10 کراچی پزشکان جدا شده بیش از سوء ظن از آلوده شدن با کروناویروس


کراچی: عباسی شهید اداره بیمارستان در روز پنج شنبه منتقل 10 پزشکان به انزوای بیش از سوء ظن است که آنها آلوده شده اند coronavirus.

این ویروس مبتلا 238 نفر در سند و 467 سراسر پاکستان را ترک کرده است و سه نفر دیگر مرده است.

مرکز پزشکی اداره گفت: پزشکان در انزوا شده اند با اشاره به غربالگری پس از آن آنها خواهد بود به احتمال زیاد تحت آزمایشات بیشتر.

پزشکان توصیه شده است به خود منزوی در خانه های خود.

اولین ویروس مرگ در کراچی

Ealier در روز, سند, وزیر بهداشت Dr Azra فضل Pechuho تایید مرگ 77 سال COVID-19 بیمار در استان است.

وزیر گفت: بیمار بود یک سرطان بازمانده و مجبور به دیابت و فشار خون بالا زمانی که او قراردادی ویروس. او افزود که این بیمار را ندارد هر سفر و یا تماس با تاریخ است.

در اوایل این هفته دو نفر از KP که تست مثبت برای coronavirus فوت کرده است, مقامات گفت. بیمار از سند که گذشت امروز برای اولین بار بود مرگ از محلی انتقال ویروس است.

سوم مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گزارش شده به کل موارد این ویروس در این کشور افزایش یافت و به بیش از 450 روز جمعه پس از آنهایی که جدید گزارش شده در سند بلوچستان, خیبر پختونخوا و پنجاب.

سند است که بیشترین تاثیر را در استان شیوع با 238 تایید موارد ویروس. پنجاب 80 KP دارای 23, Baochistan 81 اسلام آباد 7 و گیگابایت دارای 21 مورد تأیید.

در سطح جهانی 176 کشور آسیب دیده اند و بیش از 9,700 نفر کشته شده اند و بیش از 234,000 آلوده به این بیماری به عنوان آن را به سرعت در حال گسترش به سرزمین های جدید است. این کانون شیوع بیماری در حال حاضر معطوف به اروپا که در حال ضبط یک افزایش سریع در موارد جدید در هر روز است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im