توسط اکسپرس سرویس خبری

گواتی: این مگالایا پلیس بازداشت 24 نفر در ارتباط با مجازات یک مرد در شب یکشنبه.

این حادثه در محل Syntung منطقه شرق خاصی تپه که در آن خشونت بین قبایل و غیر قبایل فوران در فوریه 28 در پایان یک جلسه در تابعیت (متمم) قانون.

مک میلان Kharshandy بدون محاکمه اعدام شد توسط یک گروه از مردم محلی زیر شایعات گسترش از طریق رسانه های اجتماعی در مورد حضور یک گروه از کودک-وزنه برداران در روستا, پلیس گفت:.

نه مردم از دولت سرمایه شیللنگ از جمله قربانی رفته بود به منطقه برای یک پیک نیک زمانی که آنها مورد حمله قرار گرفت. در ابتدا آن را مشکوک به یک مورد از جادوگر شکار.

در حالی که Kharshandy خود را از دست داد زندگی دیگران فرار با آسیب های این حادثه ، زخمی به پلیس گفت که آنها تا به حال خود را از دست داده راه بازگشت به خانه در تاریکی شب و رانندگی شد با هیچ سرنخ. آنها گفتند: ره توسط اراذل و اوباش در یک محل و حمله کردند.

پلیس گفت: متهم برداشت شد در ساعات اندکی از روز شنبه.

“آنها (افراد متهم) گفت که نه مردم داشت رانندگی aimlessly از آنها فرض آنها ربایان. به نظر می رسد که متهم شدند مخفیگاه آنان را از طریق رسانه های اجتماعی در مورد حرکت یک گروه از مردم در این منطقه در یک مشکوک به شیوه” سرپرست پلیس کلودیا یک Lyngwa گفت.

برخی از این متهم بودند قضایی بازداشت و پس از آنها تولید شده در یک دادگاه. نفر دیگر در بازداشت پلیس است.

حمله ترسناک یادآور 2018 مجازات دو جوان نوازندگان در آسام را کربی Anglong منطقه. در آن حادثه یک اوباش از ده ها تن از مردم با حمله به قربانیان که مورد ستایش قرار داد از خانواده های مرفه از گواتی پس از مشکوک آنها را به کودک-وزنه برداران. بیش از 40 نفر دستگیر شدند و دادگاه در این مورد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im