13 ناحیه در هند 14 درصد از کل مرگ و میر های جاوید-19 را گزارش کرده اند: مرکز

خدمات اکسپرس نیوز

new delhi: Flagging that 13 districts across 8 states with about 9% of India’s active Covid-19 cases, have reported 14% of the total infection deaths, the Centre on Saturday reiterated the need of reducing case fatality rate by adopting necessary measures.

این مناطق شامل متروی کامروپ در آسام، پتنا در بیهار، رانچی در خارخاند؛ ”آلاپوژا و تیروانانتهاپورام در کرالا، گنجم در اودیشا، لاکنو در اوتار پرادش، ۲۴ پاراگاناس شمالی، هووقلی، هوراه، کلکته و مالدا در بنگال غربی، و دهلی.

هند، در مجموع، تا صبح شنبه ۲۰،۸۸،۶۱۱ پرونده ثبت کرده است و با ۴۲۵۱۸ مرگ تایید شده. CFR به دلیل عفونت در 2.04٪ می ایستد. همچنین این کشور بیش از ۶۰۰۰۰ مورد، دومین روز در یک ردیف، در استخر بزرگ خود از موارد فعال اضافه کرد، با ۶۱۵۳۷ مورد تازه تعداد موارد فعال را به ۶،۱۹،۰۸۸ نفر افزایش داد.

همچنین خوانده شده | نرخ بهبودی COVID-19 به 65.44٪ افزایش می یابد، میزان مرگ و میر مورد بیشتر به 2.13٪ کاهش می یابد

به عنوان بخشی از یک تمرین نامزدی با ایالات گزارش بار مورد بالا و CFR بالاتر از میانگین ملی، اتحادیه بهداشت دبیر راجش بوشان برگزار جلسه در 13 منطقه که همچنین گزارش آزمون های پایین در هر میلیون و درصد تایید بالا.

در چهار منطقه متروکامروپ، لاکنو، تیروانانتهاپورام و آلپاپسها، یک موج افزایش در موارد جدید روزانه مشاهده شده است، و می گوید که در این نشست چندین موضوع مهم برای کاهش میزان مرگ و میر موردی مورد بحث قرار گرفت.

به ایالت ها توصیه شد که به مسائل استفاده از آزمایشگاه پایین – برای مثال، کمتر از ۱۰۰ تست در روز برای RTPCR و ۱۰ آزمایش برای دیگران، آزمایش های پایین در میلیون جمعیت، کاهش آزمایش مطلق از هفته گذشته، تأخیر در نتایج آزمایش و درصد تأیید بالا در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در پی این جلسه وزارت خانه در بیانیه ای اعلام کرد: «به آنها توصیه شده بود که با توجه به گزارش های برخی از مناطق بیمارانی که در ۴۸ ساعت بستری در حال مرگ اند، به موقع مراجعه و بستری شدن در بیمارستان را تضمین کنند»

همچنین خوانده شده | مدیریت COVID-19 هند با افزایش نرخ بهبودی مشخص شده است، میزان تلفات سقوط: مرکز

همچنین دولت ها برای اطمینان از در دسترس نبودن آمبولانس های با تحمل صفر برای امتناع هدایت شده اند و نیاز به اطمینان از نظارت بر موارد بدون علامت تحت انزوای خانگی با تمرکز ویژه بر بازدید های فیزیکی یا مشاوره تلفنی به صورت روزانه مورد توجه قرار گرفت.

این وزارتخانه گفت: “از دولت ها خواسته شد تا ارزیابی به موقع را تضمین کنند و آمادگی پیشرفته ای را برای زیرساخت هایی مانند تخت های ICU، عرضه اکسیژن بر اساس بار غالب و نرخ رشد تخمینزده شده، فراهم کنند.”

مرکز همچنین از دولت ها خواسته است که مطمئن شوید که پزشکان مراکز تعالی خود را در جلسات مجازی دو هفته ای سازمان یافته توسط AIIMS، دهلی نو که در آن یک تیم متخصص از پزشکان ارائه راهنمایی در مدیریت بالینی موثر از بیماران Covid-19 در ICUs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>