101-در سال Cororavirus بیمار بهبود در ایتالیا

AFP

یک زن 101 ساله بیمار از COVID-19 منتشر شد از بیمارستان در ریمینی ایتالیا پس از یک معجزه بازیابی اخبار گزارش روز شنبه.

نامیده می شوند به عنوان “Mr P” در رسانه ها برای حفاظت از هویت خود بیمار تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس کشنده اما همچنان به نشان دادن هر گونه علائم و تا به حال آزمایش منفی قبل از اینکه از بیمارستان مرخص.

این بهبود به عنوان یک بارقه امید برای سالمندان در سراسر جهان از آن ثابت کرد که این ویروس می تواند در مبارزه علیه صرف نظر از سن قربانی.

قبلا 103 ساله ژانگ Guangfen یک زن زندگی در ووهان چین که در آن ویروس است که بر این باور سرچشمه گرفته بود و همچنین بهبود در یک هفته پس از بستری در بیمارستان است. به طور مشابه 97-سال-پیر زن بیمار در کره جنوبی تا به حال نیز بهبودی کامل پس از عقد قرارداد مرگبار coronavirus.

Mr P بازیابی آمد و به عنوان یک شوک در ایتالیا که در آن نرخ مرگ و میر برای افرادی که بیش از 70 غرفه در 86 درصد است. در این کشور شاهد گسترش عظیم از شیوع ویروسی با روزانه مرگ و میر رسیده 919 در مارس 27, 2020.

این دومین بیماری همه گیر Mr P جان سالم به در. او در سال 1919 در وسط آنفلوآنزای اسپانیایی که تخمین زده شده است آلوده به 500 میلیون نفر از مردم که تحت تاثیر یک سوم از جهان که در آن زمان.

ریمینی معاون شهردار گلوریا Lisi گفت: “آقای P ساخته است. خانواده او را به خانه آورد شب گذشته. آن را به ما می آموزد که حتی در 101 سال آینده نوشته شده است نیست. خود را “واقعا فوق العاده” بازیابی امید به آینده است.”

بیش از 620,000 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 که 28,650 فوت کرده اند در سراسر جهان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>