20 بهترین سشوار برای هر بررسی ویرایشگر نوع مو
شما می توانید سالهای عمر خود را با یک سشوار زیر آب بریزید و کاملاً خوب باشید – البته کمی یخ زده. اما چه کسی می خواهد مانند آن زندگی کند؟ شما سزاوار انفجار بدون frizz ، flyaways یا هر نوع حماقت دیگری هستید که دستگاه سشوار ضربه ای که تا حدودی خراب نباشد به تاج گرانبهای شما می افزاید. و شما سزاوار این ظاهر بی عیب و نقص در راحتی در خانه خود هستید. اما باز هم ، شما باید ابزارهای مناسبی برای اجرای آن داشته باشید ، و با توجه به همه مواردی که باید در نظر بگیرید ، پیدا کردن مناسب مناسب کار دشوار است. آیا شما روزانه خشک می کنید؟ آیا برای صاف کردن موهای خود از سشوار ضربه ای استفاده می کنید یا به دنبال چیزی برای خشک کردن موهای مجعد خود هستیدبه سرعت؟ زیاد استرس نگیرید ما برخی از سشوارها را در طیف وسیعی از نقاط قیمتی قرار داده ایم که کیفیت بالایی دارند و قول می دهند به شما در دستیابی به همه آن اهداف مو کمک می کند. دوم اینکه یکی از این 20 ابزار مورد تأیید متخصصان زیبایی و سردبیران Allure را امتحان کنید ، متوجه خواهید شد که چقدر گم شده اید. به ما اعتماد كنيد: كيفيت باعث مي شود كه سرعت ، دوام و انفجار بمب كاهش يابد.

کلیه محصولات ارائه شده در Allure بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، هنگامی که شما چیزی را از طریق لینک های خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Harry Josh Pro Tools Pro Dryer 2000
حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
1/20
Harry Josh Pro Tools Pro Dryer 2000
مطمئناً ، این یک سشوار 300 دلار است. اما اینگونه است ارزش. آی تی. (این جایزه بهترین سال زیبایی در سال 2014 ، 2015 و 2016 را به دست نیاورد .) این مدل موی زیبایی که در پشت موجهای حسادت جیزل باندچن ساخته شده است ، ایجاد شده است و دارای مشخصات بسیار چشمگیر است: 1875 وات قدرت ، دکمه عکسبرداری عالی و از همه مهمتر ، امکان جابجایی بین گرمای یونی و غیرونیونی ، بسته به سبکی که می خواهید (از یونی برای سبک های براق و غیر یونی استفاده کنید در صورت کمبود حجم). به علاوه ، اگرچه از نظر فنی سشوار مسافرتی نیست ، اما به اندازه کافی جمع و جور است که یک ویرایشگر شناخته شده است که به هر حال آن را در چمدان خود پرتاب می کند – زیرا پس از استفاده از این ابزار ، آنهایی که به دیوارهای حمام هتل چسبیده اند ، ممکن است به آن دستگاه های الکتریکی موی ساکن نیز گفته شوند. .

249 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
2/20
سشوار Revlon Salon یک مرحله ای و سشوارنده مو
چه کسی برای خشک کردن و سبک کردن موهای بلند صبح وقت دارد؟ ابزار منفجر Revlon ، که یک برنده جایزه زیبایی Allure 2019 بهترین است ، موهای خیس را با بلند کردن و خشک کردن و صاف کردن همزمان با بشکه بیضی شکل و دریچه های هوای نوآورانه ، مویی مانند بالابر و امواج ملایم مانند به سالن می بخشد.

60 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
3/20
سشوار Harry Josh Pro Tools Ultra Light Pro
جاش دوباره محبوب و محبوب خود ، Best of Beauty Award Awards Pro Tools 2000 Pro Dryer را در نسخه سبک تر و سریع تر معرفی کرده است . سشوار Ultra Light Pro می تواند موهای شما را تا 94 مایل در ساعت سشوارد و وزن آن نیز زیر یک پوند باشد – اما اینها تنها ارتقاء دهنده سشوار های شگفت انگیز نیستند. این یکی بسیار ساکت تر است (ایده آل برای کسانی که با خواب های سبک زندگی می کنند) ، دارای یک بند ناف به طول 11 پا ، طیف وسیعی از 12 تنظیم گرما و سرعت مختلف و همچنین یک ویژگی یونی داخلی ساخته شده که کمک می کند تا در جوانه زدن جوانه بزنید. .

