و پرورش” بررسی گفت.

آن گفت که هفتاد و چهار درصد از کودکان معلول گفت: آنها نیاز به دیتا/Wi-fi پشتیبانی برای مقاصد آموزشی در حالی که 61 درصد ابراز نیاز به کاتبان, اسکورت, خوانندگان و مسئولین. یک گزارش بر اساس نظر سنجی مفصل توصیه به تغییر سیاست و تجدید نظر لازم در “the new normal” در زمان COVID-19 بیماری همه گیر. “ایجاد برنامه های درسی است که مناسب برای انواع مختلف معلولیت غیر قابل مذاکره و نقطه شروع برای هر آموزش برای کودکان با ناتوانی” در این گزارش است.

“تغییر سیاست نیاز به اطمینان حاصل شود که کودکان با پشتیبانی مناسب و برنامه درسی جایگزین فرمت های مناسب برای آنها باید سخت افزار و داده ها را آموزش آنلاین امکان پذیر است. در همان زمان سرمایه گذاری در ویژه مربیان و والدین برای انطباق با تغییر محیط زیست لازم است به طوری که آنها می تواند حمایت از کودکان معلول بهتر” آن را گفت.

این گزارش همچنین توصیه می شود که آموزش و پرورش بودجه باید مناسب اصلاح شده است. “در همان زمان وجود دارد نیاز به بررسی رسانه های جایگزین مانند جامعه رادیو و تلویزیون برای آموزش و پرورش است. پس از کودکان معلول متکی اواسط روز وعده های غذایی برای تغذیه ای خود را به خوبی بودن آن مهم است که آنها همچنان به این حمایت ،

Swabhiman بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی Sruti Mohapatra گفت: تمام کودکان معلول نمی تواند clubbed به عنوان یک گروه به عنوان آنها در افراد مختلف با معلولیت و در نتیجه نیازهای مختلف. “در حال حاضر همه گیر پتانسیل خروج دانش آموزان با ناتوانی ، اگر اقدامات مناسب گرفته شده به فوریت آنها به احتمال زیاد به رنج می برند قابل جبران ضرر و زیان در تلاش خود را برای تحصیل و زندگی با عزت” او گفت:.

“دوره های متناوب مواد باید تهیه های مختلف معلولیت. توصیه های ما عبارتند از توانمند سازی دانش آموزان و معلمان و به طوری که آنها می توانید بازی نقش خود را به طور موثر” Mohapatra اضافه شده است.

این مستند ناشی از COVID-19 مارس باعث مدارس و کالج ها به حرکت به دنیای مجازی برای آموزش و فعالیت های یادگیری. اما ضعیف نفوذ اینترنت تبدیل شده e-آموزش و پرورش به یک رویای دست نیافتنی برای بسیاری از کودکان است.

طبق آمار رسمی وجود دارد بیش از 35 کرور دانش آموزان در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>