10, هندی, دار کوادکوپتر جاسوسی در سراسر LoC ازطریق توسط ارتش پاکستان: ISPR

ISPR می گوید هندی دار کوادکوپتر جاسوسی شد و در Pandu بخش در طول LoC. ISPR/جزوه طریق اخبار

راولپندی: 10th هندی دار کوادکوپتر جاسوسی در سراسر خط کنترل (LoC) بوده است به ضرب گلوله توسط ارتش پاکستان با توجه به بیانیه ای از بال رسانه ارتش صادر شده در روز یکشنبه ،

با توجه به اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) هند دار کوادکوپتر جاسوسی شد و در Pandu بخش در طول LoC. آن را “به حال جاسازی شده 200 متر در پاکستان را کنار #LOC” را که در توییتر.

“این است 10th, هندی, دار کوادکوپتر به ضرب گلوله توسط ارتش پاکستان در این سال” را ISPR اضافه شده است.

دو quadcopters ها ، سیم در یک هفته در ماه مه

آخرین هواپیماهای بدون سرنشین — که تا به حال جاسازی شده 850 متر در پاکستان را کنار LoC — به ضرب گلوله کشته شد در ژوئن 28 در بهار بخش.

در اوایل این ماه یکی دیگر از دار کوادکوپتر حال نفوذ به خاک پاکستان و کشته شد در Khanjar بخش در طول LoC. از آن عبور کرده 500 متر در پاکستان طرف مرز.

در ماه مه دو quadcopters ها ، بودند به ضرب گلوله در همان هفته.

در مه 29, ارتش به حال قطع کرد یک هواپیمای بدون سرنشین که نقض حریم هوایی پاکستان از Kanzalwan بخش در طول LoC.

دو روز قبل از آن یک نظارت هواپیماهای بدون سرنشین که در حال عبور بیش از LoC به Rakh چاکری بخش به ضرب گلوله کشته شد توسط ارتش.

‘آیا بازی با آتش”

اوایل ماه ژوئن مدیر کل ISPR عمده جنرال بابر افتخار هشدار داده بود هند که پاکستان با پاسخ کامل ممکن است به هر حادثه ناگوار و که باید آن را “بازی با آتش”.

صحبت, طول جغرافیایی, اخبار, برنامه , Capital Talk, Maj Gen افتخار گفته بود: پاکستان آماده برای هر گونه ماجراجویی نظامی و وجود دارد خواهد بود “غیرقابل کنترل و عواقب ناخواسته”.

این سخنگوی نظامی گفت: ارتش پاکستان توانایی نشان داده شد در پاسخ آن سال گذشته است. “آیا بازی با آتش” او هشدار داده بود سمت هند.

او همچنین با رد هندی اتهامات به اصطلاح launchpads گفت: ناظران نظامی سازمان ملل متحد بودند به هر نقطه در پاکستان اما دهلی نو تا به حال هرگز اجازه رسانه های بین المللی و ناظران در آن طرف مرز.

“چیزهایی که می تواند تبدیل به روشن اگر طرف هند همچنین اجازه می دهد تا دسترسی به سازمان ملل متحد نظامی ناظر است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>