3-روز آیین ودایی به علامت ‘Bhoomi Pujan’ مراسم Ram معبد ساخت و ساز

بیان اخبار سرویس

لکنو: Kanpur پلیس روز دوشنبه دستگیر و کشته گانگستر Vikas Dubey نزدیک همدست و سرمایه Jaikant نام مستعار Jai Bajpai پس از ثبت نام یک شاه در برابر او.

Jai رسما دستگیر Nazirabad ایستگاه پلیس پلیس پس از نگهداری در بازداشتگاه به مدت 15 روز. زندانی نیز به اتهام کمک به Dubey در تحقق طرح شیطانی خود از کشتن پلیس که رفته بود به دستگیری او در مورد تلاش برای قتل در جولای 2/3.

Jai Bajpai متهم است که تسهیل تدارکات به Dubey برای کمین در پلیس ، او متهم است که گفته ارائه Dubey نقد و کارتریج ساعت قبل از Bikru ایجاد کرد قسمت است که تا به حال سمت چپ هشت پلیس کشته و هفت مجروح گفت: پلیس در بیانیه ای.

یک پلیس در اطلاعیه ای تایید کرد که Bajpai و Shukla بودند رزرو در بخش 147 (مجازات شورش), 148 (شورش مسلح با سلاح های مرگبار), 149 (هر عضو غیر قانونی مجمع گناه از جرم و متعهد در تعقیب مشترک شی), 302 (قتل), 307 (تلاش برای قتل), 395 (مجازات برای dacoity), 412 (صداقت دریافت اموال به سرقت رفته در کمیسیون dacoity) از قانون مجازات اسلامی (IPC) و بخش 7 از قانون جنایی متمم (CLA) عمل خواندن با بخش 120B (جنایی توطئه), IPC.

جداگانه شاه در زیر بخش های 29 و 30 از سلاح عمل نیز ثبت شده است در برابر Bajpai برای ارائه کارتریج به Dubey به طور غیر قانونی پلیس در بیانیه ای گفت:.

پلیس نیز کشف و ضبط دارای مجوز تپانچه و گذرنامه از Bajpai شده است که یک تاجر ثروتمند و موفق Vikas Dubey امور مالی. با توجه به گزارشات معاملات به ارزش 75 تومان کرور روپیه جای گرفته اند بین این دو در یک سال گذشته شش از طریق حساب های بانکی.

طبق پلیس منابع Dubey به نام بود Bajpai در ژوئیه 1. روز بعد همراه با دستیار Prashant Shukla نام مستعار Dubblu ساکن Kohna, Bajpai رفت و به Bikru به دست Rs 2 لاخ نقدی و 25 کارتریج .32 مته تپانچه به Dubey.

Dubey تا به حال در جریان Bajpai در مورد طرح خود را برای راه اندازی یک حمله در پلیس مهمانی که رفته بود به روستا او را دستگیر کنند. او همچنین خواسته Bajpai به ترتیب برای حداقل سه ورزشی شهرداری (Suv ها) برای او و باند او.

بر این اساس Bajpai زمان سه Suv ها را انتخاب کنید تا Dubey و مردان خود را و آنها را به مکان های امن تر, اما موفق به انجام این کار با توجه به فشرده پلیس گشت بیانیه ای گفت:. در جولای 4, Bajpai چپ خود Suv ها در Kakadev منطقه کانپور و رفت زیر زمین یک مقام پلیس گفت:.

به زودی پس از تصرف سه خودرو پلیس حمله احتمالی مخفیگاه از Bajpai و دستگیر او در عرض چند ساعت یک مقام ارشد گفت که به شرط ناشناس ماندن.

پس از آن او تحویل داده شد به ویژه نیروی کار (STF) گرفته و به مقر خود در لکنو که در آن او نگه داشته بود در بازداشت به مدت 15 روز ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>