بیان اخبار سرویس

گواتی: گرسنه و تشنه برخی از 1300 نفر از شمال, سفر با قطار ویژه از هاریانا هستند عصبانی بسیاری است.

آخرین وعده غذایی پوری و سبزیجات خشک آنها تا به حال در روز شنبه در حدود 7 بعد از ظهر. بیست دقیقه بعد آنها تا به حال تا به حال هر گونه مواد غذایی و آب است. حتی توالت خشک شد.

هنگامی که قطار متوقف در Danapur در بیهار در صبح روز یکشنبه تعداد زیادی از مردم سعی به بارج به آن منجر به بحث با مسافران. به دنبال آن حمله به قطار. در پایان برخی از جوانان از غرب رو مورد ضرب و شتم توسط پلیس.

مسافران – اغلب مردان جوان و زنان اجازه نمی دهد مردم را به هیئت مدیره قطار در Danapur با توجه به تهدید vis-à-vis به COVID-19 بیماری همه گیر. اما این خشم مردم که حمله با چوب و سنگ فوق العاده windowpanes از مربیان است.

در ویدئوها از حادثه دیده توسط The New Indian Express, قطار مسافران شنیده می شد شفاعت با مهاجمان به عنوان آنها در مورد کار خود را. یک مهاجم شنیده شد تهدید به رایت کردن قطار. پلیس گفته باقی مانده قطع تماشاگران به زنان و دختران فریاد شد برای کمک به.

شمال شرقی مرز راه آهن رئیس روابط عمومی افسر Subhanan Chanda گفت: این قطار در حال حاضر در سمت چپ محل.

یک پنجره قطار شکسته است در غوغا

“این موضوع مورد بحث قرار گرفت با EC راه آهن مقامات. وجود دارد یک مسئله جزئی بود اما به کار گرفته شده توسط RPF و GRP کارکنان. قطار در حال همراهی با نیازها. آن را در حال حرکت به جلو,” او گفت:.

رابین Hibu یک IPS افسر از آروناچال مستقر در دهلی نو گفت: او در حال حاضر موضوع مورد بحث با batchmate Kundan کریشنان که اضافی است مدیر کل پلیس, Bihar.

“این ADG بیهار به کارگردانی پلیس محلی به صورت دقیق عمل است. من درخواست او را برای تقویت خط آهن امنیتی در طول این روزها که قطار ویژه اجرا به شمال, حمل شهروندان بازگشت به خانه” Hibu گفت.

قطار را ترک کرده بود Gurugram با مردم از آسام, Nagaland, مگالایا و آروناچال پرادش در حدود 5 بعد از ظهر روز شنبه. مسافران عمدتا دانش آموزان و کارگران است.

Lanutemsu Ao که شد از دیمپور و کار در هاریانا گفت: این مشکل را شکست و پس از آنها مجاز نیست مردم را به هیئت مدیره قطار در Danapur.

“درها باز شد و مردم شروع به وارد کردن برخی از مربیان است. پس از آن بود مخاطره آمیز داده COVID-19 گیر ما آنها را به بعد از پلیس اجازه داده بود که آنها را به هیئت مدیره. پلیس در حال ضرب و شتم برخی از ما به ما اجازه می دهد مردم را به هیئت مدیره بستن درب” Lanutemsu گفت.

او را رد کرد NFR سخنگوی ادعا می کنند که این قطار بود که همراهی با نیازها و گفت که هیچ امنیتی است.

“ما هیچ چیز برای خوردن امروز (یکشنبه) و نه حتی آب. در حدود 7 بعد از ظهر دیروز (شنبه) ما خدمت کرده بودند با پنج کوچک puris و خشک sabji همراه با یک بطری آب در هر,” او گفت: New Indian Express 2 ساعت در روز یکشنبه.

آیا Ovung که بیش از حد تحسین کرد از Nagaland گفت: “فراموش نکنید که در مورد مواد غذایی و آب است. حتی طرفداران در قطار در حال حرکت است. هیچ آب وجود دارد یا در توالت.”

Tumchobeni Ngullie که با این نسخهها کار در هاریانا گفت: وجود شش فرزند در او مربی و آنها با گریه به عنوان آنها گرسنه بودند.

“این 3 بعد از ظهر در حال حاضر و پس از آخرین وعده غذایی که ما تا به حال شب گذشته ما چیزی برای خوردن. ما همه تشنه و گرسنه” زن جوان از Nagaland گفت.

Sarbesh خان که از برپتا در آسام و در هاریانا گفت: این قطار را به مدت 30 دقیقه و سپس توقف برای 1-2 ساعت.

“ما در حال رفتن را از طریق زمان دلخراش. فقط خدا می داند که ما را در رسیدن به خانه ما,” او گفت:.

دختر از Nagaland می میرد در قطار

یک دختر که مورد ستایش قرار داد از Nagaland را دیمپور منطقه, کشته در قطار. او ظاهرا مبتلا به برخی از بیماری کبد.

Iraheu یک دوست از مرحوم بود که رفت و آمد با همان قطار گفت: بدن بازیابی شد در کنپور. پس از معاینات پزشکی از آن گرفته شد به Nagaland در آمبولانس توسط Iraheu و جوانان از دولت است.

“من با او کار می کرد در هیماچال پرادش است. پیش از مستند ما نقل مکان کرد به خواهر بزرگتر من را Gurugram کردم و رشته” Iraheu گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو