280-فوت عرض 300-فوت و 161-فوت قد: ایودیا Ram مجتمع معبد به جهان سوم بزرگترین حرم هندو

بیان اخبار سرویس

لکنو: با Shree Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد دادن چراغ سبز به اصلاح در اندازه و طراحی از مدل های موجود, پیشنهاد رم معبد در ایودیا مجموعه به یکی از بزرگترین معابد هندو در جهان است.

در ضمن با این تاریخ برای ‘Bhoomi Pujan بودن ثابت کمک های مالی باید شروع به ریختن در معبد ساخت و ساز. از لکنو فصل از شمش و جواهرات انجمن اهدا آجر به وزن حدود 34 کیلوگرم به معبد اعتماد رئیس Mahant Nirtya گوپال داس در روز سه شنبه. از سوی دیگر Ramadal اعتماد بیش از یک چک تومان 21,000 به معبد اعتماد.

معماران Nikhil Sompura و Ashish Sompura پسران پروژه معمار Chandrakant Sompura خواهد شد قرعه کشی طراحی اصلاح شده از معبد. اما وجود خواهد داشت بدون تغییر در طراحی اولیه با توجه به Mahant کمال Nayan داس وارث ظاهری از Mahant Nritya گوپال داس رئیس معبد اعتماد.

طبق پیشنهاد اصلاح در طراحی معبد عرض آن است به احتمال زیاد به افزایش از 140 پا به 270 – 280 ، از ظهر به احتمال زیاد به افزایش از 268 به 280-300 ، علاوه بر این ارتفاع می تواند مطرح شود به 161 پا از اصل پیشنهادی 128 ،

پس از پیشنهاد اصلاح معبد را در حال حاضر تبدیل به یک سه طبقه ساختار به جای اصل را پیشنهاد دو طبقه است. کلی معبد منطقه نیز افزایش یافته است. کلی منطقه قوچ Janmbhoomi پیچیده نیز افزایش یافته و از 70 هکتار به 100-120 هکتار گفت: منابع. آنها اضافه شده است که اعتماد خواهد به دست آوردن زمین اضافی برای پیشنهاد جدید ساختار.

طبق طرح جدید معبد آن را در حال حاضر می تواند ساخته شود بیش از 76,000-84,000 فوت مربع مساحت در حالی که یکی از اصلی پیشنهاد شد در 37,590 فوت مربع.

اگر معبد ساخته شده است طبق تغییرات جدید در اندازه ها و طراحی های آماده معبد می تواند یکی از سه بزرگترین معابد هندو در جهان است. دو نفر دیگر که در مجتمع معبد انگکور وات در کامبوج در مساحت 401 هکتار پس از روپیه ranganatha پروردگار Swamy معبد در Tiruchirapalli در تامیل نادو. این دومین معبد گسترش بیش از مساحت 155 هکتار.

پس از تغییرات پیشنهادی رم معبد پیچیده است به احتمال زیاد به گسترش بیش از 100 به 120 هکتار آن را سوم بزرگترین در جهان است.

تا آنجا که به تغییر در طراحی و نگران است در حال حاضر طرح های جدید پنج به جای اصلی سه گنبد در ساختار. معبد خواهد بود ساخته شده در ناغارا سبک محبوب است که در شمال هند است.

با توجه به VHP منطقه ای سخنگوی Sharad شارما در حالی که مدل های موجود از رم معبد آماده شد Chandrakant Sompura در سال 1983 در یک VHP پیشنهاد. اعتماد پرداخت توجه به تقاضای پرستاران موافقت کرده است که اثر برخی از اصلاح در مدل اصلی از معبد.

اعتماد نیز با توجه به رضایت خود را به تخریب نه معابد در رم Janmabhoomi پردیس. خدایان از این معابد خواهد شد نقل مکان به یک معبد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>