2020 پنجاب بودجه: دولت کاهش سن بازنشستگی از کارمندان دولت به 58

توسط PTI

CHANDIGARH: کاهش سن بازنشستگی از کارمندان دولت از 60 سال به 58 ، آموزش و پرورش رایگان برای همه دانش آموزان تا کلاس 12 و بدهی چشم پوشی برای کشاورزان بی زمین بودند برخی از اطلاعیه مهم ساخته شده توسط پنجاب وزیر دارایی Manpreet سینگ Badal در بودجه خود را.

Badal در روز جمعه ارائه Rs 1,54,805 کرور بودجه برای سال مالی 2020-21 در مجلس ایالتی در اینجا.

تصمیم گیری در برابر levying هر تازه مالیات Badal همچنین اعلام کرد به صرف تغییر استفاده از زمین (CLU) اتهامات عنوان شده برای دو سال برای صنایع جدید در آینده در خارج از شهری محدودیت و بریده بریده ‘مندی’ هزینه در سبزیجات از چهار درصد به یک درصد است.

در چهارم بودجه جاری تقدیر وزیر همچنین اعلام کرد به اختصاص 100 تومان کرور روپیه برای دادن 10 لاخ رایگان گوشی های هوشمند به جوانان بود که یکی از اصلی نظرسنجی وعده کنگره-رهبری نظام است.

با این حال تحویل از گوشی های هوشمند متوقف شده است با توجه به شیوع کروناویروس در چین Badal گفت: در بودجه خود را بیان. “ما انتظار تحویل از گوشی های هوشمند برای شروع از آوریل سال 2020 به بعد” او گفت:.

تصریح می کند که دولت ایران متهم شد “در مسیر بازگشت”, Badal گفت: دولت به دست یک وضعیت که در آن هیچ کسری بودجه در 2020-21 چرا که دولت پایدار تلاش در آوردن احتیاط مالی.

اعلام خود دولت تصمیم Badal گفت: سن بازنشستگی کارکنان دولت کاسته شده است از 60 سال به 58 سال است.

“با این کار ما قادر خواهد بود به ارائه اشتغال به سه تا چهار برابر تعداد افرادی که بازنشسته شود. ما همچنین قادر خواهد بود برای دریافت و با استعداد تر از افراد جوان به خدمت پنجاب” Badal گفت: در حالی که پرداختن رسانه های بعد.

همچنین به عنوان خوانده شده| خواهد داد تا زندگی نسبت های آب متحده: Punjab سانتی متر Amarinder سینگ

او گفت: تعدادی از کارکنان که در حال رفتن به تحت تاثیر قرار با این حرکت بود و در عین حال به کار کرده و که این تصمیم اجرا خواهد شد در دو مرحله ، “کسانی که تبدیل 59 بازنشسته خواهد شد در تاریخ 31 مارس این سال و کسانی که 58 بازنشسته خواهد شد از 30 سپتامبر گفت:” Badal.

Badal گفت: در حال حاضر 3.50 لاخ کارکنان دولت در حال کار در ادارات دولتی و ساییدگی نرخ 5 تا 6 درصد است. وقتی پرسیده شد که در مورد مالی آن مفاهیم Badal گفت که او انتظار دارند که مالی سبقت گرفتن در حساب از کاهش سن بازنشستگی خواهد بود 3,500 تومان کرور.

تخصیص تومان 12,488 کرور برای توسعه مدارس و آموزش عالی Badal اعلام کرد اعطای رایگان آموزش و پرورش در دولت مدارس به همه دانش آموزان تا کلاس 12. در حال حاضر آموزش و پرورش رایگان ارائه شده است به همه دانش آموزان تا 8 استاندارد و برای دختران تا کلاس 12.

او گفت که حمل و نقل رایگان امکانات برای مدارس ابتدایی دانش آموزان را نیز فراهم شود و برای این 10 تومان کرور روپیه اختصاص یافته است. Badal همچنین اعلام کرد به اختصاص 4000 تومان کرور روپیه در بودجه برای 6 پرداخت کمیسیون است که انتظار می رود به ارائه توصیه هایی در آینده نزدیک.

او در ادامه اعلام کرد پرداخت 6 درصد Dearness کمک هزینه های معوقه به کارکنان در ماه آینده که شامل مالی سبقت گرفتن از 1,000 تومان کرور. کارکنان دولت شده است به دنبال انتشار خود انتظار دا.

وزیر دارایی نیز اعلام کرد به تخصیص 2,000 تومان کرور روپیه از جمله 520 تومان کرور روپیه به خصوص برای waiving وام از بی زمین کارگران مزرعه تحت آن گل سرسبد برنامه محصول چشم پوشی وام طرح. دولت در حال حاضر به چشم پوشی محصول وام از همه کوچک و حاشیه ای کشاورزان (تا 5 هکتار) که وام از تا تومان 2 لاخ.

بعد Badal همچنین گفت: پرداخت غرامت به خانواده های کشاورزان که اقدام به خودکشی خواهد بود تضمین ظرف 60 روز. تخصیص به صورت رایگان قدرت یارانه برای کشاورزان نگه داشته شده است در Rs 8,275 کرور برای 2020-21, او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده| Punjab وزیران با حکومت

در یکی دیگر از مهم اعلام وزیر همچنین گفت تحت ارزیابی جدید سیاست مالیات غیر مستقیم و مالیات بخش تعدادی از انتظار و مالیات بر ارزش افزوده ارزیابی موارد خواهد آمد 1.24 لاخ به حدود 30000.

در بودجه Badal پیشنهاد درآمد درآمد از تومان 88,004 کرور درآمد و هزینه Rs 95,716 کرور برای 2020-21. او در ادامه گفت: درآمد کسری بودجه برای 2020-21 خواهد شد Rs 7,712 کرور (1.20 درصد از GSDP) و مالی کسری بودجه خواهد شد Rs 18,828 کرور (2.92 درصد از GSDP).

او همچنین پیش بینی بدهی تومان 2,48,236 کرور برای 2020-21 در برابر 2019-20 تجدید نظر شده برآورد تومان 2,28,906 کرور. Badal همچنین پیشنهاد کرد هزینه های سرمایه از Rs 10,280 کرور. وزیر دارایی همچنین گفت: دولت خواهد بالاتر از مرکزی مالیات به عنوان پیشنهاد شده توسط 15th کمیسیون امور مالی.

Badal گفت: دولت پیشنهاد به راه اندازی دو دانشکده کشاورزی در Gurdaspur و Balachaur.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>