11 محلات در کراچی محاصره به عنوان ویروس گرفتن تشدید

اخبار/ Haseem uz علی/ فایل

کراچی: یازده مناطقی از شهر بندری دستور داده شده است به مهر و موم شده در پی افزایش coronavirus موارد این شهرستان معاون commisioner گفت: در روز شنبه.

اطلاع رسانی صادر شده توسط DC به مهر و موم کردن مناطق. — جزوه طریق اخبار

پیش از آن در روز, وزیر, Sindh مراد علی شاه گفت که این استان ارائه ملال انگیز تصویر در شرایط جدید کروناویروس موارد مرگ و میر با وجود دقیق مستند اقدامات به دستور دولت استانی.

در یک پیام ویدئویی صادر شنبه بعد از ظهر, وزیر, Sindh مراد علی شاه گفت: این استان ثبت شده بود شش مرگ در 24 ساعت گذشته, گرفتن استانی شمارش به 28.

CM سند اشاره کرد که در آوریل 11, وجود دارد, 104 موارد مثبت گزارش شده فقط در یک دوره 24 ساعته.

مناطق در حال مهر و موم شده شامل: “UC – 6 Gillani راه آهن UC – 7 Dalmia UC – جمالی مستعمره UC – 9 گلشن دوم UC – 10 Pehalwan, گت, UC – 12 گلزار e هجری UC – 13 Safora UC – 14 فیصل Cantt, UC – 2 Manzoor مستعمره UC – 9 یعقوب خط و UC – 10 Jamshaid چهارم”.

“برای جلوگیری از این بیماری همه گیر ما را به برخی از گام های بزرگ” دولت رسمی گفت که اقدامات گرفته خواهد شد به ادامه خط عرضه در این مناطق است.

با توجه به اطلاع رسانی در این مرحله است که گرفته شده تحت, Sindh اپیدمی بیماری عمل می کنند (2014) و “بزرگتر منافع عمومی برای جلوگیری از شیوع گسترده از رمان کروناویروس”.

“پلیس کراچی و رنجرز در حال درخواست برای کمربند خاموش مناطق ذکر شده در بالا برای اطمینان از ایمنی عمومی” اطلاع رسانی به عنوان خوانده شده.

در حالی که صحبت کردن به Geo News, معاون کمیساریای گفت که مردم باید بازگشت به خانه های خود را قبل از نیمه شب به طوری که مستند اقدامات می تواند اجرا شود.

جدی مخلوط کردن

در ضمن جدی وجود دارد مخلوط کردن در numberings اتحادیه شوراهای موجود در اطلاع ژئونیوز گزارش داد. چند تا از شماره های ذکر شده در اطلاع رسانی به اشتباه منسوب به نام محله.

گیلانی راه آهن بخشی از UC-22 نمی UC-6, Dalmia است UC-23 نه UC-7, جمالی مستعمره است UC-24 نه UC-8, گلشن شهر UC 27 نه 10, گلزار-e-هجری است UC-29 نه UC-13, عمروعاص است UC-30 نه UC-13 یعقوب خطوط UC-10 نمی UC-9 و جمشید, محله های UC-13 نیست UC-10.

تا کنون 1,318 COVID-19 موارد ثبت شده در این استان با 28, مرگ و میر, در حالی که پاکستان آلوده شمارش پیشی گرفته است 4,800 با مرگ و میر 78.

رئیس منطقه شرق Moeed انور گفت که مرحله گسترش ترس و وحشت در میان شهروندان که کشیدند چه مدت بسته خواهد آخرین. “شهروندان باید مطلع نشده است به درستی در این زمینه است.”

“مقامات باید به اطلاع مردم برخی از زمان قبل از آن به طوری که آنها می تواند برای این آماده شده,” او گفت:.

او گفت که بیش از “700000 نفر اقامت در این مهر و موم کردن مناطق”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de