28 برخورد قتل در عملیات امنیتی: مارس موفق ترین ماه برای نیروهای در کشمیر

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: کشتار Hizbul مجاهدین فرمانده Riyaz Naikoo آمده است به عنوان یک موفقیت بزرگ برای نیروهای امنیتی در کشمیر. این داده ها برای دو سال گذشته به دست آمده از منابع بسیار قرار داده شده نشان می دهد که مارس سال 2020 شده است موفق ترین سازمان در مقایسه با ماه مشابه در سال 2018 و 2019.

یک مقام ارشد امنیتی گفت که ناگهانی افزایش تعداد برخورد در زمانی که در سراسر کشور تعطیل در نیرویی بود نه صرف یک تصادف.

به گفته وی این مستند کمک پلیس محلی ایجاد یک رابطه دوستانه با مردم داد و به نیروهای خود را برای گسترش شبکه خود را از منابع در دره که به نوبه خود به با ارزش تر و دقیق اطلاعاتی که منجر به موفق تر عملیات علیه تروریست ها.

“اطلاعاتی از سازمان های امنیتی تیز کرده با کمک مردم محلی است. تصویر پلیس بهبود قابل ملاحظه ای در طول خاموش کردن. جریان عملی هوش را افزایش داده است” این مقام گفت.

در حالی که 28 تروریست ها کشته شدند در مارس تعدادی از تروریست ها را کشته و در همان ماه در سال 2018 و 2019 شد 20 و 11 بود. تا کنون در مجموع 68 تروریست ها در J&K کشته شده اند در این سال که 13 اتباع خارجی و بقیه مردم محلی است.

از بین بردن بسیاری از تروریست ها در اوایل سال یک دستاورد قابل توجهی به دلیل مارس زمانی است که برف شروع به thaws در بالاتر می رسد این قله در امتداد LoC و پاکستان آغاز می شود به فشار تروریست های آموزش دیده توسط آن به دره.

سریع و اقدام قاطع در برابر نفوذی از جمله فرماندهان ارشد این گروه تروریستی است به احتمال زیاد برای ترجمه به یک صلح آمیز دره منابع گفت.

تقریبا نیمی از تروریست ها کشته و ممکن است تا 5 سال حذف شد در ماه آوریل است.

بسیاری از آنها از Hizbul مجاهدین است که عمدتا محلی کادر و یک شبکه گسترده ای از بیش از زمین کارگران است. جنوب کشمیر که در آن برخورد با Riyaz Naikoo صورت گرفت همچنان باقی می ماند به کانون فعالیت های شبه نظامی به عنوان داده ها نشان می دهد — 44 از 60 تروریست ها کشته شده اند در چهار منطقه از جنوب کشمیر.

و از تمام مناطق پولوما — که در آن برخی از مخوف ترین تروریست ها از جمله برهان ونی Zakir موسی و Riyaz Naikoo مورد ستایش قرار داد از — در مرکز از عمل حسابداری برای بیش از یک چهارم از کل موفق ضد شورش عملیات.

جدا از Naikoo دیگر می خواستم تروریست های حذف شده شامل جیش-e-محمد کشمیر رئیس قاری یاسر خود همکاران ابو القاسم و سجاد نواب Dar, Lashkar-e-Taiba فرمانده مظفر احمد Bhat و Hizbul فرمانده هارون ونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de