چهارده نفر از جمله پنج کودک و سه زن بودند به ضرب گلوله در شیکاگو بیش از روز پدر آخر هفته مشخص شده است که بیشترین خشونت آخر هفته این شهر دیده می شود و در عین حال در سال 2020 آسوشیتد پرس گزارش داد.

در مجموع 102 نفر به ضرب گلوله در شیکاگو از جمعه شب تا شنبه صبح به شرح زیر شیکاگو مرگبارترین آخر هفته روز یادبود پس از 2015 که 9 نفر کشته و 27 زخمی شدند که با توجه به آسوشیتد پرس.

قربانیان شامل 5 کودکان به عنوان جوان به عنوان 3 سال.

دو پسر در سن 15 و 16 به ضرب گلوله کشته شدند در حالی که قدم زدن در یک کوچه. 15 سال بود که مرده در بیمارستان پس از ضرب گلوله در پا و قفسه سینه و شکم است. 16 ساله بود که در شرایط عادلانه و در بیمارستان با توجه به شیکاگو سان تایمز.

13-ساله کشته شد و پس از اینکه به ضرب گلوله در گردن در حالی که در داخل خانه در حال تماشای تلویزیون و دو پسر نوجوان 15 و 16 ساله به ضرب گلوله کشته شدند در حالی که نشسته بر روی یک ایوان در یک حادثه جداگانه. (مرتبط: شیکاگو می بیند مرگبارترین روز یادبود پس 2015, 9 کشته و بیش از آخر هفته)

3-year-old boy کشته شد, وقتی کسی اقدام به شلیک پدر به رانندگی وسیله نقلیه دو بودند اما زده کودک نو پا ، تقریبا یک ساعت بعد دو پسران نوجوان و 17 و 16 و به ضرب گلوله کشته شدند و کشته شدند.

پلیس سرپرست دیوید براون گفت: “باندهای اسلحه و مواد مخدر” به موضوع مشترک در تیراندازی رخ داده است که روز پدر آخر هفته.

“مردان خوب در سراسر این شهرستان باید جشن با خانواده های خود در یک روز زیبا اما در عوض تعدادی از Chicagoans صرف خواهد شد و روز پدر عزادار از دست دادن فرزندان خود را,” او گفت: با توجه به آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de