349 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
4/20
سشوار حرفه ای سبک کریستین Ess Iconic
ملکه مو کریستین عص (که با لورن کنراد و جنا دوان کار می کند) اخیراً خطی از ابزارهای گرم و خیره کننده و مقرون به صرفه را رها کرده است . این سشوار دارای چندین ویژگی است که شما هرگز آنها را نیازی به آن نیافته اید ، مانند فن آوری موتور بدون برس ، که به شما اجازه می دهد این کودک ده برابر بیشتر از موتورهای معمولی دوام بیاورد. همچنین دارای ویژگی تنظیم یونی است که می توانید روشن کنید تا ظاهر براق را بدست آورید یا جلوی حجم را بگیرید. همچنین بسیار ساکت است و دارای نازل برای صاف کردن مو و همچنین دیفیوزر برای فرهای موجود در آنجا است. در کل ، این ابزار اصلی برای دستیابی به مدل موهای دختر زیبا در اینستا مشهور Ess است.

100 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
5/20
سشوار T3 Cura Luxe
می دانید وقتی موهای خود را خشک می کنید و یک دقیقه پریشان می شوید؟ شما سشوار خود را برای حضور در این مسئله قرار داده اید ، کار را رها می کنید ، برق را تلف می کنید. بله ، این یک مشکل جهانی اول است ، اما T3 Cura Luxe برای حل آن کافی است. سشوار که از فناوری دیجیتال IonAir با نام تجاری برخوردار است ، دارای دسته ای است که بتواند در پنجه ها ، پنج تنظیم گرما ، دو تنظیم سرعت ، به راحتی استراحت کند ، و هنگام خاموش شدن به طور خودکار خاموش می شود – و هنگام انتخاب دوباره دوباره روشن می شود. آن بالا

285 دلار ( اکنون خرید کنید )

بیشتر از Allure

محصولات زیبایی جدید مورد علاقه Allure Editors برای ژانویه سال 2020

بهترین ریمل های جدید 2020 برای شلاق های طولانی تر ، ضخیم تر

Crown Affair یک برند جدید مراقبت از مو برای Snobs در بودجه است

محصولات زیبایی جدید مورد علاقه Allure Editors این هفته
حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
6/20
سشوار مایع Supersonic Dyson
وقتی یک شرکت 71 میلیون دلار برای توسعه یک محصول سرمایه گذاری می کند ، می دانید که این یک بازیگر بازی است. چه موهای ریز ، مجعد و چه فوق العاده ضخیم داشته باشید ، این برنده جایزه بهترین آرایش زیبایی سال 2016 یکی از بهترین سشوارهاست که Allure editors چشم خود را به این کار انداخت. آن فن آوری هوا ضرب ثبت اجازه می دهد تا برای یک موتور کوچکتر (و سبک)، اما با یک زمان سریع تر خشک شدن. به علاوه ، دمای هوا در هر ثانیه 20 بار اندازه گیری می شود ، بنابراین در نهایت می توانید از آسیب گرما و یخ زدگی خداحافظی کنید.

400 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
7/20
سشوار و Devafuser DevaCurl
افراد مو مجعد ، این یکی برای شما است. سشوار به خودی خود برای برش دادن برف (این یونی است) ساخته شده است ، اما آنچه واقعاً آن را از هم جدا می کند ، پیوست دیفیوزر جالب (ببخشید ، DevaFuser ) است. مانند یک دست شکل است و دارای پنج میخ و 50 دریچه هوا است که هوا را جهت هدف قرار دادن فرهای شما هدایت می کند.

159 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
8/20
سشوار GHD
این سشوار درجه یک از تکنولوژی پیشرفته یونی برخوردار است که به شما کمک می کند موهای شما سریعتر خشک شود و در رطوبت قفل شود. دو سرعت و سه تنظیم حرارت آن بر اساس سبکی که می خواهید تنظیم آسان می کنند. از همه مهمتر ، فقط از 1600 وات استفاده می کند (بیشتر سشوار ها از 1800 تا 2000 وات استفاده می کنند) ، بنابراین می توانید در مورد مصرف انرژی خود احساس خوبی داشته باشید.

