چینی, سخنگوی وزارت خارجه Geng Shuang. عکس: فایل

چینی, سخنگوی وزارت خارجه Geng Shuang گفت: 33 کشور از جمله پاکستان و چهار سازمان های بین المللی ارائه کرده اند پکن با تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر در کشور است.

“با توجه به آنچه که ما آموخته اند که از کانال های دیپلماتیک در مجموع 33 دولت های خارجی و چهار سازمان های بین المللی ارائه کرده اند چین با تجهیزات پزشکی.,”Shuang گفت: در نشست خبری هفتگی خود.

این کشورها شامل الجزایر و استرالیا بلاروس, کامبوج, کشور کانادا, مصر, فرانسه, آلمان, غنا, مجارستان, اندونزی, ایران, ایتالیا, ژاپن و جمهوری کره و قزاقستان و مالزی نپال, نیوزیلند, پاکستان, فیلیپین, روسیه, سنگاپور, سورینام, تاجیکستان, تایلند, ترینیداد و توباگو, ترکیه, امارات متحده عربی, انگلستان, ایالات متحده آمریکا, ازبکستان و ویتنام و اتحادیه اروپا, UNICEF, برنامه توسعه ملل متحد و سازمان بین المللی برای مهاجرت او اضافه شده است.

Shuang بیشتر به اشتراک گذاشته شده که در مجموع 17 دولت های خارجی و سازمان بین المللی اعلام کرد که آنها در ارائه تجهیزات پزشکی به چین است.

“آنها در اتریش, برزیل, جمهوری کنگو, کاستاریکا, جمهوری چک, دانمارک, اکوادور, استونی, کنیا, قرقیزستان لتونی, نروژ, فلسطین, قطر, عربستان سعودی, صربستان اسلوونی و صندوق جمعیت ملل متحد.”

علاوه بر این, شیلی, گینه استوایی, جمهوری دموکراتیک خلق کره مالدیو مغولستان میانمار وانواتو نیز ارائه شده و چین های مالی و حمایت های مادی در معنای دیگر او اضافه شده است.

Shuang گفت که مردم پسند در بسیاری از کشورها در خارج از کشور, شرکت ها و چینی ها در جامعه از جمله دانش آموزان نیز به ارائه مقدار زیادی از حمایت پکن در راه های مختلف.

این سخنگو افزود که چین به طور عمده با تکیه بر قدرت خود برای مقابله با این بیماری همه گیر. “ما با اعتماد به نفس و قادر به انجام این کار است. ما ضمن استقبال و تشکر از جامعه بین المللی کشورهای در حال توسعه به طور خاص برای حمایت صمیمانه و دوستانه کمک.”

با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه در مجموع تایید عفونت در سراسر سرزمین اصلی چین در حال حاضر ایستاده در 66,492 پس از 2,641 مورد جدید تایید شد.

مرگ و میر افزایش 143 به 1,523 با بسیاری از جدید و میر در هوبئی استان مرکزی و به ویژه در مرکز استان ووهان شهرستان از 11 میلیون نفر از مردم که در آن شیوع آغاز شد و در ماه دسامبر.

تعداد مرگ و میر در هوبئی افزایش 139 از جمعه 107 نفر از کسانی که در ووهان. در مجموع 1,123 مردم در ووهان در حال حاضر از درگذشت coronavirus.

در خارج از سرزمین اصلی چین وجود داشته است نزدیک به 450 موارد در برخی از 24 کشور و سرزمین و سه مرگ و میر. مصر خود را تایید کرد اولین coronavirus مورد روز جمعه گفت: فرد آسیب دیده بود یک تبعه خارجی که قرار داده شده است به جداسازی در بیمارستان است.

سه نفر فوت کرده اند در خارج از سرزمین اصلی چین — یکی در ژاپن و یکی در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو