130 اتوبوس های شهر به سواری رایگان به زنان و دختران در پتنا

بیان اخبار سرویس

پتنا: خبر خوب وجود دارد برای زنان مسافر که در پتنا امروز. دولت در بخش حمل و نقل ساخته شده است که 130 شهر اتوبوس رایگان برای سوار شدن برای زنان و دختران امروز روز بین المللی زن. این اتوبوس خواهد بود گذر گاه آنها را رایگان از هزینه از یک مکان به مکان دیگر در پتنا با امنیت کامل و سفر و مهمان نوازی.

به گفته وزیر حمل و نقل سانجی کومار Aggarwal, به مناسبت روز جهانی زن زنان می تواند سفر در این اتوبوس در هر مسیر به صورت رایگان. “امروز کرایه است که متهم از زنان و استفاده از این اتوبوس ها است تلاش در جهت توانمندسازی زنان” او گفت:, و اضافه کرد که “دوربین های مدار بسته نصب شده در این اتوبوس و مجهز به GPS”.

“هر مسافر می تواند ردیابی محل از اتوبوس بر روی تلفن همراه خود را و همچنین می دانیم که در این محل زندگی می کنند که در آن اتوبوس ایستاده است, در چه زمان و در چه stop,”او گفت:.

او گفت که یکی می توانید زمان واقعی از اتوبوس به وضعیت حمل و نقل شرکت “Chalo برنامه”. و برای کسانی که استفاده از تلفن های هوشمند از یک صفحه نمایش دیجیتال هیئت مدیره در حال نصب در ایستگاه اتوبوس. “در مرحله اول اقدام خواهد شد برای نصب صفحه نمایش دیجیتال تخته عمده در اتوبوس متوقف می شود در تمام مسیرهای از جمله گاندی میدان Dakbangla مربع پتنا تقاطع R Block, مالیات بر درآمد Golambar. در فاز دوم وجود خواهد داشت یک صفحه نمایش در تمام اتوبوس متوقف می شود, در شهرستان,” او گفت:.

در پتنا به تنهایی 130 اتوبوس رفت و آمد در 14 مسیرهای این شهرستان است. همان تسهیلات برای زنان و دختران داده شد در روز Rakshabndhan در سال گذشته توسط این اداره برای یک روز که تحت آن بیش از 60000 زنان سفر رایگان. او گفت که بیش از 55 ، 000 زنان و دختران روزانه سفر با این اتوبوس در پتنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im