21 کشاورزان در راجستان دفن خود را گردن-در اعماق زمین به اعتراض در برابر خرید زمین

توسط PTI

جیپور: بیست و یک کشاورزان از جمله پنج زن به خاک سپرده شد خود را گردن-در اعماق زمین در راجستان Nindar ایجاد کرد روز یکشنبه در اعتراض به اتهام خرید زمین توسط جیپور توسعه خودگردان (JDA) برای پروژه های مسکن است.

کشاورزان را خواستار شده است که اراضی خود را به دست آورد به عنوان در اصلاح زمین عمل می کنند و غرامت درآمده است.

آنها برای اولین بار برگزار می شود ‘Zameen Samadhi Satyagrah’ در ماه ژانویه اما به نام اعتراض پس از چهار روز به عنوان دولت به آنها اطمینان داد که آن را به آدرس نگرانی های خود را در عرض 50 روز.

“بیست و یک کشاورزان از جمله پنج زن را گرفته اند Zameen Samadhi در روز یکشنبه. اعتراض تشدید خواهد شد در روز دوشنبه با 51 کشاورزان در نظر گرفتن Samadhi. ما را به ادامه اعتراض تا کشاورزان دریافت حقوق خود” Nagendra سینگ Shekhawata یک رهبر Nindar Bachao Yuva Kisan Sangarsh برای samiti گفت.

کشاورزان نیز برگزار شد اعتراض در اکتبر سال 2017 در برابر کسب بیش از 1300 bighas زمین توسط JDA با برخی از آنها حتی رفتن در اعتصاب غذا است.

این JDA گرفته شده در اختیار داشتن 600 bighas از زمین تا کنون و سپرده 60 تومان کرور روپیه در یک دادگاه محلی به عنوان جبران خسارت.

روستاییان حاضر به قبول مقدار این ادعا آن است که متناسب با نرخ بازار حاکم است.

حدود 10000 خانه ساخته خواهد شد تحت طرح مسکن بود که اعلام کرد در ژانویه 2011.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>