18 مرگ در کراچی ساختمان سقوط

نجات کارگران بازیابی به دام افتاده مردم از Golimar ساختمان. عکس سهیل رفیق

مرگ و میر پس از چندین ساختمان مسکونی سقوط در کراچی Golimar منطقه در روز پنج شنبه افزایش یافته بود به 18 روز بعد با تلاش های نجات در ادامه به بازیابی هر بازماندگان هنوز گیر زیر آوار.

با توجه به ژئونیوز گزارش تیم های امداد و نجات تا به حال برگرفته هفت بیشتر اجساد از زیر آوار پس از آخرین شب.

سرپرست ارشد پلیس (مرکزی) عارف اسلم رائو گفت: عملیات امداد و نجات آهسته بوده است به عنوان آنها می ترسند که وجود دارد بیشتر مردم در گیر آوار.

او افزود که آوار شده بود نقل مکان کرد و با دقت به آنها باور دارند که ساختمان های مجاور نیز ممکن است سقوط.

“نزدیکی ساختمان شده اند خالی و همچنین با توجه به این وضعیت گفت:” SSP رائو. او افزود که عملیات امداد و نجات نیز در مواجهه با مشکلات به دلیل خیابان های باریک و ممکن است در طول روز است.

عملیات تیم شامل مسئولان منطقه و شهرستان دولت و ارتش پاکستان, Sindh رنجرز, پلیس, آتش, تیپ, Edhi بنیاد Chippa رفاه و دیگران.

این است که چنین حادثه دوم در بندر شهر در طول کمتر از 30 روز آوردن به سوال نقش سند ساختمان کنترل قدرت (SBCA) که به نظر می رسد شکست خورده اند در کنترل قارچ رشد خطرناک و غیر قانونی-سازه های ساخته شده در کلان شهر.

قبلا در ماه فوریه زمین به علاوه پنج طبقه ساختمان مسکونی 80-مربع-طرح حیاط در لیاری را Usmanabad حال توسعه ترک ها قبل از کج خطرناکی.

در همین حال وزیر دولت محلی ناصر حسین شاه اطمینان داده است که دقیق اقدام خواهد شد در برابر ساختمان های غیر قانونی. او گفت که در این نقطه تمام تمرکز بر عملیات امداد و نجات و استخراج مردم گیر زیر آوار.

مورد ثبت نام

FIR به ثبت رسیده است در Rizvia ایستگاه پلیس در مورد این حادثه. با توجه به صنوبر پلیس دریافت اطلاعات از این حادثه در 12:25pm در روز پنج شنبه. بند مربوط به سهل انگاری و آسیب به زندگی مردم و اموال اضافه شده اند به شاه.

چگونه از آن اتفاق افتاد

روز پنج شنبه صبح پنج طبقه ساختمان های مسکونی 400 چهارم واقع در Golimar شماره 2 بود مجوف.

ساختمان با توجه به SBCA مدیر Katchi آبادی, محمد Raqeeb بود ساخته شده در یک برنامه ریزی منطقه است که نمی توان به عنوان یک Katchi آبادی.

اولین ساختمانی که فرو ریخت با توجه به SBCA ساخته شده بود برخی از 25 سال پیش. هومیوپاتی درمانگاه بوده کاربردی در طبقه همکف از ساختمان.

ساختمان اول کج شده و آسیب دیده سه طبقه ساختمان مسکونی مجاور به آن که پس از آن آسیب دیده و یکی دیگر از همسایه دو طبقه ساختمان های مسکونی.

اضافی طبقه ششم در حال ساخته شدن بود بیش از این ساختمان برای اولین بار هنگامی که آن را فرو SBCA اضافی مدیر Ashkar Dawar گفت: اخبار.

او افزود که یکی از دلایل عمده این ساختمان سقوط به نظر می رسید ناکافی زهکشی آب و فاضلاب در مجاورت.

اولین ساختمان به سقوط Dawar گفت: تا به حال ساخته شده به طور غیر قانونی در 80-طرح حیاط.

صحبت با رسانه ها گفت که این ساختمان همچنان ساخته شده در سراسر شهرستان.

“ما تخریب دو ساختمان و 10 بیشتر بنا در پشت, پشت ما,” او گفت:, و اضافه کرد که این تهدید از ساختمان های غیر قانونی در حال گسترش است در این شهر به سرعت در حال.

این SBCA بازرسان مسئول نظارت بر ساخت و ساز در سراسر شهرستان.

“آنها باید بازرسی و گزارش به ساختمان قدرت,” او گفت:, و اضافه کرد که او در حال حاضر اخراج معاون و دستیار مدیران SBCA از Liaquatabad شهر که در آن حادثه رخ داده است.

فقط دو روز قبل از این حادثه در روز سه شنبه دولت سند به حال تعلیق 28 کارکنان SBCA اتهام فساد مالی….

توسعه تایید شد در یک مصاحبه مطبوعاتی از سند دولت محلی, منشی, Roshan علی شیخ که بر طبق آن SBCA به حال مقامات غیرقانونی مجاز ساخت و ساز غیر قانونی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de