199 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
9/20
T3 Featherweight Luxe 2i
این ابزار در سال 2013 جایزه بهترین زیبایی و یک موفقیت برتر را کسب کرد . موتور قدرتمند در عرض چند دقیقه مو را خشک می کند. در واقع خیلی سریع است ، موهای شما آسیب نمی بیند. بله ، شما آن را صحیح خوانده اید: استفاده از آن در واقع برای موهای شما سالم تر از خشک شدن هوا است. “این سشوار تعویض بازی است، می گوید:” شیمیدان و لوازم آرایشی و جیم همر . “از آنجا که گرمای بیشتری در هوا وجود دارد که از سشوار خارج می شود تا مدل های دیگری که دیده ام ، صافی و درخشش باید بیشتر از استفاده از سشوار معمولی باشد.”

نظر را بخوانید: T3 Featherweight Luxe 2i ، 250 دلار ( خرید کن )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
10/20
سشوار عملکرد سالن Conair Infiniti Pro 1875 Watt
یکی از ویرایشگرها با این سشوار داروخانه قسم می خورند – حتی پس از آزمایش بسیاری از مدل های بسیار گران قیمت. این موتور از نوع AC برخوردار است و این بدان معنی است که موها را سریعاً بدون سوزاندن مو خشک می کند ، و همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های یونی با کیفیت خوب در خارج است.

35 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
11/20
سشوار حرفه ای Solano Supersolano 3500lite 1800 Watt
مورد علاقه متخصصین زیبایی ، ناتانیل هاوکینز ، این سشوار سبک (وزن آن سنگین تر از یک قلم مو) نیست و از ترکیبی از سرامیک و گرمای مادون قرمز برای خشک کردن موها در عرض چند دقیقه استفاده می کند. اگر مکنده ای برای طراحی هستید نیز جت سیاه و براق است.

نظر را بخوانید: سشوار حرفه ای Solano Supersolano 3500lite 1800 Watt ، 190 دلار ( خرید آنلاین )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
12/20
سشوار مو Nume Signature
سشوار Nume’s Signature یک سشوار جمع و جور و سبک است که هم گرمای مادون قرمز و هم جریان هوا کنترل شده را تأمین می کند و نوید بخش کاهش آسیب و تقویت درخشش است. بهترین قسمت؟ گرمای مادون قرمز نه تنها باعث از بین رفتن موهای شما عرق عرق می شود بلکه باعث می شود که به طور قابل ملاحظه ای نرم و بدون حاشیه شود.

129 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
13/20
سشوار یونی InStyler Blu Turbo Ionic
بر خلاف اکثر سشوار های دارای دو تنظیم سرعت ، InStyler Turbo Dryer Infinity Dial به شما امکان می دهد جریان هوا را کنترل و تنظیم کنید ، در حالی که عملکرد یونی سشوار به شما امکان می دهد تا سطح یون های منفی را برای حداکثر کاهش کاهش سرخ کردن تصمیم بگیرید. لوازم جانبی شامل یک نازل غلیظ و همچنین دیفیوزر برای کمک به تکمیل و حفظ فرها هستند.

100 دلار ( اکنون خرید کنید )

بیشتر از Allure

محصولات زیبایی جدید مورد علاقه Allure Editors این هفته

محصولات زیبایی جدید مورد علاقه Allure Editors برای ژانویه سال 2020

بهترین ریمل های جدید 2020 برای شلاق های طولانی تر ، ضخیم تر

Crown Affair یک برند جدید مراقبت از مو برای Snobs در بودجه است
حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
14/20
سشوار موی صفحه نمایش لمسی Chi Touch 2
اگر اپل دستگاه سشوار را ایجاد کرد (نگران نباشید ، آنها احتمالاً تیمی را که روی آن کار می کند) قرار داده اند ، ما حدس می زنیم این چیزی است که دوست دارد. صفحه نمایش لمسی به شما امکان می دهد سرعت ، دما و بازده یونی را کنترل کنید. اما این تنها فناوری پیشرفته در مورد آن نیست – ژنراتور یون نیز فوق العاده پیشرفته است و تا سه برابر یون های بیشتری از سایر سشوار ها ساطع می کند. فریز ، شما مسابقه خود را ملاقات کرده اید.

