37 مرکزی اعمال را برای اعمال در جامو و کشمیر به زودی به عنوان کابینه می دهد nod

توسط سرپرستان

دهلی نو: در مجموع 37 مرکزی قوانین در حال حاضر خواهد شد قابل اجرا به قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر با اتحادیه کابینه در روز چهارشنبه به تصویب آن برای صدور سفارش برای این منظور است.

تصمیم تلاشی است برای اطمینان از اجرایی بودن و انتقال در جامو و کشمیر و از بین بردن هر گونه ابهام در خط با قانون اساسی اتحادیه وزیر Prakash Javadekar گفت.

اقتباس از این مرکزی قوانین خواهد بود در بخش 96 از جامو و کشمیر ساماندهی قانون 2019 که باز جامو و کشمیر را به دو سرزمین های اتحادیه — جامو و کشمیر با مونتاژ و لاداخ بدون — کردم و رئیس جمهور رام نات Kovind را موافقت در اوت 9, 2019, فقط چهار روز پس از مجلس گذشت آن.

پس از عمل به اجرا در آمد, Jammu and Kashmir تقسیم شد به دو سرزمین های اتحادیه در تاریخ 31 اکتبر 2019.

اتحادیه کابینه به ریاست نخست وزیر نارندرا تایید صدور سفارش Javadekar گفت: در یک جلسه رسانه.

“همه مرکزی قوانین که قابل اجرا به کل از هند به جز سابق ایالت جامو و کشمیر قبل از منصوب تاریخ 31 اکتبر 2019 در حال حاضر قابل اجرا به قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر” او اعلام کرد.

وزیر گفت که لازم است برای انطباق مرکزی قوانین ساخته شده تحت همزمان, لیست, مورد نیاز با تغییرات و اصلاحات. به عنوان در هر بخش 96 دولت مرکزی قدرت برای ایجاد سازگاری و تغییرات قوانین, آیا با راه لغو یا اصلاح به عنوان ممکن است لازم باشد و یا مصلحت به منظور تسهیل استفاده از هر قانون ساخته شده قبل از منصوب تاریخ تا انقضای یک سال از تاریخ منصوب در رابطه با جانشین اتحادیه سرزمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>