15 بیشتر coronavirus موارد گزارش شده در سند خط افزایش می یابد به 267


سند گزارش جدید 15 coronavirus موارد در روز شنبه و پس از آن استان شمارش رز به 267.

با توجه به سند, وزارت بهداشت و درمان ، موارد جدید گزارش شده در زائران از تافتون در سکر.

تعداد موارد تایید شده در پاکستان در حال حاضر در 519. سند باقی مانده از آسیب دیده ترین استان در کشور با 267 تایید موارد ویروس. پنجاب 96, KP دارای 23 بلوچستان 92, اسلام آباد با 10 گیگ 30 مورد تأیید.

در سطح جهانی 185 کشور آسیب دیده اند و بیش از 10000 نفر کشته شده اند و بیش از 253,000 آلوده به این بیماری به عنوان آن را به سرعت در حال گسترش به سرزمین های جدید است. این کانون شیوع بیماری در حال حاضر معطوف به اروپا و به ویژه ایتالیا که در حال ضبط یک افزایش سریع در موارد جدید و مرگ و میر در هر روز است.

سند تحت مستند

وزیر Sindh مراد علی شاه اعلام کرد روز جمعه کامل مستند سند برای سه روز. این تصمیم پس از تماس با موارد افزایش یافته در استان است.

سانتی متر شاه در این باره گفت: افزایش تعداد سند محلی موارد بود “بسیار مورد”.

“این است که چرا من جذاب به مردم به داخل خانه های خود بمانند. مردم باید نه تنها خود را نجات دهند اما فرزندان خود را به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

بازرس کل پلیس (IGP) برای سند مشتاق مهر گفت: اواخر جمعه بیش از پنج نفر باید جمع آوری در ماشین در جاده ها و یا هر مکان دیگر که اقدام قانونی صورت خواهد گرفت و در صورت تخلف.

“اولین و مهمترین اقدام در برابر یک بیماری همه گیر است برای محدود کردن جنبش مردم. مردم باید کاهش سفر خود [در داخل شهر] به عنوان کمتر به عنوان امکان پذیر است” مهر اضافه شده است.

غیر ضروری جلسه گردهمایی و ارتباطات اجتماعی باید اجتناب شود IG اشاره کرد و افزود که پلیس باید موضوع روشن هدایت در محدودیت در جنبش مردم.

مرگ و میر در پاکستان

روز جمعه پاکستان را به ثبت رساند سومین مرگ ناشی از کروناویروس اولین بار در Sindh.

سند وزیر بهداشت Dr Azra فضل Pechuho تایید مرگ 77 سال COVID-19 بیمار در این استان در نظر گرفتن تعداد کل ویروس مرگ و میر در پاکستان به سه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im