26 COVID-19 مثبت اما بدون نیاز به وحشت: آسام سانتی متر Sarbananda Sonowal

توسط PTI

گواتی: آسام وزیر Sarbananda Sonowal روز دوشنبه گفت: اگر چند نفر در دولت یافت شده است COVID-19 مثبت وجود دارد بدون نیاز به وحشت به وزارت بهداشت آماده است برای مقابله با این وضعیت و تمام بیماران هستند که با ارائه بهترین درمان های پزشکی.

دولت تا کنون گزارش 26 coronavirus موارد است.

تعامل با رسانه ها در Hojai, Nagaon و Morigaon مناطق که در آن او مورد بررسی COVID-19 آمادگی Sonowal گفت: همه به سلامت کارگران در حال کار دور ساعت برای نجات جان مردم است.

او کارگردانی مقامات برای اطمینان از عرضه کالاهای با کیفیت به مردم به غیر از نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در احتکار برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای ضروری.

در تمجید از نقش رسانه در مبارزه با COVID – 19 او گفت که آنها گرفته اند پیام از اقدامات پیشگیرانه به هر گوشه و گوشه ای از دولت است.

همچنین بخوانید: COVID-19 زنده

در ضمن Hailakandi منطقه تشدید اقدامات امنیتی در امتداد بین منطقه مرزی با Cachar که در آن یک فرد آزمایش مثبت بود برای کوروناویروس.

سرپرست پلیس Pabindra کومار Nath گفت: “هیچ حرکت وسایل نقلیه و مردم از داخل و خارج Hailakandi منطقه مجاز است به جز کسانی که در اورژانس و خدمات ضروری است.”

دولت های منطقه نیز مهر و موم شده تمام جاده های مرزی با Mizoram به مردم جلوگیری از رخنه به آسام.

این آسام دولت در روز دوشنبه گفت: در مجموع 67,317 افراد قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه در سراسر کشور.

در آن بولتن روزانه, سلامت و خانواده وزارت رفاه گفت: 76,774 مسافران از COVID-19 کشورها را تحت تاثیر قرار و ایالات متحده شناسایی شده اند تا کنون.

“از آنها 9,457 مسافران تکمیل مشاهدات دوره 28 روز و باقی مانده 67,317 تحت خانه انزوا” به آن اضافه شده است.

تا به امروز از 2000 نمونه آزمایش شده اند و 26 از آنها آمده اند مثبت برای COVID-19.

در ضمن 1,174 نفر دستگیر شده اند در سراسر کشور در آخرین روز 13 برای نقض مداوم مستند شامل COVID-19 و جمع آوری بیش از Rs 17 لاخ جریمه پلیس روز دوشنبه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de