1987-batch ارشد IAS افسر راجش بوشان منصوب به عنوان اتحادیه وزیر بهداشت

توسط PTI

دهلی نو: ارشد بوروکرات راجش بوشان منصوب شده است وزیر بهداشت به عنوان بخشی از یک جزیی top-level اداری تجدید سازمان در روز جمعه با توجه به پرسنل وزارت سفارش.

او موفق خواهد شد Preeti سودان که داده شد به مدت سه ماه تمدید در ماه های آوریل و demits در جولای 31, آن را گفت. بوشان یک سال 1987 دسته بیهار کادر IAS افسر که افسر وظیفه ویژه در وزارت بهداشت و رفاه خانواده در وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

او به نام OSD در ماه آوریل این سال است. وزارت بهداشت است که در خط مقدم مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در یکی دیگر از حرکت و معادن, منشی, Sushil Kumar منصوب شده است دبیر کمیسیون ملی برای برنامه ریزی طبقات تحت وزارت عدالت اجتماعی و توانمندسازی. کومار یک سال 1987 دسته IAS افسر تریپورا کادر منصوب شده است در محل از Ram Kumar Mishra, نام زنان و رشد کودک ،

قرار ملاقات کمیته از دولت نیز مصوب تخصیص هزینه های اضافی از پست وزارت معادن به Anil Kumar Jain منظور گفت. جین یک سال 1986 دسته IAS افسر Madhya Pradesh کادر, است, وزیر, وزارت زغال سنگ.

Mishra موفق آجی Tirkey که منصوب شده است دبیر گروه از منابع زمین. Tirkey یک سال 1987 دسته IAS افسر Madhya Pradesh کادر جایگزین خواهد شد Ruolkhumlien Buhril که superannuates در ژوئیه 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>