33 سرباز ترک در سوریه کشته و زخمی

فایل عکس

آنکارا: حداقل 33 سرباز ترک کشته شدند در Syrias استان ادلب پس از یک حمله هوایی سرزنش در دمشق, باعث محکومیت از واشنگتن و سازمان ملل متحد هشدار در به سرعت در حال افزایش خطر تشدید.

ده ها تن از سربازان مجروح شدند و به ترکیه برای درمان Rahmi Dogan, فرماندار ترکیه استان ختای روز جمعه گفت.

این تلفات سنگین در شمال غربی ادلب را پس از هفته رو به رشد تنش ها میان شورشیان حامی آنکارا و دمشق متحد مسکو.

“بدون اقدام فوری خطر حتی بیشتر تشدید رشد می کند توسط ساعت” سازمان ملل متحد سخنگوی استفان نواز گفت: در بیانیه ای تصریح کرد که دبیر کل آنتونیو Guterress فراخوان فوری آتش بس.

یک وزارت امور خارجه آمریکا, سخنگوی, گفت, واشنگتن, می ایستد و با آن متحد ناتو و همچنان به تماس “به صورت فوری برای پایان دادن به این نفرت آمیز توسط رژیم اسد, روسیه و ایران حمایت کردند.”

ناتو ینس استولتنبرگ خواست de-تشدید توسط تمام احزاب “این وضعیت خطرناک” او گفت:.

در یک تماس تلفنی با وزیر امور خارجه ترکیه Mevlut Cavusoglu, استولتنبرگ “را محکوم کرد بی رویه ادامه حملات هوایی توسط رژیم سوریه و خود را حامی روسیه در استان ادلب” به گفته سخنگوی.

ترکیه خواسته است تا رژیم سوریه برای خروج از ترکیه مشاهده پست ها در ادلب در حالی که مسکو را متهم آنکارا از کمک به “تروریست ها” در سوریه است.

تحت 2018 مقابله با روسیه به معنای آوردن آرامش به ادلب ترکیه 12 مشاهده پست ها در منطقه — اما چندین آمده اند زیر آتش از رئیس جمهور سوریه بشار اسدس نیروهای.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان با عجله تشکیل جلسه اضطراری در آنکارا پس از ادلب حمله.

Erdogans بالا فشار aide, Fahrettin Altun گفت: بوقلمون نظامی انتقام در برابر همه شناخته شده مواضع این رژیم پس از حمله هوایی.

آخرین حمله به معنی 53 ترکی پرسنل امنیتی کشته شده اند در این استان در این ماه.

وجود تب و تاب فعالیت های سیاسی به عنوان بوقلمون ریاست جمهوری سخنگوی ابراهیم Kalin صحبت با ما مشاور امنیت ملی رابرت OBrien دولت خبرگزاری “آناتولی” گزارش داد بدون دادن جزئیات.

بیشتر غیر نظامیان کشته شدند

داعش و ترکیه, ظریف در روز پنج شنبه دوباره وارد Saraqeb کلیدی ادلب تقاطع شهر که از دست داده بود پیش از آن در ماه فوریه معکوس یکی از مهمترین دستاوردهای دولت ویرانگر توهین آمیز است.

این ضد حمله می توان در کوتاه مدت به روسیه از حمایت سوریه ادامه داد: به دور تراشه در بخش های دیگر شورشی سنگر گرفتن 20 محلات.

هفت غیر نظامی از جمله سه کودک کشته شدند در رژیم و بمباران ادلب با توجه به ناظر حقوق بشر سوریه اضافه کردن به بیش از 400 جمله مرگ و میر پس از ماه دسامبر است.

شورای امنیت سازمان ملل متحد که در آن مسکو را به طور سیستماتیک وتو آتش بس طرح دوباره ملاقات روز شنبه در میان نگرانی رو به رشد در ادلب شاهد است نه سال جنگ بدترین انساندوستانه.

دولت خبرگزاری سانا اذعان کرد وجود دارد “درگیری شدید” بین ارتش و “گروه های تروریستی در Saraqeb جبهه”.

یک خبرنگار AFP همراه شورشیان به Saraqeb که در آن او در بر داشت یک شبح شهر بمباران کردن ساختمان.

این حمله متقابل به طور موقت معکوس یکی از کلیدی ترین دستاوردهای دولت پس از آن حمله در برابر countrys آخرین شورشی تحت محاصره در ماه دسامبر.

پناهندگان ترس

پول نقد در بسته دولت شده بود مشتاق را به طور کامل امن M5 یک بزرگراه که متصل Syrias چهار شهرهای اصلی و عبور از Saraqeb.

سوریه رصدخانه گفت: حملات هوایی انجام شد توسط اسد دولت متحد روسیه به شدت مورد انتقاد غرب برای بالا تلفات افراد ملکی از آن برای بمباران.

دولت رسانه ها را متهم کرد که “تروریست ها” راه اندازی ماشین بمب گذاری و حملات انتحاری علیه نیروهای دولتی در تلاش برای بازپس گرفتن این شهر است.

آن گفت: ارتش تحمیل تلفات سنگین بر حمله با وجود حمایت نظامی آن گفت: آنها تا به حال دریافت شده از ترکیه است.

برخی از 950,0000 غیر نظامیان فرار کرده اند دولت توهین آمیز, بالا بردن ترس در آنکارا جدید هجوم پناهندگان.

ترکیه در حال حاضر میزبان بزرگترین تعداد پناهندگان سوری — در حدود 3.6 میلیون نفر — قرار دادن به طور فزاینده ای محبوب بار در خدمات عمومی است.

Countrys حزب حاکم سخنگوی عمر چلیک گفت CNN Turk پخش در روز جمعه که آنکارا نمی شد در یک موقعیت برای “hold” پناهندگان دیگر و به نام اتحادیه اروپا را به انجام بیشتر.

بیش از نیم میلیون نفر از کسانی که آواره از دسامبر کودکان هستند دهها هزار نفر از آنها در حال خواب, خشن, در شمال Syrias زمستان سخت.

ناتوانی سازمان ملل متحد

رئیس جمهور ترکیه قول داد در روز چهارشنبه که آنکارا نمی خواهد را “کوچکترین گام به عقب” در این بن بست با دمشق و مسکو بیش از یمن است.

اردوغان هشدار داد دولت سوریه برای توقف حملات خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” و به جلو و عقب توسط پایان ماه.

سازمان ملل متحد بارها هشدار داد جنگ در ادلب به طور بالقوه می تواند ایجاد و جدی ترین بحران انسانی پس از جنگ های داخلی شروع در سال 2011.

روسیه وتو اغلب با حمایت چین را فلج مزمن سازمان ملل متحد اقدام در سوریه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>