10-ساله تست مثبت برای COVID-19 در پنجاب تعداد موارد رسیدن به 45

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: چهار مورد جدید از COVID-19 گزارش شده از پنجاب در روز چهارشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 45. سه تا از موارد از محلی در حالی که یکی از امریتسار. در همین حال نیروهای شبه نظامی مستقر شده اند در چند مکان در Jalandhar مردم به عدم رعايت مقررات منع رفت و آمد اعمال شده در دولت تا تاریخ 14 آوریل.

معاون کمیسر محلی Girish Dayalan گفت که دو تا از این موارد شد و او 10 ساله و نوه از فاز 9 در حالی که سومین مورد این است که 45 سال از Jagatpura ایجاد کرد که در تماس با 22 سال از بخش 30 در Chandigarh که در حال بازگشت از دبی و آزمایش مثبت در 27 مارس ،

با این که تعداد کل موارد مثبت در منطقه رفته تا 11.

کلیک کنید در اینجا به دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده

مدنی جراح محلی Dr Manjit سینگ گفت که انسان پذیرفته شده است به
جداسازی بخش در گیان ساغر بیمارستان در Banur و پایدار است. او گفت: آنها
تا به حال نیز انجام نمونه برداری از مناطق آسیب دیده برای تست.

منابع گفت: سابق granthi (واعظ) از معبد طلایی Nirmal سینگ Khalsa که در حال بازگشت به Amrirtsar از انگلستان نیز آزمایش مثبت برای COVID-19. او شکایت کرده بود از سرفه و سرما و بستری شد به گورو Nanak Dev بیمارستان.

در ضمن برای حفظ نظم و قانون در Jalandhar دولت های منطقه
مستقر شش بخش مرکزی ذخیره Police Force (CRPF). Jalandhar کمیسر پلیس Gurpreet سینگ Bhullar گفت که CRPF مستقر شده اند به مکمل Commissionerate پلیس در نقاط آسیب پذیر و نقاط داغ در شهرستان.

او گفت که از این چهار بخش خواهد بود مستقر در Dilkusha بازار و سبزی و میوه در بازار Maqsoodan به اطمینان حاصل شود که تنها کسانی که اجازه داده شده برای حرکت در این مکان ها می تواند به آن دسترسی داشته باشید. او گفت که هر دو این مکان حاضر شده مهر و موم شده توسط نیروها و فقط افراد مجاز داشتن عبور اجازه داده می شود به آنها را وارد کنید.

Bhullar به صراحت گفت که هیچ loitering در هر دو این مکان خواهد بود مجاز و دقیق عمل خواهد بود گرفته شده توسط پلیس و نیروی شبه نظامی در برابر افراد غیر مجاز در این مکان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>