10-سال-دختر قدیمی, مادر بزرگ میان سه مورد جدید در پنجاب دولت تعداد بازدید 44

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: 10 سال, دختر و مادر بزرگ او شد در میان سه persosn که تست مثبت در پنجاب در روز چهارشنبه. با این که تعداد کل موارد مثبت در دولت را لمس 44.

معاون کمیسر محلی Girish Dayalan گفت که که دختر و مادر بزرگ خود را که از تگرگ محلی بود قرارداد این ویروس از توانیر زن و شوهر, Chandigarh. سوم شخص 45 ساله از Jagatpura ایجاد کردم ویروس afte آینده در تماس با 22 سال از بخش 30 در Chandigarh که در حال بازگشت از دبی و آزمایش مثبت در 27 مارس ،

مدنی جراح محلی Dr Manjit سینگ گفت که انسان پذیرفته شده است و به جداسازی بخش در گیان ساغر بیمارستان در Banur و پایدار است. او گفت که آنها تا به حال گرفته شده از نمونه ها از مردم ساکن در نزدیکی آنها.

در ضمن شش شرکت از مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) مستقر شده اند در Jalandhar به مردم داشت و ايميل مستند هنجارهای وجود دارد. Jalandhar کمیسر پلیس Gurpreet سینگ Bhullar گفت که نیروهای مستقر شده اند به مکمل Commissionerate پلیس در نقاط آسیب پذیر و نقاط مهم در این شهرستان است.

او گفت که از این شش شرکت چهار خواهد بود مستقر در Dilkusha بازار و سبزی و میوه در بازار Maqsoodan برای اطمینان از جنبش مردم همانطور که در مستند هنجارهای. Bhullar گفت که هیچ loitering در هر دو این مکان خواهد بود مجاز و دقیق عمل می شود و آنها در برابر ظالمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>