10 کر و لال مردم گیر در Gurgaon مستند, برقراری تماس تصویری به زبان کارشناسان برای کمک به

توسط PTI

جیپور/GURGAON: دانستن هیچ راه دیگری برای برقراری ارتباط به جز زبان ده کر و گنگ افراد از کشورهای مختلف باید گیر کردم در Gurgaon در میان coronavirus باعث سراسر کشور مستند پیدا کردن آن سخت برای دسترسی به ملزومات و اغلب خواب در معده خالی.

اما نه به منصرف خود معلولیت یک گروه از چهار Madhya Pradesh بومی برای اولین بار ساخته شده و تماس های ویدئویی به دو خود را از آشنایان خود در ایندور که دانست زبان اشاره و توضیح داد گرفتاری خود را به آنها را بر روی تلفن در زبان اشاره.

کار به صورت های مختلف شرکت های خصوصی در Gurgaon ده گیر کردم از روز ‘janata مقررات منع رفت و آمد در مارس 22 متضمن مستند در منطقه از همان شب.

گورگان یکی از اولین هفت ولسوالی در هاریانا که در آن دولت دستور داده بود خاموش قبل از تحمیل 21-day مستند در 25 مارس.

این ده شامل شش از Madhya Pradesh, دو, از, Uttar Pradesh و هر یک از راجستان و Uttarakhand.

پس از چهار MP بومی تماس زبان کارشناسان گیانندرا و مونیکا Purohit آنها به نوبه خود در تماس با این خبرنگار در جیپور و مرتب در یک ویدئو کنفرانس با چهار.

همچنین به عنوان خوانده شده | پیگیری COVID-19 ‘سوپر پخش’: از J&K برای Tablighi رویداد در دهلی و برگشت از طریق بالا

“ما گیر کرده است. ما باید بسیار کمی جیره با ما به سختی به اندازه کافی برای یک یا دو روز.

ما هیچ غذای کافی و نه پول کافی و این بی سابقه است مصیبت برای ما چرا که ما قادر به برقراری ارتباط بدون زبان اشاره گفت:”: “PTI در تماس های تصویری در زبان اشاره از کشف رمز توسط دو ایندور کارشناسان.

آنها گفتند که باید مصیبت جان سالم به در تا به حال در doles با همسایگان خود, اما قادر به انجام هر کاری برای خودشان خود به خود به دلیل مانع ارتباط.

“کسی که مرتب به ما مواد غذایی بسته یک روز قبل از دیروز اما هیچ چیز وجود دارد پس از آن. ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد به دلیل ارتباطی است که یک مانع عمده.

ما نمی توانیم زنده ماندن برای بسیاری از روز در چنین وضعیت” چهار MP بومی گفت.

چهار MP ساکنان Amit Kumar Pandey از ریوا Nitin سینگ راجپوت و Sandeep Soni از جبال پور و Rakesh Kumar Navdev موروارا.

چهار نفر از آنها را و آنها را در حال زندگی در اتاق های اجاره ای در نزدیکی Geetanjali بیمارستان در رامپور (اوتار پرادش) روستای خیرود در Gurgaon.

آنها می دانستند که هیچ کس در محله شان که می دانید زبان اشاره و می تواند برخی از کمک به آنها.

“مغازه نیست در این نزدیکی هست و ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد به شغل ما است. ما کاملا نامشخص است.

ما پول کمی دارند و در این وضعیت ما می خواهید به بازگشت به خانه در Madhya Pradesh به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” گفتند.

پس از تماس با PTI دو زبان کارشناسان گردش داستان چهار MP مردان گرفتاری در رسانه های اجتماعی که منجر به رسیدن پیام شش بیشتر شبیه افراد در گورگان و آنها نیز به نوبه خود تماس گرفته و ثبت نام-زبان کارشناسان در ایندور.

شش شامل Devraj Raghuvasnhi و شایلندرا از MP مادان موهان و Robins از بالا Ramchandra از راجستان و آجی از Uttarakhand.

شش در حال زندگی در مکان های مختلف در Gurgaon.

“ما در حال اجرا کوتاه از جیره. ما درمانده و می خواهید جیره فوری گفت:” Devraj.

زبان متخصص Purohit گفت وجود دارد می تواند بیشتر این افراد گیر کرده در گورگان و در جای دیگر در این کشور و دولت های منطقه باید به این افراد فعالانه به آنها ارائه بسیار مورد نیاز یاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>