190 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
15/20
ضربه سشوار Buttercup
نقطه انفجار فن های مورد علاقه آلاله ضربه های سشوار، یکی دیگر از گزینه بسیار سبک وزن و خود را در لیست ما ایجاد شده، وزن فقط یک پوند، یک اونس. این یک بند ناف به طول نه فوت دارد ، برای کسانی که اتاقهایی دارند که در آنجا هیچگاه از آینه ها فاصله نداشته باشد ، خوب است. سشوار مجهز به دو نازل پلاستیکی است که با مواد معدنی تشکیل شده و یون ها را برای خنک کردن هوای عبوری ، از بین رفتن حرارت و کاهش درخشش مو ، هدایت می کنند.

195 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
16/20
سشوار یونی سالم Elchim 3900
این سشوار سرامیکی 2000 واتی با استفاده از گرمای مادون قرمز دور (نوعی از گرما یکنواختی که به رشته ها نفوذ می کند) سریع و به طور مساوی موها خشک می شود ، در حالی که دسته راحت ارگونومیک مانور آن را آسان می کند. عدیر اببرل می گوید: “من این را دوست دارم زیرا هوای سخت را منفجر می کند ، من ترجیح می دهم بسیاری از سشوار های جدید تورمالین را که هوا نرمتر می کند” . “الکیم باعث می شود موهای شما پر و سکسی تر به نظر برسد.” با توجه به اینکه وی مردی در پشت بسیاری از ریزه ویترسپون ، دایان کروگر و بهترین فرش قرمز رنگ کریستن استوارت است ، ما حرف او را برای آن می گوییم.

179 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
17/20
سشوار Paul Mitchell Neuro Halo
این نوع سشوار است که می توانست به راحتی در جتسون قرار داشته باشد. این نوع آینده نگر است که با شکل آیرودینامیکی و صفحه لمسی با نور پس زمینه خود مطمئناً به نظر می رسد. تفننی. ساخته شده با کمک طراح صنعتی کریم رشید ، زیبایی شناسی را با عملکرد ترکیب می کند. سه تنظیم حرارت و جریان هوا وجود دارد که می توانید آن را مطابق با دلخواه و نوع مو تنظیم کنید. برای تقویت درخشش و صاف کردن موها ، ویژگی یون را روشن کنید یا آن را خاموش کنید تا یک دوز حجم به موهای نازک و ریز اضافه شود .

255 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
18/20
پل میچل نورو خشک
این سشوار دارای نمایشگر LED فانتزی برای نمایش تنظیمات گرما و نیرو است ، اما این حتی چشمگیر ترین چیز در مورد آن نیست. یک آزمایشگر با یک لوب متوسط ​​ضخیم توانست در پنج دقیقه و 40 ثانیه موهای خود را سشوارد. عاشق دیگری که حتی بالاترین دمای گرما موهای ریز او را نمی زد. بستنی روی کیک منفجر شده؟ دارای یک مات لاستیکی مات است که فقط جالب به نظر نمی رسد – بلکه کاربردی است و در صورت ریختن از سشوار محافظت می کند.

170 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
19/20
پمپ تخت خواب تا حجم سشوار
آنها این چیزی را “پمپ کردن جلد” نمی نامند. در هر لحظه شفافیت بیشتری به موهای شما می بخشد . یک نکته مهم دیگر نیز وجود دارد: از نظر طراحی ، دارای روشنایی و رنگی با درپوش سرخابی (برای تمیز کردن در یک ماسه سنگ قابل جابجایی است) و یک حلقه گرد و زرد رنگ برای کنترل تنظیمات گرما است.

35 دلار ( اکنون خرید کنید )

حسن نیت ارائه می دهد از نام تجاری
20/20
سشوار BaBylissPro SteelFX
در مورد وظیفه سنگین صحبت کنید. این سشوار با فولاد ضد زنگ ساخته شده است ، دارای قدرت 2000 وات می باشد و دارای موتور طراحی شده برای فراری است. حتی با وجود این ویژگی ها ، مدل به طرز شگفت آور سبک وزن است ، بنابراین اگر همه شما در حال رقصیدن هستید که موهای خود را پس از آواز خواندن در دوش خشک می کنید (قسم می خوریم که این یک چیز است) ، نگه داشتن این یکی آسان است. برای تنظیم سبک خود ، به سادگی دکمه عکس خوب را بزنید.

170 دلار ( اکنون خرید کنید )

کلمات کلیدی محصولات زیبایی محصولات مو ابزار مو سشوار مو سشوار هری جاش T3 DevaCurl CONAIR Sedu سولانو Coolway چی ELCHIM پینترست ESS کریستین تخت سر BABYLISS PRO
جذاب