15,013 نوزادان فوت شده در بخشهای مراقبت در گجرات در دو سال: دولت

توسط PTI

گاندینگر: بیش از 15000 نوزادان فوت طول درمان برای بیماری های مختلف در مراقبت از نوزاد واحد در سراسر گجرات در طول دو سال گذشته دولت گفت: مجلس در روز سه شنبه.

این مرگ و میر گزارش شده از بیمار و مراقبت از نوزاد واحدهای راه اندازی تقریبا در تمام مناطق از دولت است.

در پاسخ به مجموعه ای از سوالات مطرح شده توسط کنگره MLAs در طول این سوال, ساعت, معاون وزیر Nitin پاتل که همچنین دسته سلامت, نمونه کارها گفت: از 1.06 لاخ نوزادان بستری شده در این واحد در طول سال 2018 و 2019 در سراسر گجرات 15,013 نوزادان فوت در طول درمان خود را.

در نوشته پاسخ پاتل گفت: از این 1.06 لاخ کودکان 71,774 بودند کسانی که متولد شده در بیمارستان مدنی اما مراجعه کننده به بیمار و مراقبت از نوزاد واحد برای درمان بیشتر.

یکی دیگر از 34,727 نوزادان بودند کسانی که متولد شد و در جای دیگر و با اشاره به این واحد مراقبت وزیر گفت.

بیشترین تعداد مرگ و میر نوزادان – 4,322 – گزارش شده از منطقه احمدآباد به دنبال وادودارا (2,362) و سورات (1,986), در میان دیگران, او گفت:.

او در پاسخ پاتل نیز ذکر شده مراحل مختلف گرفته شده توسط دولت برای بهبود امکانات در نوزاد مراقبت های ويژه.

این اقدامات شامل اولویت دادن به انتصاب اطفال و پزشکی افسران آموزش های ویژه برای پزشکان و کادر پرستاری و نگهداری مناسب انبار تجهیزات و دیگر موارد ضروری در این واحد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>