252 زائران اعلام coronavirus رایگان بلوچستان مقامات بهداشت

عکس: فایل

بلوچستان مقامات بهداشت در روز شنبه اعلام کرد 252 زائران از ایران به صورت رایگان از coronavirus پس از قرار دادن آنها را تحت قرنطینه به مدت 15 روز گزارش ژئونیوز.

با توجه به عوارض مقامات زائران پاک شد بعد از آنها بودند به نمایش در آمد توسط مقامات بهداشتی.

در ضمن منطقه بهداشت و درمان مامور عبدل غنی گفت جدید زائران که وارد شب گذشته منتقل شده به پاکستان, خانه, و اضافه کرد که خود را غربالگری انجام خواهد شد و پس از 48 ساعت.

دستیار ویژه به ساعت بر سلامت دکتر ظفر میرزا در روز جمعه گفت: دولت در حال حاضر برنامه ریزی برای مقابله با این وضعیت از زائران آینده به پاکستان از ایران — که همواره در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

دکتر میرزا گفت: او به بررسی وضعیت در تافتون-زاهدان مرز و که دولت به تدریج اجازه می دهد تا زائران از ایران در دسته پس از غربالگری سلامت کامل.

بیماران در کویته پاک

سه نفر که تا به حال با نزدیک شدن به بیمارستانی در کویته پس از نشان دادن علائم این ویروس اعلام شده است روشن از این بیماری گفت: مقامات بهداشت استان.

فاطمه جناح بیمارستان, پزشکی, سرپرست (MS) دکتر نورالله به اشتراک گذاشته شده است که بیماران پس از بازگشت از ایران و با نزدیک شدن به بیمارستان پس از شکایت از سردرد آنفولانزا و درجه حرارت بالا است.

“این بیماران مورد بررسی قرار گرفت اما در جزئیات علائم کروناویروس یافت نشد در آنها شده اند و به خانه فرستاده” گفت: این مقام.

تجارت همچنان به حالت تعلیق

در ضمن تجارت فعالیت های باقی مانده به حالت تعلیق برای یک هفتم راست بعد در ایران و پاکستان مرز سفارشی, مقامات گفت. مقامات اضافه شده است که با توجه به مرز بسته شدن کسب و کار را تحت تاثیر قرار شده است در شهر تافتون و معامله گران و کارگران را مجبور به ترک شهر با توجه به این.

همچنین گزارش شده است که مرز بسته است منجر به بسیاری از پاکستان معامله گران گیر بودن در طرف ایرانی مرز که تبدیل به یک منبع نگرانی برای خانواده خود را.

در ضمن تنها دولتی بانک در تافتون نیز بسته شده در بخشنامه بانک دولتی پاکستان است.

در اوایل این هفته پاکستان گزارش داد که دو مورد اول از coronavirus. اولین مورد گزارش شده از چین در یک 22 ساله که به تازگی از ایران.

22 سال وضعیت برخاستیم و شروع به خراب شدن در فوریه 18 و او تحت عمل حجامت — یا حجامت درمانی در مرکز بهداشت محلی در ایران در شهر مشهد. پس از آن او دچار یک سردرد است.

او در حال وارد کراچی در فوریه 20, نشان می دهد که وجود دارد شانس است که حرارتی غربالگری ماشین آلات در فرودگاه برای کسانی که وارد این کشور ممکن است کار کرده اند و بعد از همه.

دیگر coronavirus بيمار مقیم اسلام آباد که پذیرفته شده بود به پاکستان موسسه علوم پزشکی (PIMS) جایی که او در حال درمان خود را در وضعیت پایدار و بهبود است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>